346 Shares 9385 views

Najlepsze tereny rekreacyjne w Astanie

Młodych, aktywnych ludzi nigdy nie będzie siedzieć w domu na weekendy. Najlepszym rozwiązaniem dla nich jest spędzić czas na łonie natury. Jak zrobić wypoczynek był jak najbardziej komfortowy? Pomoże to teren rekreacyjny rodziny w Astanie. Najnowsze koncentruje się w bezpośrednim sąsiedztwie miasta. Spójrzmy na najlepszych terenów rekreacyjnych w Astanie.


„Pure stawy”

„Pure stawy” (Astana) – Strefa relaksu, który znajduje się w miejscowości Kosshi, w pobliżu miasta. Restauracja to nowoczesny kompleks elit. Na terenie znajduje się dwupoziomowy pensjonat z dziennika drewna. Kompleks został zaprojektowany w postaci rosyjskiej wsi.

„Pure stawy” (Astana) – Strefa relaksu, która oferuje klientom spędzić czas w przytulnej restauracji, która serwuje dania kuchni europejskiej. W razie potrzeby, można wynająć namiot na 200 osób, co pozwoli na zorganizowanie specjalnego wydarzenia. Chroniony obszar strefy rekreacyjnej posiada letni basen z altaną, kilka fińskiego faceta i łaźni rosyjskich. zakłady klientów wypożyczyć quady. Dla wędkarzy są organizowane wycieczki po rzece.

"Sloboda"

„Sloboda” – teren rekreacyjny, który może być dumny z Astany. Zajmuje powierzchnię około 18 hektarów, znajduje się w miejscowości Maksimovka. Restauracja znajduje się na brzegu rzeki, niedaleko od piaszczystej plaży. Dlatego uwielbiam tu pływanie kochanków, połowów i pikniki.

Wyposażone we wszystkie niezbędne strefie rekreacyjnej Maksimovka. Astana zaprasza wszystkich gości do wypoczynku w tych miejscach. W tym obszarze znajduje się nowoczesna restauracja, która oferuje turystom miejscom kuchni narodowej. Lokalni kucharze są zawsze gotowi służyć soczysty kebab, tradycyjny ryż, pachnący Shurpa, świeże warzywa i owoce.

Ponadto teren rekreacyjny oferuje gościom możliwość lunch lub kolację samoobsługowej. Aby to zrobić, istnieje całe mnóstwo grille oraz zestaw niezbędnych przyborów. Jeśli chodzi o rozrywkę, która oferuje teren rekreacyjny „Sloboda”, że na terenie boiska do piłki nożnej i siatkówki, klub paintball działa.

„Złoty Bażant”

W dalszym ciągu obserwować najlepsze tereny rekreacyjne w Astanie. Kolejny kompleks w stylu wioski o nazwie „Złoty Bażant” będą rozpatrywane na naszej liście. Miejsca goście są dostępne do wyboru 7 nowoczesnych pokoi z komfortowymi warunkami zakwaterowania. Terytorium posiada przytulną restaurację z bilardem, bar karaoke. Klienci bazy danych są w stanie cieszyć się z pobytu w saunie. Odwiedź kompleks „Złoty Bażant” to najlepiej w zimie. Po tym wszystkim, nie są wynajmowane narty, skutery śnieżne, sanie. Pracownicy zakładów organizować psie zaprzęgi.

green Park

Green Park teren rekreacyjny znajduje się w miejscowości Kosshi, w odległości 20 kilometrów od miasta Astana. Tu można zatrzymać się w przytulnym pensjonacie. Użytkownicy, którzy przychodzą do wypoczynku z dziećmi, będzie odwoływać się do małego zoo, jazdy konnej. W kompleksie znajduje się restauracja, serwująca najlepsze dania kuchni europejskiej. Przed wejściem znajduje się park. Oto zbiór zabytkowych samochodów, co daje instytucji o uroku.

"Kulager"

Kontynuując badania w strefie rekreacyjnej w Astanie, nie można pominąć przy kompleksie „Kulager”. Uważany jest za jedno z najlepszych miejsc w dzielnicy miasta do jazdy konnej. Wszystkie zwierzęta są bardzo dobrze wychowane i zadbane. Klientom kompleksowe usługi są dostępne właściwe trenerzy. Latem goście miejsca, jeździć konno na otwartych trawiastych trawnikach. W czasie złej pogody impreza przeniosła się do hali. Terytorium zainwestował w tej dziedzinie do paintballu. Między innymi, klienci kompleksu oferuje wynajem quad.

"Eco-Village"

Teren wypoczynkowy, który położony jest 13 km od Astany, oferuje odwiedzającym wybór 11 pensjonatach. Każdy z nich został dołączony wannę z rosyjskiej łaźni parowej. W instytucji znajduje się przytulna kawiarnia, sala konferencyjna, w której można zorganizować spotkanie biznesowe w cichym i spokojnym otoczeniu. W lasku brzozowym, który znajduje się w pobliżu kompleksu, zorganizowało zoo, jazda konna klub. Tutaj można wynająć skuter lub ATV.

"Aisha"

Teren rekreacyjny „Aisha” wygląda to idealne miejsce na letnie rozrywki w przyrodzie. Kompleks położony jest w pięknym miejscu nad rzeką, gdzie są wygodne domy plaży. Jadąc tutaj można mnóstwo nakupatsya w basenie lub zrelaksować się w fińskiej łaźni parowej. Zakład oferuje klientom grę w bilard, tenis stołowy, piłka plażowa i siatkówka, możliwość jeździć na hulajnodze, rowerze.

Konkludując

Więc przyjrzeliśmy najlepszych terenów rekreacyjnych w Astanie. W tym przeglądzie przedstawiono, nie wszystkie miejsca w dzielnicy miasta, gdzie można miło spędzić czas w naturze z rodziną. Jednak to stawia na naszej liście są najbardziej popularne wśród miłośników rekreacji na świeżym powietrzu.