483 Shares 5347 views

Jest to radość: Top przyjemności ciała i duszy

Przyjemność – poczucie, znane każdemu człowiekowi, który jest trudno wyrazić słowami. Ale spróbuj zrozumieć. Znaczenie słowa „przyjemności”, górna najważniejszych przyjemności, które uczynią cud, a niektóre piękne sprawozdania na ten temat – w artykule.


Co robi w słowniku?

Sucha nauka dała subtelną koncepcję kilka definicje:

 1. Przyjemność – zbiór przyjemnych emocji, takich jak emocje, radości, satysfakcji.
 2. Inna definicja przyjemności – harmonijny stan ciała i ducha, radość życia, spełnienie pragnień.
 3. Przyjemność – jest synonimem słowa „przyjemność”. Doświadczenie zmysłowe z satysfakcją jakichkolwiek odsetek i potrzeb.

Delight w życiu człowieka

Osoba może poczucie przyjemności, z kilku powodów:

 1. zmniejszenie ubóstwa, sukces finansowy.
 2. Luz lub silny nacisk.
 3. Osiągania celów i walka o wolność.

Osoba doświadcza przyjemności i zmniejsza obciążenia stresem, a ciało odzyskuje szybciej. Przyjemność jest lekiem.

Top przyjemności

Przyjemność – stan, w którym chcę dłużej. Które z przyjemności najbardziej atrakcyjne?

 • Otwiera ocena przysmaki żywności. Każdy z nas uwielbia smaczny posiłek i gastronomiczną słabość, czy to słodkie lub fast food.
 • Zdrowie. Poczekaj chwilę, jak to jest, że najważniejszą rzeczą nie było w pierwszej kolejności? To bardzo proste. Większość ludzi nie koncentrują się na ich kondycji fizycznej, o ile sprawy nie boli tak bardzo, że odroczenie wycieczka do specjalisty już.
 • Korzystanie z tarczy. Jak dziwne, jak to brzmi, ale sam cel, jeśli został już osiągnięty, przynosi mniej radości niż w wyniku procesu przemieszczania się ku niej. Być może wyjaśnia to nieskończone pragnienie sportowców i działalności na nowe wyżyny.
 • Przyjemność sztuki. Wszyscy podczas odtwarzania ulubionego utworu, w pamięci własnych linii float, nawet jeśli utwór został zapomniany, lub gdy po raz setny przeglądając swój ulubiony film, nie przestaje podziwiać zna to uczucie. Przyjemność czytania książek lub przeglądania zdjęć.
 • Sex. W jaki sposób? Wydawałoby się, że tutaj jest najpopularniejszą przyjemność w każdej chwili. Ale nie. Pomimo faktu, że fizyczna miłość daje ogromną ilość udogodnień, z czasem może spaść do prostych wymagań, jak to jest w przypadku posiłku.
 • Obfitość i bogactwo. Każda osoba, nie rodzi się w obfitości i tak dąży do niego. Ale w wyniku wielu dóbr materialnych i nabycia przychodzi uczucie pustki i sytości.
 • Pasja. Bez względu na to, co dana osoba doświadcza gorące zainteresowanie pracą tego człowieka, czy tylko hobby. To uczucie niesie, wzywając do niego. Jednak nie można zaprzeczyć, że pasja może zarówno tworzyć i niszczyć. Istnieją przypadki, gdy pozbawiony przedmiotu pasji lub ulubionej pracy, ludzie nie byli w stanie powrócić do normalnego życia.
 • Złoto idzie do listy miłości. Że jest w stanie dać najwyższe przyjemności dzięki swojej wszechstronności. To może być miłość do zwierząt, dzieci czy człowieka, ale bez wątpienia jest to, co każdy chce przeżyć, niezależnie od wieku.

Największym uprzejmość w życiu

Niektóre z najbardziej przyjemne uczucie, że ktoś doświadcza:

 1. Uścisk po długim separacji.
 2. Pierwszy pocałunek.
 3. Rzucać obcasy lub niewygodne buty.
 4. Leżeć na świeżym czystym łóżku.
 5. Ręce dotykając.
 6. Łyk zimnej wody w upalny dzień.
 7. Głaszcząc zwierzaka.
 8. Posiłek po ciężkim dniu.
 9. Słuchanie mruczenie kota.
 10. Spacery w deszczu.

Pragnienie – kwiat miłości, naslazhedenie – jej płód. Odwaga – najkrótsza droga do cieszyć się życiem.