697 Shares 8982 views

Wypiekacz "Kenwood" poprosi właściciela

Chleb można kupić w sklepie, ale lepiej piec w domu. Producentem chleba Kenwood jest najlepszy asystent w tej branży.

Angielska firma Kenwood zajmuje się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego dla kuchni od 1947 roku. Projektanci tej firmy mieli wystarczająco dużo czasu na tworzenie i doskonalenie maszyn do pieczenia chleba.

Główne modele: BM256, BM350, BM366. Każdy z tych pieców jest dobry na swój sposób.

Aby zdecydować, które piekarstwo Kenwood jest bardziej odpowiednie dla Ciebie, rozważyć możliwości tych podstawowych modeli. BM256 jest wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Sprawa wygląda dobrze i jest łatwa do czyszczenia.

Ale wygląd – to nie wszystko, co wyróżnia piekarza "Kenwood". Opinie 256-tego modelu mówią, że wie, jak gotować ciasta cukiernicze, ciasta makaronowego, chleba francuskiego, chleba pełnoziarnistego, ciast i dżemów.

BM256 posiada 12 standardowych programów. Dzięki przyspieszonemu programowi producent chleba Kenwood może sobie radzić w przygotowaniu chleba w ciągu zaledwie jednej godziny. Częściowo przyczynia się to do zużycia energii – 480 W. Po zakończeniu wypieku piekarnik potrząsa i nagrzewa chleb przez godzinę.

BM256 może cię budzić rano o zapachu świeżego chleba. W tym celu kuchenka zaprogramowana jest wieczorami. Nawiasem mówiąc, na śniadanie, lunch lub kolację, piec może piec chleb w 500, 750 lub kilogram bochenek.

Opisany model "Kenwood" – producent chleba, który pasuje do większości gospodyń domowych.

Jeśli chcesz uzyskać kuchenkę o większej liczbie funkcji niż BM256, zwróć uwagę na BM350.

Ten chleb ma dwa inne standardowe programy, jest mocniejszy niż model 250, o mocy 165 W. Inną zaletą jest dozownik do dodawania składników. Dozownik – pojemnik, w którym można od razu włożyć suszone owoce, orzechy lub rodzynki.

Producent chleba "Kenwood" sam doda te składniki we właściwym czasie. W modelu BM256 nie ma dozownika, trzeba ręcznie dodać dodatki, otwierając pokrywkę po sygnale dźwiękowym.

Jedyną zaletą 256-tego modelu przed 350 to metalowa obudowa.

Kenwood nadal wytwarza piekarnię z konwekcją. Konwekcja polega na tym, że powietrze cyrkuluje wewnątrz pieca. Chleb podczas konwekcji jest szybciej gotowany, lepiej pieczony, wychodzi lepiej, cienką i chrupiącą skorupą. Piekarz z konwekcją – "Kenwood VM366". Opisane modele BM256 i VM350 przekraczają także dostępność programu IVF. Ten program umożliwia pieczenie chleba drożdżowego w ciągu zaledwie 85 minut. Nowy element grzejny jest zbudowany w modelu 366 . "Kenwood VM366" ma ergonomiczną metalową obudowę i większą moc. Model 366 traci modele opisane powyżej tylko przez liczbę standardowych programów do pieczenia (11).

Aby kupić urządzenie do wypiekania chleba "Kenwood" lepiej jest w specjalistycznym sklepie. W sklepie internetowym znajdziesz piec jest znacznie tańszy. Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, lepiej nie zamówić dostawy, ale samemu podarunkiem. W takim przypadku będziesz miał możliwość sprawdzenia pracy producenta chleba i poprosić o kartę gwarancyjną z pieczęcią.

Niezależnie od wybranego modelu możesz mieć pewność, że chleb będzie zawsze zadowolony z wysokiej jakości pieczywa i potrwa długo.