250 Shares 9342 views

Jak zdać egzamin, jeśli nic nie wiem

Najpopularniejsze wyszukiwania w wyszukiwarce Google, od kwietnia do sierpnia, jest pytanie: „Jak zdać egzamin, jeśli nic nie wiem?”. Niestety! W każdym czasie, uczniów i studentów wkuwania i uczenia preferują bardziej wyszukane i zabawy metody badań. Wszystko, na przykład, dobrze wiedzą, że takich szopek, lub „ostrogi”, jak nazywają je nieostrożny studentów. Ale czasy się zmieniają, zastępując konwencjonalne wylotowe i wstępne egzaminy pochodzących egzamin i jak zmienić datę, stają się coraz bardziej skomplikowane i pomysłowe. Więc jak zdać egzamin, jeśli nic nie wiem?

Zgodnie z wynikami tej samej usługi Google, jeden z liderów na egzaminie – języka rosyjskiego, przygotowanie dla którego nie tylko wkuwanie reguł, ale także zdolność do rozpoznawania i reprodukowania słyszał. Egzamin ten jest często staje się przeszkodą dla absolwentów – częściowo dzięki Analfabetyzm internetowego w kraju systematycznie spada. I nie ma nic sugerować uczniów, z wyjątkiem czytać trochę więcej, bo alfabetyzacji zależy nie tylko od wyuczonych reguł, ale także od liczby książek czytać, słownictwa i wiedzy ogólnej człowieka. Ponadto w języku rosyjskim, drugi, nawiasem mówiąc, w złożoności, wśród języków świata, tak wiele słów, wyjątki od tej reguły. Oto ich coś i powinny być rejestrowane w kołyskach.

Robić takie rzeczy stały się również bardziej zaawansowane technologicznie. Chociaż matki i ojcowie obecnych kandydatów na studentów ręcznie skopiowanych odpowiedzi na pytania z Talmudu w bibliotece, ćwiczenia nie tylko możliwość cięcia tego słowa, ale też umiejętności mańkut na Karmienie piersią pchły (inaczej próbować dopchać szczegółową odpowiedź na pytanie od wielkości liścia centymetrów 5×5 nie nazwa) ich potomkowie w całości komputerowych mistrz funkcji MS Word. Więc teraz to jest po prostu wstyd, aby zadać pytanie, jak zdać egzamin, jeśli nic nie wiem kiedy to podręcznik na ten temat, można zmniejszyć do wielkości pudełka zapałek i wydrukować w 3 minuty.

Innym sposobem, aby odpowiedzieć na egzamin stać nowoczesne technologie mobilne. Dlaczego szczep, jeśli można po prostu włączyć telefon lub Skype do noszenia lub umieścić na bluetooth do ucha, a na drugim końcu umieścić kolejny samouczek, który, podobnie jak w filmie „The Adventures of Shurik” będą krzyczeć: „Witaj, witaj”. Jednak nauczyciele stają się dobrze orientować się w nowoczesnych technologiach, a tym samym wycofać z zaniedbania studentów wszystkich gadżetów przed egzaminem.

Ale w ogóle, jeśli uważasz, że gatunek egzamin 11 dostarcza nie tylko oszukać nauczyciela. Przede wszystkim jest to sposób, aby udowodnić sobie: wszystkie chłopaki, teraz jesteśmy dorośli. Dlatego test ten dokonał wyboru dla przyszłości studenta. Jest to zadanie testy, ale jako całość, takie podejście sprawia, że dzieci coraz większym stopniu polegają na „może”. Zanim więc przystąpić do egzaminu, należy rozważyć przyszłych specjalistów – dla kogo oni to robią? A jeśli odpowiedź jest jeszcze „o mnie”, konieczne jest, aby nauczyć się tematu. A jeśli odpowiedź jest inna, to może należy rozważyć, i czy trzeba wziąć go w ogóle w tej chwili? Może trzeba dorosnąć zanim wyszukiwarki męka naiwne i głupie pytanie: „Jak zdać egzamin, jeśli nic nie wiem?”.