100 Shares 4824 views

„Zimna kalkulacja”: aktorzy i funkcje filmowe

Dzisiaj omówi film „chłodnej kalkulacji.” Aktorzy i role zostaną przedstawione poniżej. W reżyserii Andrei Balashov. Zdjęcia Yuriya Mihaylishina i Anton Zhabin.


streszczenie

Najpierw wyjaśnić, co mówi nam film „The zimnej kalkulacji.” Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Główną bohaterką Rita. Ona jest dobrze znany byłego wokalistę o pseudonimie marca Weir. Jej kariera jest u schyłku. Sergei Voronov (jej mąż common-law i producent) nie może brać za pewnik zapaści finansowej i opracowuje plan wzbogacenia karnej. Umiejętnie manipulując Rita, mężczyzna przekonuje ją, że droga do szczęścia przechodzi przez przestępstwo. Należy zastąpić Igor – bogatego konkurenta, z którym miała romans w młodości. Sytuacja jest skomplikowana, bo Rita przeżywa dawny kochanek romantyczne uczucia. Pod presją Siergieja czyni go godnym pogardy. Jednakże plan daje awarię, jak Igor ucieka przed wymiarem sprawiedliwości. Ponadto, zmienia wygląd, a następnie umieszcza je zawiadomić. Teraz Sergey i Rity życie spędza w oczekiwaniu na przyszły zemsty Strelnikova. Strach przed karą sprawia, że ich codziennie tortur.

Głównymi uczestnikami

Biznesmen Igor Strelnikov i piosenkarka Rita – główni bohaterowie filmu „zimnej kalkulacji.” Aktorzy Daniel Strahowie Evgeniya Chirkova wykonywane te role. Porozmawiamy o nich więcej.

Daniil Strahowie urodził się w 1976 roku, 02 marca, w dzielnicy Izmailovo Moskwy. Jego ojciec – ethnolinguist, uczony, mieszka w Bostonie w Stanach Zjednoczonych. Matka – w praktyce terapeuty prywatnego. Przyszły aktor nawet zaczął angażować się w teatrze szkolnym. „Fantasy” wziął udział w produkcjach zespołu. Stałem się studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Mam na przebieg Avangard Leontiev. Przetłumaczone i kształcił w Shchukin Szkoły Teatralnej. Wstąpił do teatru N. V. Gogolya. Nikolaya Ableuhova grał w grę na podstawie powieści A. White „Petersburg”. Występował w teatrze na Malaya Bronnaya. I zaczął aktywnie działać w serialach telewizyjnych.

Evgeniya Chirkova urodził się w 1974 roku, w dniu 29 października w Krasnodarze. Ona była szkolona na Uniwersytecie Kultury i Sztuki. Absolwentka Szkoły Muzycznej Rimskiego-Korsakowa. Uczył się w rata w studio SA Golomazova. Pracował w radiu. Vela programy rozrywkowe w telewizji. On gra na Malaya Bronnaya.

Vladimir Pankov zawarte wizerunku producenta Siergiej Woronow. Ten aktor urodził się w 1975 roku, 4 lipca. Był szkolony w rata, w pracowni OL Kudryashov. Jego specjalność – aktor. Z 12 lat studiuje tradycyjną muzykę rosyjską. Brał udział w kilku wyprawach do zbierania folkloru.

Peter Barancheev pojawiła się w historii jako znajomego Strel'nikova Yurist Denis.

inni bohaterowie

Zhilov i straż Vadim – dwa pamiętne zdjęcia z filmu „zimnej kalkulacji.” Aktorzy Yuri Itskov i Roman Gribkow wykonywane te role. Oleg Almazov grał Mitia. Yuri Elagin pojawiła się w historii jako dziennikarz rundzie. Alina Gumenyuk grał Vick. Julia Molchanova zapamiętany przez widzów Lena. Anna Pryadko grał córkę Manyasha. Badacz i straż Sasha figurować również w fabuły filmu „zimnej kalkulacji.” Aktorzy Oleg Zhilin Aleksey Parasevich wykonywane te role. Alexander Semenov grał policjanta. Andrew Astrakhantsev zawarte wizerunku lekarza. Andrey Belotserkovsky grał inspektor DPS. Nikolay Żukow, wykonany obraz patologa. Olga Volzhanina grał strażnika. Oleg Żakow przypomniał widzom jako trucker. Tatiana grał Shegeda pracownik firmy budowlanej.

ciekawostki

Oto kilka szczegółów na temat filmu „zimnej kalkulacji.” Aktorzy są przedstawione powyżej. Jest to obraz w 2014 roku łączy gatunki filmów i melodramatów przestępczych. Kompozytorzy byli Piotr i Maxim Rozlomy Koshevarov. Artysta malowanie Igor Tymoszenko. Producenci są Maxim Khusainov i Julia Pavlov.