596 Shares 7584 views

Biografia Ivan Jidkova – historia prostego chłopca, który podbił kina

Biografia Ivan Jidkova – to historia prostego chłopca z rosyjskiego miasta, podbijając nie tylko kapitał, ale cały kina rosyjskiego.


Zhidkov Ivan Alekseevich urodził się w sierpniu 1983 w Jekaterynburgu (Swierdłowsku następnie miasta). W szkole uczyłem się dobrze, ale był słaby, chorowity chłopiec, dlatego jest ona często zastraszane rówieśników, a dziewczynki czuł niegodny jego uwagi. Ivan Zhidkov, którego biografia jest uruchamiana nie jest tak, jak w najbardziej znanych aktorów w produkcjach teatralnych szkoła nie była zaangażowana, a jego rodzina nie miała połączenia, podobnie jak Ivan w samej instytucji teatralnej „od zera”. Które pomyślnie zdały egzaminy, prosty facet Swierdłowsku został studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

Biografia Ivan Jidkova byłaby zupełnie inna, gdyby nie znali Olegom Tabakovym, który lubił młodego aktora. Ivan wkrótce rozpoczął pracę w słynnym „Snuff”, gdzie zrealizował swój teatralny debiut. Przyjechał tu do pracy, a po zakończeniu Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Przez trzy lata był prawdziwą gwiazdą teatru, grając w takich produkcjach jak „niedzieli. Super "" Biloxi Blues "" overstocked Beczki opakowanie”. Potem przyszedł Ivan drugą pracę – słynny Czechowa Moscow Art Theater, gdzie najwybitniejszą rolę w spektaklu „U” i spektaklu „Biała gwardia”, gdzie ciecz odegrała rolę Nikolka turbinę. To właśnie dzięki tej roli, biografia Ivan Jidkova dostaje pierwsze ważne wydarzenie – wygrał festiwal teatralny „Moskwa debiuty” – to była jego pierwsza nagroda teatralna.

W 2007 roku aktor bez kłótni i sporów, zarówno opuścił kolektyw teatralny, postanowił kontynuować karierę w filmie. W jednym z wywiadów powiedział, że Ivan nie brał pod uwagę ważną kino, po prostu z natury trudno jest grać w teatr repertuarowy. Oleg Tabakov żal o opuszczeniu swojego zwierzaka.

Przez czas Zhidkov był już człowiekiem rodzinnym, jego żona – słynna aktorka Tatiana Arntgolts, z którymi grał w takiej znanej entreprise jak „Let sleeping dogs lie” i „Pięć Wieczory”. Poznali się przez przypadek i od razu się zakochał. Następnie Tatiana była już znaną aktorką, a Ivan był dopiero zaczynają swoją karierę. W 2009 roku urodziła się ich córka.

Pierwsza rola filmowa w Jidkova było jeszcze w czasach studenckich – główną rolę w melodramacie wojskowej, dyrektor Petra Todorovskogo „w konstelacji Byka.” Potem zobaczył świat aktor Ivan Zhidkov. Biografia o nim jako aktor w tym filmie nie rozpocznie się – dostał dobre recenzje krytyków filmowych, ale nie popularne, a szeroka publiczność nie była znana.

W 2005 roku Ivan dostaje rolę Lovelace sierżanta Samson w 4 i 5 sezonów „żołnierze” serii. To było śledzone przez rozstrzelanie w „karetką-6” (Skinhead Rommla) i „niszczycielską moc 6” (Konstanty Cheremykin), jak również główną rolę Max Vanyukin dramat „Dzieci Vanyukin” – wspaniała filmy seryjne, strzał Yuriem Morozom.

I był Ivan i doświadczenie w „oper mydlanych” – serial „Miłość jak miłość”, po którym nigdy nie działał w takich projektach.

Od 2008 roku aktor dostaje rolę w słynnych rosyjskich obrazów: „Burza Brama” (za rolę Konstantin Vetrov Ivan otrzymał medal Ministerstwo Obrony), „Sieć”, „Kilometr Zero” (Najlepszy aktor drugoplanowy za wersją „Constellation-Twerze”) „Uśmiech Boga” (grany przez Alana uznana za najlepszą rolę męską w 2009 roku i otrzymał nagrodę na festiwalu „Literatura i kino”).

do dnia dzisiejszego pozostaje Jidkov znany i popularny rosyjski aktor. Jego „hobby” – melodramatyczne role. On nadal działać w filmach fabularnych i seriali. To oczywiste, że twórcza biografia Ivana Zhidkova będzie miał długą i bardzo ciekawą kontynuację.