131 Shares 2673 views

Romans o Wikingów: górna z najlepszych bajek dla dorosłych

Ktoś, kto lubi nowoczesne historie miłosne z kompleksem działki i elementy thrillera detektywistycznego, gdzie wyzwolonego dziewcząt w obronie ich prawa do kariery na równi z mężczyznami. I, który żył ponad sto lat temu, ktoś preferuje zupełnie różne historie o dzielnych bohaterów. Wydaje się, że w tym czasie było to magiczne i niezwykłe: uczucie silniejsze przygody bardziej odważny, przystojny i dumny kategoryczny piękno nieobliczalny. Jest to szczególnie widoczne, kiedy zaczniesz czytać historie romansu temat Wikingów, Szkotów, Irlandczyków. Jest to zupełnie inny świat, pełen kipiące namiętności, zdrad i tajemnic, oczywiście, prawdziwej miłości.

Jeśli zdecydujesz się czytać romans powieści o Wikingów, ale nie wiem od czego zacząć, wybierz szacownych autorów: ketrin Koulter, Joanne Lindsay, Hizer Grem, Dianu grou. Ich książki są popularne na całym świecie.

„Polowanie na słońcu”

Pierwsza część słynnej serii ketrin Koulter „Vikings” jest o miłości Zarabet i Magnus Haraldsson.

Młoda piękna pełni znane wszystkie trudy życia niewolnika w domu paskudny najeźdźcy. Co za niespodzianka to była dziewczyna, gdy zdała sobie sprawę, że Magnus nie jest tak źle, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, a chłód zewnętrznego i brutalności czai namiętny kochającego serca.

„Właścicielem Hawk Island”

Pięknie-historycznych powieści o Wikingów często wiążą porwanie i pokonywać różne przeszkody na drodze do miłości.

Życie tego świata jest trudno nazwać proste. Przyrodni brat nie jest darem, ale silna ręka prowadziła gospodarstwo domowe i żołnierzy, których należy przestrzegać w swoim domu. Wszystko zmieniło się w jednej chwili: na wsi, gdzie mieszkała Miranda, Wikingowie zaatakowali oddział, walczącymi z bratem, a ona stała się więźniem swojego lidera. Jak być osoba zakładnikiem, który marzy tylko o zemście? Człowiek uparty, kłótliwy, ale stało się taką rodzinę i potrzebują?

"Mistrz Crow Cape"

Nie spodziewam się takich Merrick, zamierzając kupić niewolnika w darze matki na targu niewolników w Kijowie. Zamiast pięknych dziewcząt z jakiegoś powodu kupił dziecko oddzielony od swego brata, a następnie zapisywane, a jego brat – umyślne śmiały chłopiec z jasnym niebiesko-szare oczy. To się po prostu okazał się być zapisywane nie dość, że niewdzięczny szczeniaka, tak też kobiety. Aha, i teraz mam twardy czas Merrick …

„Właścicielem Falcon Crest"

Kiedy martwy kochanek, Clive przysięgał, że nigdy bym się zakochać, nie znowu poczucie winy i bólu. Wikingowie i pozostał wierny swej przysiędze. Do tego czasu, aż poznał Chess księżniczką. Opancerzony serce drżało pod zielonych oczach nieznajomego i nie chciał się do tego ślubowania. Tak, a jak się oprzeć, gdy dziewczyna jest zdeterminowana, aby ujarzmić dumnego wojownika i dostać uparty znów uwierzyć w miłość?

Romans o Wikingowie i Dzhoanny Lindsey. Najbardziej popularna seria „Wikingowie”, opowiadający o losach członków tego samego klanu.

„Winter” pożary

Brenna dumny, porywczy i niezwyciężony. Dlatego też, nawet w niewoli, nie zamierza znosić czeka los niewolników. Właściciel będzie musiał starają się skromnym aroganckiej kobiety. Lub wpada w mocy jej kobiece wdzięki i zamiast odbierać kochankę niewolnikami swojego serca? Wszakże nawet nienawiść ustępują pod naporem prawdziwej miłości.

„Daj mi miłość”

Powieść opowiada historię najstarszego syna Garrick i Brenna – Seliga.

Raz w niewoli, młody Wiking był w zupełnej zależności od pięknej Eryki. Jedno słowo od niej, a jego życie będzie dobiegła końca. Zamiast tego, dbała o jej dumnej niewoli. Uwolnić i przechwytywanie Erica jako zakładnik, Selig, bez zastanowienia, przykuty w łańcuchu piękna i postanowił nadrobić własnej niewoli.

„Płomień serca”

Ośmielając Headstrong Kristen – prawdziwy córkę rodzicami. I spełniają bardzo, sola, to idzie przez całą drogę do przełamania lodów w jego sercu i zapalić ogień miłości. Czy ktoś jest w stanie stanąć pod taką presją? Ale Royce jest uparty i nie zamierza paść ofiarą uroków pięknej damy.

„Na zawsze”

Nie zawsze uwielbiam historie o Wikingowie uprowadzeń dotyczyć głównych bohaterów. W tej historii miłosnej Johanna Lindsey dala od kanonów gatunku i oferuje czytelnikom niezwykłą historię.

Rozalin Uayt – nowoczesna dziewczyna, historyk. Jej specjalizacja – Viking Age. Rosalyn bardzo zaskoczony, kiedy w swoim biurze znikąd pojawił się wspaniały, przystojny, ubrany w garnitur czasu. Ale prawdziwym szokiem dla dziewczynek było to, że Thorne nie jest to grupa studentów dramat, ale prawdziwe … Viking. A teraz ona musi iść z nim w podróż w czasie. A wszystko z winy swojej pasji zbierania starożytnych broni!

Hizer Grem „złoto”

Istnieje również kult Love-historyczny powieści o Wikingów, którzy należą do klasyki gatunku. „Złoto” jest często zalecane dla osób na forach literackich przy żądaniu kolekcję książek.

Żyć w pokoju w Irlandii, Olaf, Pana Wolves, musiała podpisać traktat pokojowy z miejscowego gubernatora i poślubić jego córkę. Małżeństwo z rozsądku i nie oznaczają żadnych romantycznych uczuć, ale Erin szczerze nienawidziła męża i widzi w nim tylko wroga niż niewymownie skomplikowanego życia wojownika. Olaf będzie musiał wywierać wiele wysiłku, aby podporządkować sobie dumną księżniczkę irlandzki i zdobyć jej serce.

Diana Grou "Bride Viking"

Odwieczna wrogość i nieufność pomiędzy irlandzkimi i Norwegowie nie przeszkodziło Brenna Yorandu i kochać siebie. Ale szczęście było krótkotrwałe. Zdrady i kłamstwa zniszczyły delikatną równowagę. Teraz młodzi ludzie nie tylko będą musieli ponownie nauczyć się ufać, ale też walczyć o życie.