751 Shares 6722 views

Jak siedzieć na toalecie: porady lekarza

Wszyscy iść do toalety codziennie, i, co dziwne, często robią to nie jest do końca prawdą. Istnieją pewne zalecenia lekarskie, których należy przestrzegać. Jak siedzieć na toalecie, będziemy rozumieć w tym artykule.


Akt wypróżniania (wypróżnienia)

Naturalne ewakuacja treści jelit – czyli defekacji. Zwykle osoba Kala proces selekcji powinien odbywać się raz dziennie, ale to indywidualnie. Chodzenia do toalety, my codziennie oczyścić organizm z trucizn, toksyn oraz wszelkiego rodzaju bakterii, które nagromadziły się w procesie życia. Oznacza to, że nie jest aktem odmładzania i uzdrawiania organizmu jako całości. Defekacji zazwyczaj użyć dwóch pozy:

● Pose kucki toalety (Ziemia).

● pozycji siedzącej (WC).

Jak siedzieć w toalecie? Kwestia ta budzi obawy wielu.

Wady zwykle wszystko „siedzi” WC

Do przemieszczania jelita jest powszechnie stosowany toalety z WC i z pozycji siedzącej pod kątem 90 stopni. Z biegiem czasu, z niewłaściwej pozycji siedzącej możliwych objawów następujących chorób:

● hemoroidy (żylaki odbytnicy).

● Uchyłki jelita grubego (od odbytu ścianki występu pojawia się niewielki rozmiar – uchyłków).

● okrężnicy niedrożność (zaparcie i brak krzeseł w ogóle).

● Takie WC prowokuje chorób związanych z wiekiem zaostrzeń.

Należy więc zastanowić się, jak siedzieć na toalecie, ponieważ od tego zależy bezpośrednio na ludzkie zdrowie.

opróżniania Psychologia

Pójść do toalety, aby rozluźnić mięśnie i rozpocząć proces defekacji – jest to proces zdrowego wypróżnienia. Wszystkie inne trudności ciała w tym procesie – jest to ogromna ilość dyskomfortu i komplikacji. Wraz z pojawieniem się wygodnego WC brakuje okazji do prawidłowego usuwania produktów funkcjonowania organizmu, jak również naturalnej defekacji nowoczesnej toalety jest urządzeniem bardzo niewygodne. Kiedy siedzenie znajduje się pod jelit zbędnym kąt miednicy (to puborektalnye mięśni) pozostaje nieruchoma. Niepoprawnej położenia opróżniania znacznie zwiększa ryzyko przepukliny, co dodatkowo stymuluje rozwoju wielu chorób. tylko pogorszyć sytuację współczesnych wysokich toalety.

oczyszczająca kucki

Najbardziej naturalnym i anatomiczne w przyrodzie jest pusty pozy kucki. W organizmie (czyli – w miednicy) jest najsilniejszym mięśni naciśnięcie odbytnicy, który znajduje się w pozycji pionowej człowieka mieszczącym kału. Mięsień jest trochę złagodzone podczas siedzenia. Ale jeśli podejść blisko ziemi (przykucnął), to jest bardzo relaksujące, podszewka odbytnicy.

Ponieważ jest to konieczne, aby prawidłowo siedzieć w toalecie? Więcej o tym poniżej.

znajomy WC

Siedzieć prawidłowo regularnie WC, konieczne jest, aby wyciągnąć nogi wysoko, utrzymując kąt 30 stopni między ciałem i bioder. Aby to zrobić, albo będzie musiał wstać na nogi krawędź miski ustępowej, które mogą prowokować sytuacji traumatycznych, lub umieścić swoje nogi na ławce, zagadnienie, które już zaczęły budować jakąś firmę kanalizacji. Zaleca się, aby zastąpić w domu obok toalety niskiej ławce, która jest łatwa do jego własnej. WC – kameralny ciche miejsce, gdzie miłośnicy często lubią siedzieć błyszczący tygodniki i krzyżówki. Ale panuje przekonanie wśród lekarzy, że długi pobyt w toalecie jest szkodliwe dla zdrowia. Opróżnianie wysiłku, co oznacza wzrost ciśnienia w jamie brzusznej, co wiąże się również rozwojowi nieprzyjemnych chorób.

Aby dowiedzieć się, jak prawidłowo siedzieć na toalecie, rozmawialiśmy. Teraz powinniśmy zrozumieć, dlaczego jest to konieczne.

Dlaczego jest prawidłowa postawa?

Regularne i kompletne wypróżnienia wspomaga zdrowie jelit i stymuluje jego funkcji.

Prawidłowa postawa przede wszystkim:

● Chroni nerwów dna miednicy, które są odpowiedzialne za pęcherza i, w zasadzie, do ważnej funkcji seksualnych człowieka.

● Zapobiega opóźnienia kału w jelitach, co z czasem może prowadzić do raka jelita grubego.

● pozwala na łatwe i szybkie opróżnianie jelit.

● Chroni nerwy kontrolujące macicy.

Wykonywać ją wypróżnianie sterowania

Do wypróżnienia przyniósł tylko komfort i satysfakcję, można użyć nieskomplikowanych zasad. Dowiedz się czuć swoje ciało, rozciągnięcie i osłabienie mięśni dna miednicy. Idealnie, siedząc na toalecie, trzeba wyrzucić wszystkie niepotrzebne myśli (zwłaszcza gazet, czasopism i książek), a skupić się wyłącznie na tym, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Nie jest konieczne, aby nacisnąć mocno albo konsekwentnie naciskać. Ważne jest, aby poczuć kontakt pomiędzy odbytem i kałem, prowadząc ich do ołtarza, aby nauczyć się kontrolować proces opróżniania. Oto jak siedzieć na toalecie prawidłowo.

opróżnianie Higiena

Dla zdrowego wędrówki w toalecie musi stosować się do odpowiedniej diety, jeść świeże warzywa, owoce i mnóstwo zieleni, która normalizacji trawienie. Zaleca się pić dużo płynów, usuwa toksyny i zapobiega zaparciom. Oczywiście, higiena defekacji jest nie do pomyślenia bez papieru toaletowego, którego nie trzeba wycierać intensywnie i na tyle ostrożnie, aby zamoczyć. Ale najlepiej po każdym rejsie do toalety to najlepiej umyć pod bieżącą wodą! Dlatego też, jeśli podejście do kwestii toalet poważnie, defekacji nie tylko zachować zdrowie, ale również przynieść pozytywne emocje. W tym artykule odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób, aby usiąść na toalecie.