757 Shares 8042 views

Szczęśliwy kamień Taurus kobiety

Głównym kamień Taurus kobiety


To, oczywiście, turkusowy. Minerał ten jest żywym znakiem Ziemi przynosi miłość do życia i stabilność, pod warunkiem, że kamień jest noszony stale. Dla tych, którzy urodzili się pod koniec kwietnia do początku maja, Turquoise to talizman. Z wyglądu kopalny pokaże, czy właściciel poddano ataku z zewnątrz. Kamień, biorąc na siebie ciężar, mogą być pokryte plamami, w tym przypadku należy dać mu odpocząć, wziąć się w świętej wodzie przez kilka dni. Ale po zmianie koloru turkusowego powinny skonsultować się z lekarzem, ponieważ jest prawdopodobne, że jest to oznaką choroby.

Gems Byk

Należą do nich: szafir, szmaragd, opal, malachit, lapis lazuli, diament. Wszystkie one służyć jako amulety i talizmany dla Taurus.

Kamień Taurus kobiety

szafir

Z tego amuletu którekolwiek drzwi zostaną otworzone. Chroni użytkownika przed oszczerstwa z zdrady i Przeznaczenia. Jeśli naczynia są wykonane z szafiru, jakość jakiejkolwiek żywności, która jest w nim, znacznej poprawie. Ponadto, jest to talizman miłości i wierności.

szmaragd

Jeden z najlepszych obrońców. Zwłaszcza, gdy jest to maskotka znaków zodiaku. I to jest właśnie przypadek Taurus. Aby uczcić to wiosna bogaty-zielone beryl jest talizmanem szczęścia we wszystkich dziedzinach, w tym zdrowia, miłości i bogactwa. Jak w większości minerałów, mogących zaszkodzić ludzkiego zła i podła, i odwrotnie, uprzejmy i miły właściciel pomoże i chronić go.

opal

Cacholong mleczny kolor jest szczególnie dobra dla pięknej połowy populacji. Ten kamień Taurus kobieta utrzymuje rodzinę, chroni ona przynosi pokój i dobrobyt. Ma kobiece. Mnisi z kamienia, czystość myśli.

malachit

Jest wielką wartość dla wykrywania talentów u dzieci. Następnie rozwija te umiejętności. Kamień mądrości i wiedzy, działa oczyszczanie świadomości i myśli oświeceniowej. Jak również talizman miłości i zdrowia talizmanu.

lapis lazuli

Ten piękny minerał jest odpowiedni dla ludzi, którzy są w służbie, aby komunikować się z dużą ilością ludzi. Daje elokwencję i daje umiejętności oratorskie. Właściciele zmienny pomaga inteligentnie wydatkować energię i być bardziej ostrożny w popełnieniu akty i powściągliwy w swoich wypowiedziach.

diament

Zarówno w stanie pomóc i zaszkodzić jego właściciela, jeżeli otrzymał kamień nielegalnie lub jest osobą o niskich pragnień i złych myśli. Uważa się, że ten kamień działa lepiej, gdy odziedziczyła albo jako dar od osób, którym ufasz, w przeciwnym razie żadnego dobrego posiadanie diamentu, bo nie będzie zawrócić. Jako talizman potężne. Daje dzielnych wojowników walczących dla dobra sprawy, nietykalność i odwagi.

I więcej …

Kamień Taurus kobiety powinny być w stanie go kontrolować, bo to jest często oznaką Ziemi cierpi z powodu nadmiernego zarówno w czynach i działaniach, a także w przemyśle spożywczym, sprawozdania. Byk nie wie, kiedy przestać. W ogóle, to jest dość spokojny i trwały znak. Aby utrzymać wytrzymałość psychiczna odpowiednie środki pobudzające takie jak amazonitu i Karneol i kryształu górskiego i Moonstone pomoc rozwijać dar przewidywania, intuicji, uczynić świat bogatszym duchowe konstelacje wiosnę. Nie zaleca Taurus kamienie o dużym potencjale energetycznym, zbyt aktywny, ponieważ znak jest już wystarczająco wysoka żywotność.