294 Shares 2772 views

Patologiczny fiziologiyacheskie wydzielina z cewki

Cewka lub cewki moczowej – organ układu moczowego jest przeznaczony do odprowadzania moczu z pęcherza moczowego. Zwykle kanał ten musi zostać przydzielone słomkowy żółtą ciecz – moczu (i ludzi i spermy). Istnieje szereg chorób i stanów fizjologicznych, w których mogą być oddzielone od cewki śluz, ropę i krew nawet.


Jasne, wydzielina z cewki moczowej – jest to stan fizjologiczny, który nie wymaga leczenia lub obserwacji. Przezroczyste lepki śluz może pojawić się u kobiet, u szczytu owulacji lub 2-3 dni przed nim. Jest to spowodowane zmianami hormonalnymi w organizmie kobiety. W tym powiązanej rozładowania może być z pochwy. Kilka dni później spontanicznie wyeliminowane.

Nieszkodliwy przezroczysty otwór cewki moczowej zarówno kobiet jak i mężczyzn może zauważyć po stosunku płciowym – jest dowodem silnego pobudzenia. Zjawisko to wiąże się również z uwolnieniem dużych ilości hormonów, więc nie powinno wywoływać żadnych podejrzeń.

Jak dla patologicznej wydzieliny z cewki moczowej, sytuacja ta wymaga nie tylko uwagi, ale także leczenie.

Ropna wydzielina z cewki moczowej o charakterze dowodów aktywnego stanu zapalnego w miednicy. Rozładowania żółto-zielony lub szary kolor, konsystencja grubości. Pacjenci mogą skarżą się na przeciąganie ból brzucha, a pieczenie lub skurcze podczas oddawania moczu. Etiologia zapalenia można wykryć po wykonaniu rozmazu na florę.

Praktycznie wszystkie infekcje, choroby przenoszone drogą płciową, wydzielina z cewki moczowej surowiczy charakter mają nieprzyjemny lub specyficzny zapach. Tajemnicą mogą pojawić się białe płatki, wyładowanie może mleczny kolor. Specyfika tych chorób polega na tym, że ta nietypowa wydzielina z cewki moczowej – to dopiero początek ich objawów. Wtedy nie jest uczucie pieczenia i swędzenia w nieznośnej narządów płciowych. Błona śluzowa staje się często zapalenie cewki moczowej tak, że odprowadzanie moczu staje się bolesne i trudne. Kobieta jest zakłócony cykl menstruacyjny i mężczyzn może zmniejszyć erekcję.

Wydzielina z krwotoczny cewki (z krwi) można zaobserwować w procesie raka pęcherza moczowego, urazy lub choroby nerek. U mężczyzn z BPH również często obserwuje się śluz zmieszany z krwią z cewki moczowej.

Wydzielina z cewki moczowej śluzowej charakteru objawionego przez cewki moczowej. Ta tajemnica może być przezroczysty i nie lepkie. Jego różnica od zrzutu solanki (omówionej powyżej) w to, że (tajny) ustępuje bez leczenia, ale tylko postępuje.

Zapalenie cewki moczowej – jest bezpośrednie zapalenie ściany cewki, co prowadzi do zwiększonego wydzielania. Należy zauważyć, że cewki moczowej może też świadkami wprowadzenia infekcji przenoszonych drogą płciową, więc zawsze jest to konieczne w celu zbadania podziału flory.

Najczęściej zapalenie błony śluzowej cewki moczowej – jest konsekwencją hipotermii lub naruszenia diety. Ten stan może wystąpić po różnych ginekologicznych procedur lub narządów płciowych urazów.

Śluzowa wydzielina z cewki moczowej u mężczyzn i kobiet może świadczą o częstym współżycia seksualnego – „choroba Suite”. W takiej sytuacji leczenie farmakologiczne nie jest wymagane, wystarczy trochę czasu, aby zatrzymać kontakty osobiste i przestrzegać środków higieny.

Z całości powyższych rozważań można stwierdzić, że obecność nieprawidłowego wyładowania jest bardzo ważne, aby poprosić pacjenta starannie, a dopiero potem kontynuować diagnostykę i leczenie.