180 Shares 9333 views

Może boom – osoba szalona, ale w dobrym tego słowa znaczeniu!

Pojęcia „dziwaków” i „geeków” przeniosła się do nas z Ameryki dzięki serial, stworzonych przez duet Paula i Judd Apatow Fueg. Taśma została złożona z osiemnastu części, ale kanał NBC został pokazany tylko dwanaście odcinków, a następnie transmitowane jakiegoś powodu zatrzymany.


Pozostałe trzy serie pokazał kanał kablowy rodziny kanałów rok później. Gdy wszystkie osiemnaście odcinków widział tylko na DVD. Pomimo pojawienia składaną, film mimo to stał się znany, a echa dźwięk zatopiony nam mocno zakorzenione w leksykonie młodzieży.

Niestety, niedoinformowani ludzie wierzą, że słowo „boom” – obraza, która jest identyczna do słowa „idiota”. W tych samych upadków grzebień i Dissonant termin „dziwaka”. Co tak naprawdę kryje się za tymi pojęciami? Zacznijmy, przez wzgląd na autentyczność, spojrzeć na angielsko-rosyjskiego słownika. Słowo "freak out" ( "Freak") jest tłumaczone jako "Crank" i "maniakiem" (belki) – "crazy" jest Te pojęcia są dość lekki, dobry kolor. To, co najprawdopodobniej nam filmowców. Tak, te nastolatki są różni się od większości swoich rówieśników. Użytkownicy uważają inaczej, albo spojrzeć na świat. I to jest ich oryginalność.

Prawdziwy boom – człowiek, który uwielbia gry komputerowe, nietypowe gadżety superbohaterów. Awansował na własną rękę, wolą komunikować się z ludźmi z oryginalnym, mądry, ceniących poczucie humoru. nie może znieść, glamour, slowpoke zwyczajność.

Boom – fanem chipów komputerowych i technologii, gry planszowe, inteligentnej rozrywki. Komunikacja sieciowa może zastąpić mu rozmawiać z prawdziwymi ludźmi w świecie rzeczywistym. Dlatego uważa się, że biegun facet – błędne, nudne. Pomimo swojej „przełomu”, jest inteligentny i bardzo interesujący. Oczywiście, jeśli wybierzesz właściwy klucz do niego.

A co jest dziewczynką-maniakiem? Ona jest kobietą w każdym znaczeniu tego słowa. Określenie „Geek” w żadnym wypadku nie neguje zaokrąglone formy, krytyczne dni i zdolności do kochania. Jednak w pozostałej części dziewcząt biegun różniącym się od swoich rówieśników. Ona ma inne priorytety, inne hobby. Odkłada na innych spotkań towarzyskich, preferuje inne programy wprowadzone na inne ubrania. Oczywiście, dziewczyna-maniakiem kocha kwiaty, lody, czekolada i pieczęcie, ale …

Jej inteligencja – to plaga. Ta dziewczyna jest dowcipny, mądry, inteligentny – nazwać to, co chcesz, ale głupi nie może być z definicji. Maniacy też marzą o rodzina, dzieci, miłość do grobu, ale widzą swoje marzenia w innym świetle. Dziewczyna geek, na przykład, będzie wydać ostatni grosz na konto WOW, niż dobre buty marki lub ładnym małym garniturze – miała utylitarny stosunek do żywności i odzieży.

Jej styl – niezbędnego minimum: tee shirt, trampki i dżinsy. Naprawdę nie przeszkadzało z makijażem i maniaków (lub ledwo wyczuwalny minimum, lub jej brak, choć czasami nie wyklucza obecności architektury gotyckiej). Ta pani jest zwykle niezależne w sensie materialnym, ale w zachowaniu często pokazuje wyraźnie męskich manier. Geek dziewczynka najprawdopodobniej będzie nadal ubierają się w sklepie (jest to wszystko, co jest odpowiednie), lub leczyć kolejne piwo, jeśli ten ostatni nie jest w stanie dziś zapłacić sam.

Jeśli podoba Ci się dziewczyna geek, przygotować podbić własną broń – humor, inteligencja, odsetki w nietypowych technik komputerowych, umiejętności i, oczywiście, niezależność.