718 Shares 8505 views

Kolorowe mak Bead

Ostatnio coraz więcej uwagi poświęca się produktów z koralikami. Ten jasny i niezwykła biżuteria to wyrazić indywidualność i samowystarczalności jego właściciela. Na przykład, patrząc w butiku, można natknąć się na wyposażeniu, podobnych do siebie, najczęściej jest to po prostu seria liniowa. Zroszony Biżuteria fascynować płci pięknej do jego wyłączności, ponieważ jest ręcznie. Mistrz Energii, pracując na dekoracji, przekazuje pozytywne emocje produkt. Taka biżuteria jest zawsze w modzie. Jeśli jakość produktu jest spełniony, to będzie ci służyć przez długi czas, doskonale podkreślają strój i dodać swoją jasność obrazu.

świetny pomysł

Rozważmy kolorową dekorację, jak zgrubienia maku. Ten kwiat jest symbolem płodności, lenistwa, młodości i urody. Można spróbować zrobić to sam, dokonując „Highlight” w tworzeniu biżuterii. To może być masywny naszyjnik jest doskonale ozdobić sukienkę lub mała broszka, nadaje się jako firma, nonszalancki styl i wieczorem.

Charakterystyka struktury kwiatu i akcesoria

Mack z płatkami 5, taką samą liczbę pętli i pręcików-2 liści. Zakładka do maku koralikami tworzy okrągły techniki tkania, schemat – 5 koralików na 9 rzędów. Koraliki mogą jasnoczerwony lub brązowy kolor. Drut Długość – ok. 60 cm każdy kwiat zawiera 5 zaokrąglone listki. Do tkania pręciki na drut w środku 45 cm, zużycia 10 do 15, czarne kulki. Skręcić końce drutu 2 razy, masz pętlę koralikami. Następnie zrobić to samo na dwóch pętli na końcach drutu. Następnie skręcić końce pod pręciki kilkakrotnie. Splot liści, stosując technikę równoległego oplotem. Mack zgrubienie ma jasnozielonej lub zielono-szary. Liczba zębów i długość arkusza według własnego uznania wybrać. Długość drutu, blacha ma około 60-80 cm. Jeśli się dekorację naszyjniki czy spinki do włosów, liście nie może zrobić. Teraz przystępujemy do montażu kwiat. Około połowie drogi pręcików równomiernie dodaj płatków 5, i skręcenie końców drutu produktu o 5 cm. Zabezpieczyć pierwszy arkusz i nadal obrócić jeszcze 2 cm. Dołączanie drugą końcówkę i przekręcić przewód do końca. Tak więc, mamy mak obwód koralikami, jak widać, jest dość proste, zwłaszcza jeśli wcześniej zaangażowany w tkania.

Być wyjątkowy, tworzyć własne piękno

Ozdoby ze złota i srebra są jednak produkty z koralików są indywidualne i niepowtarzalne. Takie perełki wspaniały maki ozdobić swój wizerunek. Za każdym razem, gdy chcesz dodać coś nowego nawet w już ulubione dekoracje. Mack koralik pasuje odważne dziewczyny, która lubi się wyróżniać z tłumu. Ale musisz zrozumieć, że inna dekoracja powinno być stosowane. Że obraz wyglądał właściwe, konieczne jest, aby zwracać uwagę na wszystkie szczegóły – makijaż i fryzurę. Wybierz najlepszy, obserwować trendy w modzie i nie bój się eksperymentować.