764 Shares 5330 views

Metro Tuszynskaja – ważny stacja w wielkim życia miasta

Na pierwszy rzut oka niepozorny stacja metra Tuszynskaja odgrywa bardzo ważną rolę w życiu wielkiego miasta, jako ważnego węzła transportowego z wielu tysięcy przepływu pasażerów.


Rozdział 1. Informacje ogólne i historia

Będąc integralną jednostkę Violet Metro oddziału stacji metra Tuszynskaja jest uważany za postój w moskiewskim metrze. Znajduje się on tylko między Schukin i Shodnenskaya. Geograficznie znajduje się w dzielnicy Pokrovskoe-Streshnevo, który znajduje się w północno-zachodniej dzielnicy administracyjnej.

Jego zakład historia rozpoczęła się w grudniu 1975, kiedy skomponował działkę Planerskoe – pole października zainaugurowano w prezencie noworocznym dla mieszkańców.

Nie ma nic tajemniczego lub niezwykłego nazwa stacji nie. Do 1991 była to nazywa się po okolicy, która, choć teraz nie znajdziesz na mapie, jak później podzielono pomiędzy dwoma pozostałymi. Jeśli zagłębić się w historię, możemy dowiedzieć się, że historyczna część Tuszyno niegdyś prywatne posiadłości bogatego szlachcica V.Kvashnina-tusz.

Dziś Tushinskaja jest otwarta codziennie dla wygody pasażerów od 5:35 rano do po północy. Wewnątrz znajduje się powłoka z kilku operatorów Beeline, Megafon i MTS.

Rozdział 2. Subway Tuszynskaja. Kiedy yglyadit środku?

Bardzo jasny marmur obejmuje wszystkie ściany stacji podróży, a tylko w podziemiach można zobaczyć czarnego granitu. Cały pokój jest urządzony z ozdobnym fryzem wykonanym z steklokristallita.

Ciało 26 odbywa się w szaro-niebieskich marmurowymi kolumnami rozmieszczonymi dokładnie 6 metrów. Vystelen płytki podłogowe z przeważnie szarym i brązowym.

Nie mniej kunsztownie zdobione drzwi i technologiczny. Zgodnie z decyzją architekta one ozdobione aluminiowych paneli przedstawiających modele sprzętu lotniczego: samolotów, śmigłowców, szybowców i myśliwców.

Autorzy tego modelu projektu były tylko dwie osoby, a V.Kachurinets I.Petuhova. Głębokość zaledwie 10,5 metrów.

Ogólnie rzecz biorąc, dwa podziemnej stacji holu. Korzystając z południa, można znaleźć się w Tuszyno itp .. Stratonavts i Volokolamsk autostradzie. Na północ, z reguły są to pasażerowie, którzy muszą dostać się na peron Tuszyno. W większości przypadków, przepływ pasażerów jest ogromna, ponieważ Metro ma również korzystać mieszkańcy Kurkino i Krasnogorsk.

Rozdział 3. Metro Tuszynskaja. Co warto zobaczyć w pobliżu?

Bezpośrednio w pobliżu stacji metra jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków stolicy Rosji – dworu zwanego Pokrovskoye-Streshnevo. Wspaniały i bardzo przytulny park był w tym miejscu kilka lat temu, a dziś jest bardzo popularny wśród mieszkańców i gości Moskwie. Tutaj można spacerować wzdłuż zacienionych ścieżek, usiąść z książką na ławce, a dzieci chętnie majstrować w trawie, na rowerze lub na rolkach.

Tuszynskaja – metro, w pobliżu którego dość dobrze rozwinięta infrastruktura. Na przykład, to miejsce może pochwalić obecność ogromnej liczby szkół i przedszkoli, zarówno publicznych jak i prywatnych, wszelkiego rodzaju gastronomii – od doskonałych restauracji do fast food. Mieszkańcy mieli żadnych problemów z zakupem przemysłowych i produktów spożywczych – na szczęście, wybór różnych rodzajów sklepów jest dość szeroki.

W pobliżu wejścia do metra jest zdrowie i fitness, kilka aptek, klinik dentystycznych i weterynaryjnych szpitali.