262 Shares 2636 views

Zaklęcie magiczne rytuały świece:

Ile by nie mówić o tym każdy czar miłość jest rytuał czarnej magii, a tym samym może prowadzić do najbardziej nieprzewidywalnych konsekwencjach prisushki, wiązanie, rozmowy były i pozostają najpopularniejsze obrzędy. wnioskuje, że „w celu powrotu ukochanej”, „utrzymać rodzinę razem”, „aby odeprzeć rywal” lub „czarować człowiekiem” często zwracają się do magów i mediów.


Wielu ekspertów w tej dziedzinie uczciwie ostrzec swoich klientów, że zaklęcie – to nic innego jak próba stłumienia woli drugiej osoby, w istocie, przemoc. Na takie działania muszą płacić, a nie tylko do rytu klienta, ale jego krewnych, a nawet przyszłość dzieci. Ale jak wiadomo, gdy „dusza jest rozdarta na kawałki”, rzadko słuchać argumentów innych.

Cóż, w tym przypadku, wiedząc, ludzie powinni przynajmniej tyle, ile to możliwe, aby chronić się przed poważnymi problemami w przyszłości. Co to oznacza? Cóż, po pierwsze, konieczne jest, aby przyznać szczerze, jakie są motywy swoich działań. Bo jeśli przez miłość pisowni próbujesz ukarać „źle” lub, na przykład, wiążą się z cudzego męża, konsekwencje mogą być naprawdę katastrofalne. Dobrze, jeśli są napędzane tylko miłość, wiele magowie powinni wybierać najmniej niebezpieczne sposoby, na przykład, pisze świece.

Takie wróżby, w przeciwieństwie do miłości czar na krwi, nie mogą mieć takiego wpływu wyraźny, jednak jest również bardzo skuteczne. Poza tym pisze świec Nie pociąga za sobą tak poważne konsekwencje, i to jest łatwe do wykonania w domu na własną rękę. Można, oczywiście, mają również zastosowanie do ekspertów, ale w tym przypadku nie wiem, jakie siły są zaangażowane do rytuału. Przeprowadzenie tego samego zaklęcia na świece siebie, używasz tylko swoją własną energię. Ponadto, nikt jednak nie można mieć wystarczającą siłę woli, a zatem stworzenie niezbędnych intencji.

"Together Forever"

Ceremonia ta jest prawdopodobnie najbardziej popularne wśród wielu niezależnych wróżby, ale musi być przeprowadzona wyłącznie na rosnącej księżyca. Weźmy dwóch stożków. W godzinach wieczornych, blisko północy, skręcać świeca razem, mówiąc: „Ponieważ te świece z apartamentów i Slave (nazwa) będzie apartamenty”. Następnie zapalić świecę wynikającej z napisem: „Nie zapalić świeczkę, a serce i duszę sługi (nazwa) Zapalam dla mnie (nazwa) na zawsze” Przypomnijmy dowolnego rytuału wykonywane oddzielnie, włosy powinny być rozwiązane. Ten czar ze świecami spędzić 9 dni z rzędu.

English czar

Ten czar świece będą przyciągać uwagę ukochanej. Dla obrzędu trzeba czerwone i białe świece, kawałek papieru i trochę kota włosy. Wełniany garnitur do domu „buczenie”. Weź kota na ręce i udaru mózgu. Wełna, który pojawi się na ręce i używać do obrzędu. Napisz na kartce swojego imienia, a pod nim – nazwę kontaktu, który chcesz zaczarować. Umieść kota włosy na kartce papieru, złóż go w czterech, i zapalić płomień jednocześnie z dwoma świecami. Podczas gdy liść spali, powtarzam: „Jak płomień świeca płonie, a serce (nazwa) zmieni się z miłości do mnie. Zapalić kawałek papieru, wszystkie myśli (nazwa) do jego wynagrodzenia. "

Rytuału serca złożone

Te oryginalne świece czarów Pomoże to w celu zharmonizowania relacji z ukochaną osobą. Trzeba czerwoną świecę, lepiej, jeśli można znaleźć świecę w kształcie serca. Pokroić na pół, na każdej z nich (w środku) wykałaczka napisać nazwy (i mój ulubiony). Następnie oplavte wewnętrzną stroną drugiej połówki płomień świecy, i połączyć je ze sobą. W tym przypadku należy powtórzyć: „Jak połówki zjednoczeni, serce i zjednoczyć.” Włóż świecę w takim miejscu, że często dostaje w oczy. Odstawić się miesiąc, a następnie nagrać go. W ten sposób wyślesz swoje pragnienie się do wszechświata.