562 Shares 1920 views

Teodozjusz: sektor prywatny, a zwłaszcza rekreacji

W większości przypadków, turystów krajowych przyjść spocząć na południowym wybrzeżu Krymu. Jednak wiele osób wybiera i Teodozja – miasto położone we wschodniej części półwyspu. Urlopowicze odwiedzić ośrodek ten jest rzeczywiście bardzo częste. I ze względu na jego popularność, nie tylko zdolność do usunięcia tanich mieszkań.


Sektor prywatny jest szczególnie

Przyjemne rodzinne wakacje – to, co jest najlepsze, według wielu turystów, podejść Teodozjusz. Sektor prywatny ośrodek oferuje swoim gościom w głównym pomieszczeniu, może pomieścić 2-4 osób. Ale oczywiście, można znaleźć w Teodozja i pokój dla jednego gościa lub dużej firmie. Klimat w tym mieście, jak w każdej innej nadmorskiej miejscowości, gorące i bardzo wilgotne. Dlatego w pomieszczeniach latem może tu być dość duszno. Dla wygody numery turystów niemal wszystkich lokalnych hotelach posiadają klimatyzację lub, w skrajnych przypadkach fanów.

Obsługa w mini-hoteli Teodozja sektora prywatnego rozrywki oferowanej nie jest zbyt zróżnicowana. Mimo wszystko, warto żyć w takich otelchik stosunkowo niedrogie. Ale w każdym przypadku, właściciele domów gościnnych budżet robią wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że goście czują się komfortowo z nich. Jardów od prawie wszystkich mini-hotel jest dobrze zagospodarowany. Turyści mogą cieszyć się tutaj basen, parking i grill.

Dlatego też oferuje mnóstwo wygodnych i niedrogich turystów sektora prywatnego (Teodozja). Obszerna obudowa jest tańsza. Jednak, aby zatrzymać się w ten sposób w naszych czasach, turyści będą trudne. W większości przypadków, hotele Feodosiya uruchomić go przez operatorów. Ale można znaleźć konkretny zestaw telefonu, jeśli chcesz w internecie i telefonie do samych swoich mistrzów.

Gdzie wynająć dom

W razie potrzeby goście mogą wynająć pokoje Feodosiya w starym domu w historycznej części, w nowoczesnym, dobrze wyposażonym domku wybudowanym w nowych obszarach. Do wynajęcia mieszkania jest nie tylko miasto, ale również w sąsiednich miejscowościach.

Najnowsze popularne wśród turystów, głównie dlatego, aby pozostać na tym samym poziomie, tutaj może być tańsze niż większość Teodozja. Na przykład, jest bardzo popularny wśród gości, aby cieszyć nadbrzeżnych wioskach i morzem.

obszarów turystycznych miasta

Przez obszar nie jest zbyt dużym miastem jest Teodozjusz. Sektor prywatny, który odbywa turystów w tej wsi jest głównie skoncentrowany w kilku obszarach:

  • Na stacji „Aivazovsky”. Hotele położone są zwykle w pobliżu morza. Cechą tego obszaru jest obecność wielu różnych rozrywkowych.
  • „Ukraina” dzielnica kino. W tej części Teodozja, między innymi znajduje się park rekreacyjny. Najbliżej lokalnych hotelach znajdują się na głównej plaży.

  • W obszarze „Dynamo”. Zaletą tego obszaru jest obecność na rynku i duża liczba sklepów. Rozrywka w „Dynamo” jest bardzo mała, więc większość z nich nadaje się dla turystów z dziećmi.
  • W centralnej części. Istnieje ogromna liczba zarówno dorosłych centrów rozrywkowych i szkółkach. Jest najlepiej rozwiniętą infrastrukturę turystyczną w tej części miasta.

Co decyduje o cenę sektora prywatnego, Teodozja

Oczywiście, koszt pokoi w każdym hotelu w tym ośrodku zależy przede wszystkim od poziomu usług świadczonych turystom. Ale ceny wynajmu sal tutaj może być uzależnione od innych czynników. Pierwszym z nich jest, oczywiście, sezonowość. W maju, czerwcu, wrześniu i październiku wynajmu mieszkań w ośrodku jest tańszy niż w lipcu i sierpniu. Wielu turystów, oczywiście, patrząc na miasta Feodosia sektora prywatnego nad morzem. Ceny za noclegi w hotelach w obszarach nieznacznie wyższy niż w odległych obszarach przybrzeżnych. W środku sezonu płacić za takie mieszkania będą miały sporo turystów. Ale w maju lub wrześniu, hotele nadmorskie zwykle oferują pokoje na wynajem nie jest zbyt wysoki koszt.

Kategoria Cena hotele

Obudowa niski koszt – co odróżnia ośrodek Feodosiya. Sektor prywatny w tym mieście oferuje turystom nie tylko niedrogie zakwaterowanie, ale również dość drogie.

Najtańsze hotele miejskie pokoje do wynajęcia może kosztować, w zależności od pory roku w rejonie 350-600 rubli za osobę za noc. W hotelach kosztownie umieszczona bliżej do kosztów zakwaterowania morskich zazwyczaj wycieczkę str 400-700. Jeśli hotel jest prawie na wybrzeżu, będzie kosztować pobyt w nim na 500-1500 s.

Co warto wiedzieć

Oczywiście, istnieją pewne niuanse wynajmu mieszkań na Krymie, w tym w mieście takim jak Teodozjusza. Sektor prywatny w tym resort hotel oferuje stosunkowo niedrogie. Jednak, aby zatrzymać się w sezonie od przyjazdu jest zazwyczaj bardzo trudne. W związku z tym zadbać o miejsce noclegów dla turystów, którzy chcą odpocząć w Teodozja warto z wyprzedzeniem. Zarezerwować pokój w jednym z hoteli w tym ośrodku to najprostszy sposób, oczywiście, za pośrednictwem Internetu. Podobna usługa jest oferowana strony wielu firm turystycznych.

Oczywiście, zanim wynająć pokój w danym sektorze, wcześniej należy się upewnić, że dobra reputacja. W przeciwnym razie, może być poważnie zepsute wakacje w Teodozja. Sektor prywatny jest reprezentowana przez wiele hoteli. A z tych opinii może być zarówno dobre i nie tak dobre. Zapoznanie się z poglądami dawnych mieszkańców danego kompleksu mogą zwykle być w tych samych miejscach, biur podróży, w którym rezerwacja została dokonana.