745 Shares 9572 views

Niedrogie i łatwe, jak uszyć kołdrę

Każdy człowiek potrzebuje odpoczynku sen. Co to będzie, zależy od wielu czynników, ale głównym czynnikiem nadal jest wygoda. Komfort zapewni wysokiej jakości pościel. I to nie tylko tkanina jest ważne, ale również funkcjonalność poduszki, koce. Wiele osób teraz pamiętam, jak często się obudził, bo zaplątał się w pokrywie koc, uderzając rąk lub stóp w jego otwór, który znajduje się w środku. Jak uszyć kołdrę że reszta nocy było nic, aby zapobiec? Pościel, cięcie w inny sposób, jest bardziej praktyczne i wygodne.

Jak uszyć kołdrę: kilka opcji

Jeśli nie chcesz, aby pozbyć się kołdrą z otworem w środku (na przykład, naprawdę lubię ich kolory, lub są praktycznie nowe), użyć trochę sprawę. Szyć na kocu na obwodzie otworu małych przycisków, ale na siebie kołdrę – pętle. Wzmocnienie koc więc w bezpiecznej pozycji, zapisać się od niebezpieczeństwa zgubić się w nim w nocy.

Rozważając, jak zrobić Ochraniacz może być dostarczony dziurę w szwach bocznych lub dolnych. W ten sposób miejsce dla gwintowania koce mogą być wykończone na suwak, guziki lub kluczy.

Przed wycinania konieczne jest określenie ilości materiału wymaganego. Aby to zrobić, należy zmierzyć koc, dodać dodatki szwów co najmniej pięciu centymetrów z każdej strony. Podczas szycia kont dla podwójnej długości koc. Teraz, pożądane jest, aby umyć szmatką. Ma to zapewnić, że nie kurczą się, albo po pierwszym praniu szyte kołdra będzie niewielki. Kolejny krok – wycinanie pokrywę koc. Cięcia tkaniny dwie równe części, po czym indywidualnie zszyte dwukrotnie chowając krawędzie. Umieszczenie jednego innego przedmiotu obrabianego na twarz na szwie obwodowym dołączyć kolejny kołdrę. Szyć trzy boki muszą być całkowicie, środkową część czwartego rezerwowego nezastrochennoy. Gdzie nastąpi otwarcie u dołu lub z boku – Ty decydujesz, ale ważnej roli, jaką odgrywa. Zamek błyskawiczny zazwyczaj przyszyte do dolnego otworu, a klawisze mogą być zarówno poniżej, jak i na boki. Wreszcie, zamykając prostrochite szew na krawędziach otworów na koce.

Szyć kołdra może być bardzo prosta i szybka. Jednocześnie można zaoszczędzić pieniądze, ponieważ kupując gotową bieliznę będzie kosztować więcej.

Jak uszyć kołdrę dla dziecka

Dzieci bardzo lubią kolorowe tkaniny i zabawnych zdjęć. Traktuj swoje dziecko poprzez zszywanie oryginalną rzeczą dla niego. Biorąc pod uwagę niezwykłe ozdoby i kolorowe znaki bajek i kreskówek, dziecko chętnie umieścić na łóżku. Niech jego przytulne łóżko jest ulubionym miejscem wypoczynku. Pikowanie może pomóc stworzyć „magiczny” kołdrą. Będzie to wymagać kilku rodzajów tkanin o różnych wzorach. Wybierz z dzieckiem lubił on małe zwierzęta i działać! Oczywiście, praca jest żmudna, ale wynik będzie radość swoimi okruchów.

Rzeczy wykonane własnymi rękami, zawsze wyjątkowy i oryginalny. Ponadto, wybór materiału, nie można po prostu odebrać zabarwienie, które lubisz, ale także zwrócić uwagę na jej połączeniu z obiektami i palecie barw swojego wystroju domu.