365 Shares 5465 views

Lek „Elon” (maść): instrukcje użytkowania

Ile maść „Elon”? Cena tego produktu lokalnego zostaną zaprezentowane na końcu artykułu. Dowiesz się również o jego powołaniu, metody aplikacji i właściwości lecznicze.


struktura

„Ylon” – maść wytwarza się w rurach 50 lub 25 g, w papierowych pudełkach. W skład tego leku zawierają składniki takie jak terpentyna i terpentyna oczyszczonej modrzew.

Główne cechy miejscowych leków terapeutycznych

Co to jest lek do stosowania miejscowego – „Elon”? Maść jest uważana w tym artykule, jest on powszechnie stosowany w praktyce dermatologicznej. To pokazuje wyraźny dezynfekujący i właściwości antyseptyczne. Zgodnie z instrukcją, że lek jest ziołowy, który promuje dopływ krwi do danego obszaru, jak również dobre i szybko eliminuje proces zapalny.

cechy leki

Dlaczego jest wysoka sprawność „Elon” lek? Maść zawiera składników, takich jak terpentyna i olej terpentynowy, modrzew, które promują dojrzewanie i przebijającego ropnia. W efekcie, ropy, znajdującej się w ranie, w pełni rozciągnięte. Nawiasem mówiąc, zastosowanie wspomnianego kapsułkowania lek zapobiega środowiska ropny, który nie został całkowicie opróżniony.

Wskazania do stosowania funduszy lokalnych

Antyseptyczne maści „Elon” aktywnie stosowany do miejscowego leczenia chorób skóry, ropne, w tym różnych ropnie, zapalenie gruczołów potowych, czyraki, Carbuncles i panaritiums. Przepisać ten lek powinien być tylko specjalista. Jego niezależne stosowanie nie jest pożądane.

Zakazy dla oznaczenia narkotyków

W niektórych przypadkach nie mianowany przez antyseptyczny maść „Elon”? Eksperci twierdzą, że przeciwwskazaniem do stosowania tego narzędzia jest zwiększona wrażliwość pacjenta olejków eterycznych, a także wszelkich pozostałych składników leku. Inne zakazy do mianowania leku pod nr.

Lek "Elon" (maść): Instrukcje

Jak stosować maść pod uwagę? To narzędzie jest przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Zapewnia lokalną aplikację. Ilość olejku niezbędnej do obróbki ustala się w zależności od stopnia, stanu zapalnego skóry. Jest to najlepiej obsługiwać stronę pacjenta tak, że została ona całkowicie pokryta cienką piłki. Po naniesieniu maści jest to konieczne, aby obejmować sterylny opatrunek z gazy lub gipsu. Takie opakowania korzystnie zmienia się dwa razy dziennie. Czas trwania leczenia zależy od tego leku i choroba jest określana przez lekarza prowadzącego.

Działania po znaku

„Elon” – maść do stosowania miejscowego. Po jej wykorzystania praktycznie nie występują reakcje uboczne. Jeśli takie efekty powstają, są one przemijające i łagodny charakter. Najczęściej w tle rozważane środki u pacjentów rozwijają się reakcje alergiczne regresji natychmiast po zakończeniu leczenia.

Karmienie piersią i podczas ciąży

Nie badano stosowanie leku „Elon” kobiet w ciąży. Dlatego ze względów bezpieczeństwa nie jest zalecany dla kobiet w okresie ciąży. To samo odnosi się do karmienia piersią. Jeśli to konieczne, należy użyć tej funkcji, należy skonsultować się ze specjalistą.

Interakcje z innymi lekami, przedawkowania

Do obecnych stanowisk czasowych około przedawkowania „Elon” lek zostały zgłoszone. Należy również zauważyć, że badania dotyczące interakcji z innymi lekami narzędzie zostało przeprowadzone. Jednak eksperci twierdzą, że jest to lek miejscowy. W związku z tym, można je łączyć z innymi maści, kremy, tabletki, jak i domowych, kosmetycznych i chemicznych środków.

Cena i analogi

Ile jest antyseptyczny maść „Elon”? Cena tego narzędzia w różnych sieci aptek mogą być różne. Nawiasem mówiąc, zależy również od ilości leku w rurze. Można nabyć lek, podając co najmniej 150 rubli. Jeśli to konieczne, lek może być zastąpiony przez innych podobnych środków. Ale przed tym, należy skonsultować się z lekarzem.

W większości przypadków, jako zamiennik leków przepisanych przez lekarza leków, takich jak „myristamide”, „mazidła balsamiczny” lub „Kutasept”. Wszystkie te środki są przeznaczone do leczenia drobnych urazów, w tym festered, a także mających pochodzenie bakteryjne lub grzybicze.

opinie użytkowników

Wiele osób korzysta z „Elon” maść byli zadowoleni z jego działania terapeutycznego. Pacjenci mówią, że ten lek jest dobry traktuje ropne choroby skóry, w tym różnego rodzaju ropnie, czyraki, carbuncles, panaritiums i zapalenie gruczołów potowych. Konsumenci są również zachęcani przez dostępnej ilości środka i jego obecności we wszystkich aptekach.