652 Shares 4011 views

Co to znaczy, jeśli marzenie, aby zobaczyć się w lustrze?

Lustro w świecie magii jest jednym z najsilniejszych symboli. Z pomocą z nich, zgodnie z czarownikami, można zobaczyć w przyszłości lub przeszłości, przejdź do innego wymiaru, by ponownie połączyć się ze światem zmarłych ludzi. Jest to rodzaj linii pomiędzy rzeczywistością a niezidentyfikowany. Co ciekawe, to może oznaczać sen, w którym człowiek widzi siebie w lustrze? Na co się przygotować, czego się spodziewać? Taki sen może obiecać, radości i kłopoty. Będziemy rozumieć?


Lustro – to stan umysłu

Różni się wyjaśnić , co lustro marzeń. Uważa się, że taki sen symbolizuje stan umysłu spania. Ty spojrzał na swoje odbicie i starał się zobaczyć jego twarz? Pamiętaj szczegóły … Jaki był twój rodzaj nastroju? Jeśli śpisz, podczas gdy w rzeczywistości młodzi, widział sam zestarzeć, symbolizuje długą żywotność. Jeżeli dana osoba zostaje pobity głębokie zmarszczki, przygotować się do wyzwań w życiu. Zobaczyć swoje odbicie w czasie teraźniejszym – należy zwrócić uwagę na ich zachowanie, aby analizować relacje z ludźmi. Być może jesteś zbyt wymagający od innych, inni zauważyć niedopatrzenie, ale nie przywiązują wagę do własnego uchybienia. Ogólnie rzecz biorąc, we śnie, aby zobaczyć się w lustrze – to znak świata Morfeusza, który sygnalizuje, że trzeba coś zmienić w rzeczywistość. Pamiętaj taki szczegół: Widziałeś tylko jego odbicie? To nie było w lustrze kogoś innego. Być może to była inna osoba, z którą są obecnie w konflikcie. Pomyśl o tym i starają się poprawić relacje w rzeczywistości.

Małżeństwo dla dziewczynek

Wiesz, że dla młodej dziewczyny do małżeństwa, aby zobaczyć się w lustrze. Marzy, że, biorąc pod uwagę odbicie, szukając kogoś za nią? Oczywiście, jej małżonek chce zobaczyć młode dziewczęta. Sen zapowiada szybki ślub. Bogatsze były zwierciadłem (duże, w drogiej ramie), tym bardziej udane będą małżeństwo. Jeśli marzyłeś, że pęknięty, ślub będzie zdenerwowany. Słabe uśpienia, jeżeli w czasie snu widocznego na lustrze, która jest pokryta warstwą kurzu i brudu. To ubóstwo, problemy życia, konflikty w rodzinie. Najprawdopodobniej związku małżeńskiego (dla nowożeńców) nie będzie długo, a przyniesie tylko rozczarowanie.

Głos z przyszłości

Wierz mi, marzysz prorocze przewidywania, jeśli można, a lustro we śnie, aby zobaczyć i usłyszeć w tym samym czasie głosowej. Staraj się zapamiętać wszystko, co słyszysz. Magowie są przekonani, że wszystkie głosy (jeśli nie widzisz osobę, do której należą) w czasie snu wyrazili proroctwa. Zwłaszcza przewidywania, czy sny śniło w przeddzień świąt religijnych.

Przygotuj się na spotkanie nieszczęście i smutek

Trzeba powiedzieć o złych wartości. Czasem we śnie, aby zobaczyć się w lustrze – do smutku, kłopotów, straty. Jeśli nie widziałem swoje odbicie, twarz kogoś, kogo znasz (krewnego lub po prostu znajomy) – to do jego śmierci. Widziałam jasne światło – człowiek idzie do świata zmarłych, bez cierpienia i bez cierpienia w oczekiwaniu na godzinę śmierci. Jeśli obraz jest ciemny i spowite, śmierć została spowodowana wypadkiem lub chorobą.

Patrz w lusterka późno

We śnie, aby zobaczyć się w lustrze, można razem z martwych. Jeśli zauważyłeś odbicie twarzy zmarłego, więc on przyszedł, aby przypomnieć sobie, czy coś, aby ostrzec. Budząc się, idź do kościoła, odwiedzić grób zmarłego, zaznacz go.

Przy urodzeniu dziecka

A jednak, jak mówią magowie, lustro może przewidzieć rychłe narodziny dziecka, jeśli kobieta miała sen, że patrzy na swoje odbicie i widzi, że ona jest w ciąży. Jeśli widzi się piękne i młode, poród odbędzie się bez komplikacji. Biedny, jeśli kobieta w lustrze ubrana w białe lub brudne ubrania. Sen przepowiada powikłania ciąży lub urodzenia chorego dziecka.

Podsumowując …

Jak widać, to sen, w którym sen widzi siebie w lustrze, można powiedzieć wiele. Obiecuje radości i kłopoty. Wierzę w proroctwa? Każdy z nas, prawdopodobnie będzie on odpowiedzieć na to pytanie.