271 Shares 8422 views

Twins-men – zmienne i sprzeczne

Bliźnięta-mężczyźni są towarzyscy i mogą odwrócić głowę praktycznie każdą kobietę od pierwszych minut znajomości. Przez kilka godzin komunikacji będziesz czuł, że wiesz wszystko o nim. Chociaż w rzeczywistości nie wiesz o tym, ale o tym, co mężczyźni Gemini są dowcipne i urocze. Ale nie spiesz się do wniosków – być może jutro, ten ulubiony społeczeństwo może zamienić się w marchwy grouch i pojutrze w rozpaczony melancholijny. Miłośnicy Twins mogą być niezwykle delikatni i uprzejmi! Twój partner da Ci kwiaty, jechać do teatru, namiętnie i pięknie przyznać się do miłości, a poczujesz najszczęśliwszy ze wszystkich kobiet na świecie. Ale jakoś mógłby nie przyjść na randkę.


Mówią, że nietrwałość ludzi tego znaku jest ukryta pod jego imieniem "Gemini" – czyli pod jedną okładką ukrywa się kilka postaci: co najmniej dwie, a więc dwie ulubione kobiety, dwa domy, dwa dzieła. Czasem jest to naprawdę blisko rzeczywistości. Bliźnięta-mężczyźni są bardzo energiczni, nie mogą spać, a dwa dla nich nie pracują. Z kobietami nie jest tak proste. Zazwyczaj żenują się więcej niż jeden raz. Ale jeśli masz szczęście spotkać się z Gemini, który ma już trzydzieści lub czterdzieści lat – masz szansę zostać jego ostatnią żoną. To prawda, nie ma gwarancji. I to może być zupełnie odwrotnie: po spotkaniu Bliźnięta o wcześniejszym wieku, możesz stać się jedynym towarzyszem w swoim życiu, jeśli tylko potrafisz dopasować jego ideał. To horoskop, bliźniacze kompatybilności mają znaki elementów powietrza i wody – Waga, Wodnik, Bliźnięta. Rak, Skorpion, Ryby.

A jaki jest jego ideał? Czego oczekuje od kobiety? Jak seksualny horoskop Gemini mówi, człowiek jest temperament i wyrafinowany. Dla przedstawicieli tego znaku, umysł i duchowa subtelność kobiet znaczą dużo, jej inteligencja jest dla nich ważniejsza niż piękno. Mogą żyć w harmonii tylko z tą, która może podzielić się swoimi duchowymi i żywotnymi zainteresowaniami, być może nawet ze szkodą dla siebie. A ponieważ zainteresowania Gemini są zróżnicowane i często różnią się w czasie i przestrzeni, wolność jest dla niego bardzo ważna. Jeśli jesteś silny i zazdrosny, ten człowiek tego znaku nie jest dla ciebie. W każdym razie, blisko Gemini, będziesz musiał pogodzić się z jego niekoniecznością, opóźnieniami i niemożnością znalezienia go we właściwym czasie. Nie lubi donosić. Powtarzanie Twinsów, aby ryzykować utratę.

Jeśli łatwo przeniesiesz swoją uwagę na inne kobiety, jego flirtowanie i hobby, człowiek – Gemini będzie w stanie docenić Twoje zaufanie, dyskretność i takt. Zdając sobie sprawę, że takie cechy u kobiet są wielką rzadkością, będzie ci wdzięczny. Tak, może się sprowadzić, flirt – pierścień ślubny go nie powstrzymuje, ale co do zasady nie dociera do powieści. Jeśli znajdzie w tobie nie tylko kobietę, ale i przyjaciela, który rozumie, nie zmieni cię.

Zazdrość z jego strony – to jest coś, co w ogóle Cię nie martwi, to nie jego charakterystyka. Wszelkie podejrzenia, które sam sobie wymyka. Składnik fizyczny miłości w Nim nie jest priorytetem. Czuje się głębiej niż wiele innych ludzi, a jego uczucia są zawsze bardzo jasne, a miłość jest nieco przestronna i złudna.

Bliźnięta – ojciec dla swoich dzieci jest bliskim przyjacielem, artystą gier i złym wychowawcą. On może, nie zauważając czasu, aby z nimi bałagan, zbierając i analizując projektanta. I nie może być w ogóle zainteresowany znakami szkolnymi i lekcjami. Za te same działania może teraz chwalić dziecko, a jutro będzie się skarcił, ale znowu nie surowo. Dlatego dzieci Gemini często dorastają, nie traktując poważnie swoich żądań. Ale zawsze gotowi mu ufać tajemnicami, poprosić i słuchać rad.

Oczywiście, życie z mężczyzną-Bliźnięta nie jest łatwe, ale zabawa i nieprzewidywalna: nawet po "złotym weselu" życie pozostanie jasne i interesujące.