817 Shares 1908 views

Biochemiczne perm włosy

Biochemiczne włosy curling od tradycyjnego składu chemicznego cechuje łagodny trwałe. Zawiera naturalne ekstrakty, które sprawiają, że jego wpływ na włosy jest bardziej delikatny i nie uszkodzić ich strukturę. Żaden z członków amoniaku, nadtlenku wodoru i kwasu tioglikolowego umożliwia stosowanie go nawet dla uszkodzonych i cienką charakter włosów.


Biochemiczne trwała ondulacja włosów pojawiła się w 1999 roku. agresywnych substancji stosowanych do trwałej ondulacji, został zastąpiony analogiem cysteiny (część aminokwasów do włosów). Gdy kompozycja obróbki włosów wypełniona białka, przy czym budowa i utrzymanie integralności zdrowy wygląd, uzyskały elastyczności.

Fala ta nadaje się do każdej struktury włosów, rodzaju i długości. Kompozycje różnią się stopniem stężenia substancji czynnych, dzięki czemu jest wygodny do wyboru indywidualnie.

Curling efekt utrzymuje się do sześciu miesięcy. W tym przypadku kolor pozostaje przez cały czas taka sama, jak w czasie leczenia włosy. Biologiczne TRWAŁA włosy pozwala tworzyć loki spiralne, fale świetlne, duże loki, loki, objętość pionowe korzeń, podstawę do układania lub recyklingu wskazówek. Można osiągnąć efekt przemian nitek o różnych średnicach loki, które wyglądają bardzo naturalnie.

Biozavivka można łączyć z leczeniem estetycznych, takich jak podświetlania blondirovanie, zabarwienia, barwienia. Oni nie pogorszyć stan włosów.

Jeśli zdecydujesz, że trzeba biochemiczną perm włosy, następnie wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, określenie wielkości i kształtu przyszłej fryzury loki, aby pasowały do owalu twarzy. Dla dużej nominalnej dopasowania fali o dużej średnicy, które tworzą naturalne działanie lub Pionowe spiralę. strome loki pasują do długiej twarzy. Owalne wymaga bezpośredniego czoła fali, niski – korki z pochyłej dolnej warstwie. Na trójkątnej powierzchni najlepszym rozwiązaniem jest nasadka loki pionowych dwóch lub trzech wymiarach. Na czerwonym i ciemne włosy wygląda świetnie żadnych loków; na blond, brązowych i dość lekkie – dużych loków lub fal; bardzo lekki (blond) – bardzo naturalne, delikatne fale.

Biochemiczne trwała włosy mogą być różnych typów. USA jest twarde loki, Japończycy – najbardziej naturalne i miękkie. Można zrobić trwałą w warkocze i ćwiekami.

Przed przeprowadzeniem falę trzeba co najmniej miesiąc, aby nie używać szamponów zawierających silikon. Natychmiast po zabiegu, w ciągu dwóch dni, nie jest konieczne, aby zwilżyć włosy i użyć suszarki do włosów. Zaleca się stosować szampony i odżywki z najwyższego stopnia nawilżania.

Wybierz część do procedury. Dzisiaj jest szczególnie popularny "Mech" (Włochy) i "Silk Wave" (USA).

Jeśli twoje włosy są zniszczone, zanim procedura jest konieczna do ich odzyskanie. Można wziąć udział w kursie leczenia aparatury w salonie kosmetycznym lub zrobić to za pomocą dbając zasobów w domu.

Innym oczywistym Plus biozavivki – to wszystko sprowadza się bardzo delikatnie. To znaczy, gdy odrost nici jasną linię przetworzonych i naturalne włosy bez granic, bez których nie może zrobić trwałej ondulacji włosów. Nawet najmniejszy kręconych włosach nie wysiąść w „waty”.

Czy opakowania po curling jest najwygodniej za pomocą suszarki do włosów z dyfuzorem. Jest to najszybszy i najprostszy sposób, aby loki pożądany kształt (po każdym myciu włosów będzie musiała zostać dostosowana). Pielęgnacja włosów powinna odebrać zestaw specjalnych narzędzi (klimatyzatory, maski, oleje, itp), w celu utrzymania ich zdrowie i atrakcyjny wygląd.