84 Shares 9510 views

Gruszka powietrza: zwłaszcza sprzęt

Prawdopodobnie każda osoba, nawet nie związanych ze sportem, świadomi istnienia worek bokserski. Są one stosowane przez bokserów i mistrzów sztuk walki do konkursu. Ten sport jest przygotowanie do walki. Rozwijać prędkości i precyzji, za pomocą pneumatycznego gruszki. Jest on używany w klubach sportowych.

rodzaje produktów

Ten bieg boks to 2 rodzaje opcji montażowych:

  • Produkty dockable koniec do konkretnej platformy. Poprzez takiego szkolenia daje dokładność i szybkość gule. Także poprawia szybkość rąk, tworząc profesjonalny sportowiec. Po zderzeniu gruszka jest odchylany przez dotknięcie platformę, a następnie odbija z powrotem. Jeśli szybko uderzył ją, szybko wraca do swojej pierwotnej pozycji.

  • Produkty, rozciąganie poprzez stałe z 2 wszystkich wiązek do podłogi i sufitu. Z tym uderzeniem pocisku jest odchylany, ale z pomocą napięte odcinku wraca. Silniejszy cios, że szybciej gruszka powraca. Gruszki na przedłużeniach pociągi reakcji i spoiwa uderza o odchylenia.

Praca z gruszek

Człowiek, który najpierw próbował pracować z gruszką, może się wydawać, że jest to trudne zadanie, a on nie opanować. Ale w rzeczywistości, wszystko może się nauczyć, jeśli wytrwać i cierpliwości.

Gruszka powietrze może być opanowane nawet początkujący, jeśli będzie on korzystać z następujących wskazówek:

  • Utrzymać rytm: z każdego udaru powinno być przeprowadzone na 3 zbiórek. Tak powinno być powtórzone w całej rundzie.
  • Aby otworzyć ramiona. Nie można pokonać na gruszkę zaciśnięte pięści, zwłaszcza na początku, bo sama kontrola jest trudna. Bije palce zwalniać, a także doprowadzić do rytmicznego ruchu.
  • Obie ręce powinny być o gruszek: będzie unikać silnych uderzeń i normalizuje rytm.
  • Uderzeń powinna być stosowana w łukowatej ścieżce. Ręce nie powinny poruszać się do przodu, trzeba zwrócić kółeczka.
  • Być wykonywane przez 2 uderzeń z każdej strony, ponieważ jest to najlepsza metoda dla początkujących. Następnie można zrobić 3 kolejne uderzenia.
  • Zanim powłoka musi być w pozycji pionowej. Przed gruszki muszą stać tak, że nogi są w równym stopniu usunięte z produktu.

Te wskazówki pomogą rozpocząć kurs. Gruszka powietrze pomaga rozwijać szybkość i precyzję, skoordynowanych ruchów. Jest z takiego dzieła mistrzów pocisków.

wierzchowiec

Ważnym zadaniem jest uważany zasada montażu pneumatycznego gruszka, ponieważ wpływa na niezawodność utrwalania produktu. W tym celu:

  • platforma;
  • obraca.

Takie produkty są wytwarzane wiodących producentów sprzętu sportowego, więc jest bezpieczne. Platforma może być używany zarówno w domu jak i na siłowni. Jest to idealne miejsce dla wszelkiego rodzaju gruszki szybkich. Gruszki można łatwo zmienić.

Co jest potrzebne do boksu?

Aby poradzić sobie z tego rodzaju unpicked, konieczne jest, aby odwiedzić dział „towarów dla boksu”, który znajduje się w specjalistycznych sklepach. Wymagany sprzęt, który obejmuje odzież sportową i obuwie. Jakiś czas po lekcjach trzeba kupić bandaże, liny i rękawice snarjadnye.

Gdy szkolenie odbywa się w ciągu jednego miesiąca, trener stawia na muszli. do pracy z partnerem w doskonaleniu umiejętności. W tym przypadku również będzie wymagać specjalnych produktów dla boksu. Musisz kupić kask, ochraniacz zębów, boks rękawiczki. Konkurencja wymaga specjalnych szorty, T-shirt, aby poruszać pierścień był bardziej wygodne. Urządzenia muszą być wysokiej jakości.

sekcja

Wielu chłopców przyciągnęło do tego sportu. Jeśli chcesz, rodzice powinni wysłać swoje dzieci do szkoły sportowej. Sekcja bokserska pomoże spędzić czas ze świadczeń zdrowotnych. trenerzy pracują tam uczyć techniki bokserskiej, a także monitorować sportowców. Szkoły sportowe posiadają niezbędny sprzęt do treningu. Sekcja bokserska obejmuje nie tylko lekcje wychowania fizycznego, to systematyczne działania, w których najważniejsze jest wynik.

Niektórzy rodzice są niechętne, aby dać dziecku w tak trudnym sporcie. Ale on rozwija siłę, wytrzymałość. Jeżeli dana osoba zajmuje się regularnie, ale w przyszłości ma możliwość wzięcia udziału w konkursach, i stać się mistrzem sportu. Dla tej działalności pasuje tylko silnej woli osobowości.

Boks jest uważane za skuteczne w walce jeden na jednego w ulicznej walce. Osiąga się to poprzez zastosowanie stempli. sekcje bokserskie są teraz bardzo dużo, więc rodzice muszą wybrać odpowiednią instytucję dla dzieci.

Wybór pneumatyczny gruszkę

Choć z pozoru proste, to powłoka, nadal wybierać to nie jest tak łatwo. Profesjonalne doradztwo powinno być brane pod uwagę. Najważniejszą rzeczą jest jakość. Gruszka powietrza musi być skóra. Ważne jest, że górna pętelką została przymocowana nitami metalu. produkty syntetyczne mogą być również dobrej jakości, ale lepiej wybrać markę powłoki znane.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na wielkości gruszki. Odpowiednie dla początkujących duże muszle, a dla profesjonalistów – mała. Produkt wartość i ma symetrię jakości spoin. To determinuje dokładność odbicia. Jakiego koloru jest gruszka, to zależy od woli. Te proste wskazówki pomogą Ci kupić skorupę jakości.

Tak więc, gruszki pneumatyczne nadają się dla początkujących jak i profesjonalistów. Konieczne jest jedynie, aby wybrać produkt, do których zajęcia będą wygodne.