717 Shares 5782 views

Igor Sacharow: malowidła. udostępnianie talent

powstaje pytanie, w naszej epoce liberalne, które mogą być kryterium prawdziwej sztuki. Językiem obrazów, który leży ukryty Stwórcą świata, twórca. Przewidywalny sposób myślenia daje przestrzeń, rodzaj układanki, pozwala, aby stać się członkiem procesu twórczego.


Biografia i twórczość

Igor Vitalevich Saharov – znany artysta. Urodzony w Odessie, 18 kwietnia 1966 roku. Ukończył krymskiej Art College, Instytut Surikow w Moskwie. Ma cztery córki: Vasilisa, Maria Aleksandra, Pauline.

Takie znane projekty takie jak „Odkryj artystę w”, „tworzyć razem” Utworzony Igor im. Malowanie, odznaczają się one żywość i pewnym wewnętrznym światłem. Mając ogromne doświadczenie, nie tylko tworzy się, ale także uczy innych, czyniąc wspaniały świat sztuki dostępne dla każdego.

Igor V. – bardzo wszechstronny człowiek: obraz, lekcje video, lekcje mistrzowskie – jego energia może tylko cud. W takiej aktywności społecznej, zatorów, on nie przestaje pisać swoje arcydzieła. Oprócz prac na płótnie w jego pracy – malarstwo trzech cerkwiach.

Wykonawca Igor Sacharow: obrazy

Igor V. studiował impresjonizm, rosyjskiej tradycji akademickiej, ale to nie wystarczyło. Artysta jest coraz lepsza, poszerzając swoje horyzonty, badając inne kierunki stylistyczne, dodając do nich coś własnego. Tysiące krajobrazów, ponad sto portretów Igor Sacharowa napisał, zdjęcia są bardzo profesjonalny i żywość.

„Krajobraz z mewa” pokazuje piękno i powierzchni morza. Bogate, żywe kolory – na tym zdjęciu Igor Sacharowa używa przesady artystyczny – to pozwoliło krajobrazu, aby odsłonić całą gamę odcieni, aby obraz jaśniejszy i bogatsze.

Krajobraz Igorya Saharova „Winter. Sunset „specjalne emocjonalny, subtelne postrzeganie świata i poczucie lekkości. W tym obrazie artysta ukazuje piękno natury, zarówno specjalnego mrożone i jednocześnie niezwykle żywe. Drzewa sproszkowane ze śniegiem, rzeka, Lodowy, zimą należy powodując uczucie zimna. Ale na tym zdjęciu dużo ciepła, słońce odbija się na powierzchni lodu, pozostawiając lekko rozproszone światło daje wiele ciepłych kolorach. Tworząc atmosferę czegoś przytulne, rodzimej.

Malowanie pozwala zatrzymać na chwilę, poczucie autentyczności daje rękę artysty, przedstawiający moment. Takie uczucie pojawia się, gdy spojrzeć na dzieła, które stworzył Igor Sacharow. Malarstwo inspirowane obrazami wizualnymi przekazać pewną środowisko stworzone ze światła i energii. Jego prace ożywają jakby w czasie i przestrzeni. Piękny jego obraz „Upadek Again”, „Jesień. Rzeka „” Wenecja „” Dziewczyna na pustyni „” Ballerina”.

udostępnianie talent

W Internecie, stworzyli wiele ciekawych projektów, napisanych samouczki wideo, warsztaty, konferencje wideo. Wśród jego projektów to „Art Club. Odkryć talent na świecie „: strona zawiera oryginalne lekcje sztuki, galeria zdjęć, sklep, spotkań nagrywać z artysty. Każdy portret Igorya Saharova niesamowity widok. Jego lekcje mogą zostać poddane przeglądowi kilka razy, za każdym razem łapania czegoś nowego, nie zauważony przez poprzedniego oglądania. Każdy student Igorya Saharova absorbuje niektóre z jego talentem, staje się sposób jego ruchów, poczucie właściwego malowania liter.

Igor Sacharow: obrazy olejne

Większość osób wybiera swój zawód, ale zdarza się i odwrotnie, kiedy osoba wybiera zawód. O Igorya Saharova można powiedzieć, że zawód wybrał jego sztuka była jego powołaniem. On jest nie tylko utalentowany artysta, utalentowany człowiek. Teksturowane grubości warstwy farby w połączeniu z subtelną linii, soku, nasycone kolory stworzyć efekt obrazów na żywo.

To "Overgrown Staw" Igorya Saharova. W tym obrazie jest jedność z naturą, ciszy i spokoju. Artystka okazała się niezwykle realistyczną wodą, jak w rzeczywistości, a wszystkie jego obrazy. Wydaje się, że jeśli dotknąć obrazu, można poczuć chłód i wilgoć stawu.

„Sunny Portret dziewczyny”, napisany przez Igorem Saharovym, stworzył wspaniały obraz. Tam nie są wyraźnie narysowane linie, ale gra światła tworzy poczucie żywość, miarowych obrazów. Obfitość czerwone i żółte odcienie zaskakujące naturalność nadawania szczerość obrazu. Oczy dziewczyny odzwierciedlać jej figlarny, A uśmiechnięte nastrój. Malowanie jeśli niektóre emituje światło wewnętrzne, szczególną łatwością.

W obrazie „motywem Wsi”, artystka przedstawia chatę w pobliżu stawu. Domy wyglądają solidnie otoczony słoneczniki, malarstwo kojarzy się myśli o spokojnej, mierzona wiejskiego życia.

Jego praca zmusza nie tylko oglądać, ale też do myślenia, do refleksji. Zazwyczaj określa się artystą, prowadzenia go w ramach konkretnego gatunku, trendów i stylów. I który następnie Igor Sacharow? Obrazy przedstawiające morze, w stylu Aivazovsky, krajobrazy, pełne duchowości i światła, żywe portrety – prawdziwa sztuka nie może być ograniczona. Ważne twórczy indywidualność, ludzkie ciepło.