530 Shares 4992 views

Wiktor Iwanow: kilka interesujących faktów z życia artysty

Malarz Iwanow Wiktor Iwanowiczu jest dostatecznie znana postać. Wielu początkujących i udane mistrzami pędzla mają tendencję do zrozumienia styl, który jest impregnowany pracy autora. Iwanow – artysta w każdym znaczeniu tego słowa. Przez całe swoje życie poświęcił malarstwu. W tym artykule omówimy niektóre z faktów na temat życia dla tych, którzy są chętni na jego doskonałą pracę.


Wiktor Iwanow: biografia

Mistrz swego rzemiosła, przyszły artysta Iwanow urodził się w mieście Stawropol w 1949 roku. W 1969 roku został absolwentem szkoły plastycznej w mieście Taszkiencie. Następnie wstąpił do Szkoły Sztuki w Moskwie. Spośród wszystkich oddziałów szkoły, Victor lubić monumentalny dekoracyjnego malowania. Szkolił się w pracowni artysty słynnego Ludowej ZSRR GM Korzheva W 1977 roku Wiktor ukończył studia i wkrótce wyjechał do Stawropol. Wszystko twórcze życie Wiktor Iwanow związane z kraju, a częściowo do Kazachstanu i Uzbekistanu.

tworzenie

Jego prace są w pełni świadomi nie tylko w Stawropol, ale również na Kaukazie. Wiktor Iwanow – wysoki poziom profesjonalny artysty, a mieszkańcy Stawropol bardzo dumny, że taki wielki człowiek rodzi się, żyje i pracuje w tym samym mieście z nimi. Iwanowa obraz różnego rodzaju styl. Są one przepojone duchem specjalnej, która odzwierciedla uczucia i odczucia autora, jego wizji.

rodzaje pracy

Wiktor Iwanow jest nie tylko malarzem krajobrazu. Chociaż wiele z jego pracy – to sceneria. On również stworzył wiele innych prac, wśród których są portrety i martwe natury. Specjalna duchowość obecny w każdej pracy, nie pozostawia nikogo obojętnym widzem. Artysta widzi coś szczególnego w tych rzeczach, które wydają się nam nudne i przyziemne na pierwszy rzut oka. Jego portrety sprawiają, że czujemy charakter obrazu i zrozumieć nastrój obrazu w portrecie mężczyzny. Tworzenie prac zatytułowaną „Autoportret z ptakiem”, artystka długo każe nam myśleć o tym, co ich uczucia posiadał w momencie, kiedy pisał go.

artysta krajobrazy

Jak wcześniej wspomniano, Wiktor Iwanow ma tak wiele krajobrazów Wśród jego dzieł. To jest w dużej mierze spowodowane faktem, że autor miał dużo podróżować po całym kraju i poza nim. W młodości, Victor był w Azji, a następnie studiował w Taszkiencie. To właśnie w tym czasie, pisał dużo krajobrazów, gdzie możemy zobaczyć wspaniałe ogrody z kwitnących drzew, stepów, majestatycznych gór Pamir. Artystka udało się przekazać w swoich obrazach wspaniałym pięknem egzotycznych Wschodzie. Ciepły ton orientalne wszedł do jego stylu pracy, moczone przez nich i pozostał tam na zawsze.

Podczas gdy Wiktor Iwanow był w Moskwie, jego praca uzyskała nową formę. Teraz dodać fajne nuty środkowej części kraju. step jeziora i piękne zdjęcia przekazać nastrój artysty jest tak jasny, że wydaje się, że mówi do swoich odbiorców poprzez obrazy. Będąc na Kaukazie, autor opublikował różnorodność krajobrazów z wizerunkiem rzekach górskich, wąwozów i gór Kaukazu. Ta różnorodność wykonanej pracy Iwanow bardzo słynny pejzażysta, choć nie identyfikują się jako takie, ale uważa, wszechstronny artysta, który jest zdolny do wykonywania w różnych gatunkach.

Prace stylu

Iwanow ma unikalną zdolność do odczuwania natury. Stosując swoje umiejętności i kunszt, on umiejętnie przekazuje to piękno na płótnie. On nie tylko dokonać rubbings i rysunek co widzi wokół niego. On przechodzi przez samego obrazu i dodaje swoje własne uczucia i emocje. Wzbogacając obraz jego wizji, on wysyła go za to w głowie. Mówiąc o ulubionych miejsc artysty, nie można z całą pewnością stwierdzić, jakiego rodzaju obrazy są jego ulubionym i lubi rysować coraz mniej. Autor okazuje się przekazać nastrój jesień: jesień zimno łączy się z przepychem i różnych kolorach. Gra kolorów i połączenie ciepłych i chłodnych kolorów pokazać moc umiejętności artysty.

Jedną z cech jego obrazach jest tendencja do odległej przyszłości. On po mistrzowsku przedstawia ścieżkę lub ścieżki, które starają daleka i kiwać się do niego, bo chęć chodzić i myśleć o sensie życia. Wielu, którzy mieli przyjemność obejrzeć zdjęcia Iwanow w prawdziwym życiu, zgadzają się, że jego obrazy ludzie myślą. Oni wzywają, aby zbliżyć się do natury, aby znaleźć samotności, aby poczuć ciszę i spokój, które są tak niezbędne dla ludzi w naszym burzliwym czasie. Wiele obrazów Iwanow zostało sprzedanych jednostek i ozdobić dom nie jest dla ich piękna i oryginalności. Z powodu swojej kolekcji przynajmniej jedna praca Ivanova, możemy śmiało pochwalić, że tobie – właściciel obrazu wielkiego artysty.