94 Shares 3454 views

Jak odbarwiać włosy na wargach: nieszkodliwe sposoby pozbycia się ciemnych włosów

Współczesne kobiety i dziewczęta po prostu nie potrafią sobie wyobrazić, jak żyliby tak, jak stworzyła ich natura: zawsze w wyglądzie coś, co chcę poprawić, poprawić lub przynajmniej maskować. To nasza cała natura: namiętnie chcemy wyglądać atrakcyjnie, chcemy zadowolić mężczyzn i siebie samych. Wśród wad wielu sprawiedliwych płci są wąsów: w niektórych są one lekkie i niewidoczne, podczas gdy w innych są ciemne i widoczne. Jest oczywiste, że wiele osób stara się pozbyć się niechcianych dział. Istnieje kilka rozwiązań tego problemu, dowiedzmy się, jak wybielać włosy przez wargę.


Kto zasługuje na przebarwienie?

Zanim wykonasz procedurę, która czyni włosy nad wargą przezroczystą i niewidoczną, musisz zidentyfikować przyczynę ich wyglądu. Pierwsza opcja – zaburzenia hormonalne, zaburzenia równowagi w organizmie. Prowadzi długie kursy przyjmowania silnych leków, antybiotyków, wieku przechodniego, ciąży lub klimakterium. Te powody można powiedzieć w sytuacji, gdy przed roślinnością na twarzy nie było, a potem pojawiło się iw dużych ilościach. W takim przypadku lekarz po zbadaniu przepisuje leki hormonalne, które przez krótki czas pozbywają się niechcianych włosów. Drugim powodem jest dziedziczna predyspozycja, która nie jest wyeliminowana przez narkotyki. W takich przypadkach konieczne jest usunięcie lub rozjaśnienie puchu, a teraz powiedzmy, jak wybielać włosy przez wargę.

Home metody depigmentacji przy użyciu nadtlenku wodoru

Kobiety, które mają włosy widoczne, ale nie czarne, nadają się do każdej procedury przebarwienia. W domu najłatwiej jest użyć nadtlenku wodoru (3%), zwilżyć go bawełnianą podkładką lub wymazem i przetrzeć powierzchnię wzrostu niepożądanych włosów na twarz 2 razy dziennie. W przypadku jednej procedury wynik nie będzie zauważalny, ale za kilka dni staną się lekkie, kruche i przestają być kłopotliwe. Ci, którzy boją się zranić delikatną skórę twarzy, ale chcą wiedzieć, jak odbarwiać włosy bez szkody, zaleca się dodanie nadtlenku do niewielkiej ilości pianki golącej i nałożonej na maskę przez 10 minut. Następnie spłukać wodą i posmarować skórę kremem dla niemowląt. Aby zwiększyć efekt dodania do roztworu nadtlenku amoniaku (na 1 łyżeczkę 2-3 krople amoniaku) lub lanoliny (w stosunku 1: 2). Ta mieszanina nawilża włosy przez kilka dni, ale powoduje to podrażnienie. Olej migdałowy lub galaretka naftowa pomoże uspokoić zaczerwienioną skórę. Mieszanka wiórków mydlanych, amoniaku i nadtlenku wodoru jest potężnym, ale bardzo agresywnym środkiem zaradczym, który nakładany jest na skórę w postaci piany, przez 15 minut i spłukany.

Inne sposoby samoobserwowania włosów na twarzy

Jeśli boisz się związków chemicznych i musisz rozjaśnić włosy , zalecamy zwrócenie uwagi na metody ludowe:

  • Maska cytrynowa. Białko 1 jajko bije do piany, dodać 2 łyżeczki. Sok cytrynowy, wymieszaj i nanieść, jak maska, przez 15 minut, po czym wypłukany.
  • Maska akrylowa. Wymieszaj sok z cytryny, wody i octu, zastosuj jako maskę w obszarze problemowym i zmyj po godzinie. Lepiej jest używać tej receptury w nocy, ponieważ powoduje zaczerwienienie i podrażnienie skóry.
  • Infuzja powłoki orzeszków ziemnych (orzech lub cedr) na wodzie.
  • Zapiekano na roztworze wódki nasion datury.

Jak wybielać włosy przez usta kosmetykami

Być może nie podeszłaś do proponowanych metod. Jak wybielać włosy na twarzy bez uszczerbku dla zdrowia i bez straty w torebce? W salach piękności i sklepach można kupić specjalne produkty, które rozjaśniają kremy. Pamiętaj, że te produkty są przeznaczone do usuwania włosów na twarzy, a nie na ciele. Konieczne jest przestrzeganie instrukcji użycia, a po kilku dniach wynik będzie zauważalny: włosy stają się cieńsze i lżejsze niż przedtem.

Procedury salonowe

Kobiety, których włosy są bardzo ciemne, nie powinny być zaangażowane w samozapalne. Zmieniony kolor roślinności na twarzy będzie wyglądał nienaturalnie i odpychająco. W salonie kosmetycznym czarodziej podbije właściwy kolor i pomoże wyznaczyć w ten sposób wąski, tak aby nie kontrastowały z odcieniem skóry. Jak odbarwiać ciemne włosy, czynić je niewidocznymi, skłoni tylko doświadczonych specjalistów – domowe środki zaradcze tutaj nie pasują.

Ci, którzy chcą radzić sobie z tym problemem radykalnie, muszą mieć gotówkę. Aby nie złamać głowy, jak wybielać włosy przez wargę i pozbyć się ich raz na zawsze, uciekaj się do usuwania laseru lub fotoepilacji. Kurs będzie się składał z kilku procedur i wymaga pewnych kosztów finansowych, ale wynik jest tego wart. Struktura włosów i żarówek zmieni się tak bardzo, że przestaną rosnąć w ogóle.

Aby pozostać atrakcyjnym, zastosuj dowolną metodę, podkreśl swoją naturalne piękno i maski!