331 Shares 9366 views

Jak założyć czarną listę na „Android”?

Istnieją połączenia ładne, i nie ma wiele. Zwłaszcza, jeśli zadzwoni do ciebie ktoś, kto nie chce słyszeć, i chciałbym, aby pozbyć się komunikacji z tą osobą. W takich przypadkach, a czarna lista została utworzona. A dzisiaj będzie można nauczyć się organizować na czarną listę „Android”.


Co jest na czarnej liście?

Blacklist – specjalna funkcja, która jest prawie wszystkie modele telefonów komórkowych. Został on stworzony w celu ochrony siebie, takich jak połączenia z łobuzami lub po prostu nieprzyjemne osoby. Można również zablokować połączenia reklamowych i korespondencji. Aby rozwiązać te cele przez operatorów telefonii komórkowej nie zawsze są skuteczne. Nie chodzi o to, że blokada zacznie zwalniać całą sieć, ale fakt, że takie działania mogą być interpretowane jako ingerencja w prywatność klientów. Oczywiście, niektórzy operatorzy taka usługa nadal istnieje, ale będzie musiał za to zapłacić. Dowiesz się o trzech darmowych sposobów, które tworzą czarną listę na „Android” dzisiaj 4.2.

Standardowym sposobem

Opcja ta nie jest odpowiednia dla wszystkich posiadaczy telefonów „Android”. Jednakże, jest to wygodne, ponieważ nie wymaga połączenia z Internetem. Ponadto, w wyniku abonenta z czarnej listy, próbuje zadzwonić cię usłyszy, że abonent jest niedostępny, zamiast sygnału zajętości, jakbyś tylko mówić do kogoś w tym momencie. Pierwszą rzeczą, którą trzeba przejść, aby zablokować. Może ktoś nie musi, ale na większości modeli należy zrobić, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji zestawiania połączenia. Idź do „Ustawienia”, zawiera tryb „Lock”. Po tym, wróć do pulpitu i przejdź do telefonu. Prasa na pozycję „Ustawienia”, a następnie „Ustawienia połączeń”. Tutaj można oczekiwać długiego menu, z którego trzeba znaleźć dwie funkcje: „aby odrzucić połączenie” i „Przekazywanie połączeń”. Odrzuć pozwala zarządzać czarnej listy poprzez dodawanie i usuwanie numerów z nim. Ponadto, można ograniczyć połączenia z niektórych regionów lub niektórych operatorów. Przekierowanie jest potrzebne, aby stworzyć iluzję braku abonenta w sieci. Aby to zrobić, trzeba wziąć oświadczenie z numerem linii „niedostępny” i wklej go do „zajęty”. Jeśli to nie nastąpi, wówczas rozmówca jesteś człowiekiem od czarnej listy usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy, wskazując, że jesteś zajęty rozmową z kimś innym. Należy jeszcze raz podkreślić, że sposób, aby utworzyć czarną listę na „Android” jest możliwe tylko dla niektórych modeli telefonów, głównie marki Samsung.

aplikacja

Ta metoda jest o wiele łatwiejsze do poprzedniego, a to może być wykorzystywane przez wszystkich właścicieli telefonów na platformie „Android”. Wystarczy tylko pobrać dodatkowe oprogramowanie na swoim smatrfon. Pobierz go z konieczności odgrywać rynek i jest najbardziej odpowiednia dla ciągłego programu użycie czarnej liście. Istnieją dwie wersje: płatne i bezpłatne. Aby stworzyć czarną listę numerów na „Android” będzie wystarczająco i darmowa wersja. Może być wykorzystywana do blokowania połączeń przychodzących i SMS. pozwala również na tworzenie szablonów dla wychodzących wiadomości SMS i automatycznie odpowiadać na przychodzące połączenia i wiadomości.

antywirusowe

W ten sposób stworzyć czarną listę na „Android”, mimo swej niezwykłości, nadaje się również dla wszystkich modeli telefonów z tym systemem operacyjnym. Aby to zrobić, trzeba pobrać z Play-rynku antywirusowego, na przykład, avast! Mobile Security. Idziesz do niego po instalacji. Zlokalizuj "SMS i Call Filter" menu. Idź do niego, kliknij przycisk „Utwórz nową grupę”. Wybierz dni i godziny, kiedy nie chcę cię odebranych z określonych numerów. Tu i wybrać najlepsze zakwaterowanie. Można je wybrać z kontaktem z listy połączeń przychodzących lub po prostu wpisać własną. Blacklist na „Android” jest gotowy. Dzwoniący usłyszy, że abonent jest zajęty, a nie po prostu być wyświetlane SMS. Zobacz, z kim martwi, można przejść do sekcji „Historia” w tej samej aplikacji.