237 Shares 2543 views

Inhalatory: opinie, korzyści, rodzaje

Favor inhalacja nie może być kwestionowana. W leczeniu górnych dróg oddechowych i chorób dróg oddechowych różnego lepiej występować. Jakie są zalety tej metody? Każdy lek zostanie dostarczony w niezmienionej postaci bezpośrednio do miejsca zapalenia. W związku z powyższym, w efekcie rozpocznie się natychmiast dostarczyć. W trakcie procesu inhalacji nie jest konieczne w wewnętrznych leków pozyskiwania, a tym samym, dawka terapeutyczna jest ograniczona przez kilka razy. W rezultacie, ryzyko przedawkowania i reakcje alergiczne są znacznie zmniejszone.


Dla takich procedur medycznych nie trzeba iść do kliniki. W domu, u pacjentów skutecznie używać inhalatorów. Komentarze na temat tych wspaniałych urządzeń są prawie zawsze pozytywne. Są one przeznaczone do skutecznego zapobiegania i leczenia górnych dróg oddechowych i całego układu oddechowego.

Aby wybrać inhalatory opinie online powinny być starannie i skrupulatnie przeczytać. Ponadto obowiązkowa konsultacja ze specjalistą. Po tym wszystkim, istnieją różne rodzaje inhalatorów i, w konsekwencji, w innym celu. Obecnie istnieją cztery podstawowe typy urządzeń transmisji danych.

  1. Najprostsze – inhalatory parowe. Recenzje nimi sprzeczne. Działanie tego urządzenia opiera się na zwykłym odparowaniu leku, który jest wdychany przez użytkownika. On ma szereg wad: Po pierwsze, stężenie leku nie zawsze osiągnąć wymaganą dawkę, jak wielu agentów po prostu zapaść się pod wpływem temperatury; Po drugie, zastosowanie takiego urządzenia jest niezwykle trudne dzieci, dzieci nie chcą wdychać gorącym powietrzem, jednak dorośli również doświadcza dyskomfortu.
  2. Neybulayzery – najbardziej popularne i powszechnie stosowane inhalatory. Recenzje są zróżnicowane, ale prawie zawsze pozytywne. Ta grupa urządzeń jest podzielone na trzy rodzaje:
  • Nebulizator ultradźwiękowy. To pozwala na rozpylania leku w postaci aerozolu, i całkiem małe. Z tego leku jest w stanie przeniknąć do najbardziej odległych miejsc. W ciągu 15 minut od tego urządzenie przechodzi do dróg oddechowych nie mniej niż 20-30 ml leku. Dla takiej inhalacji często używać roztworów alkalicznych i wywary z ziół. Nebulizator ultradźwiękowy opinii dostaje wielki również dlatego, że może być wykonywane wszędzie: jego niewielki rozmiar i waga jest bardzo praktyczny. Ponadto zestaw zawiera wskazówki, za pomocą którego można przeprowadzać procedury śpiących ludzi lub obłożnie chorych.
  • Sprężarka inhalator. Opinie o tym urządzeniu mniej entuzjazmu z powodu jego dużej wielkości i hałasu to wytwarza podczas pracy. Jednak zasada jego działania jest niemal identyczna jak w poprzednim urządzeniu. Zaletą tego jest typ inhalatora, który przez nie wszystkie możliwe natryskiwania preparatów leków, które są stosowane tylko w tych procedurach.
  • nebulizator elektron-mesh ostatnio zyskuje na popularności. Ten nowy rodzaj urządzenia, które mogą być stosowane do procedur poprzednio dla stosowane preparaty, takie jak mukolityczne, antybiotykami, środkami hormonalnymi. Roztwory olejowe jest również w stanie pokonać. Takie urządzenia działają dość cichy, spray stawka jest wysoka, są one wygodne i skuteczne. Czy można się dziwić, że inhalator zasługuje na entuzjastyczne recenzje.

W jakich dolegliwości trzeba korzystać z tych urządzeń? To SARS, zapalenie płuc, pozaszpitalnego gruźlicy, oskrzeli i płuc, astma oskrzelowa i inne. To tylko lekarz jest nadal konieczne jest sprawdzenie przed wyjazdem do takiego użytecznego nabycia.