559 Shares 6168 views

Pieczeń nadziewana – najlepszy pomysł dla każdego posiłku

To danie w naszej rodzinie tradycyjnie francuskim, ale Francuzi to dziedziczone tylko nazwę. Słowo „rolka” pochodzi od „rouler” czasownika, który oznacza „rolki”, „roll”. Wiele gospodyń domowych uważa, że trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku, aby przygotować się pieczeń nadziewane, i wolą iść do niego w sklepie. Główną zaletą tego dania jest zdolność do tworzenia i marzyć. I to prawda: wszystkie wysiłki i starania nie zostaną niezauważone – pieczeń faszerowana zajmie należne jej miejsce jako świąteczny stół i skromny obiad dla rodziny. Po tym wszystkim, kuchnia – najlepsze miejsce do pracy, a do procesu gotowania należy podchodzić z duszą. Polewy do rolki mogą być bardzo zróżnicowane, co daje możliwość eksperymentowania ci. Ale w każdym przypadku, unikalny smak i aromat świeżo pieczeń nadziewane nie pozostawia nikogo obojętnym.


Jak ja przygotowuję bułkę? Spośród wszystkich rodzajów mięsa do mnie w smaku jak najbardziej wieprzowiny. I zdecydować się na dużych ale cienkich kawałków, każdy starannie slugger drewniany młotek, posypać solą i pieprzem. Rozprzestrzeniania przygotowane elementy nakładają się na siebie na folii do żywności w taki sposób, aby utworzyć warstwę z jednego kawałka mięsa. I okładka drugi kawałek folii na wierzchu żywności i po raz kolejny walczył młotek mięsa. Pozwala to na lepsze kawałki trzęsawki razem. Zdjąć górną warstwę i są powlekane mięsa gorczycy. Teraz przystąpić do przygotowania farszu, które bardzo lubią naszej rodziny. Jajka przepiórcze (kurczak będzie również działać), smażone grzyby i cebulę. Obrane jaja przeciąć na pół i rozmieszczone w jednym rzędzie wzdłuż krawędzi z utworzeniem mięsa. Lekko cofa, umieścić smażone pieczarki z cebulą, a na nich pasków surowej marchwi. Toczyć starannie złożone, nadzienia nie powinno być zbyt dużo. Podniesienie jednej krawędzi folii, wyłączyć klopsy w zbiorniku i ciasno zawinąć w folię. Na pieczenia wlać gorącą wodę i rozprzestrzenił się na swojej pieczeń nadziewane. Najbardziej czasochłonny etap prac został zakończony. Optymalna temperatura do pieczenia 160-180 °, czas wymagany do pieczenia – 2-3 godzin. Pieczone pieczeń w piekarniku. Po tym czasie wyjąć rolkę z pieca, robię kilka nakłuć w folię i umieścić go pod ciśnieniem do ostygnięcia. Zimno rolka ja pokroić na małe kawałki. bochenek mięsa z nadzieniem jest gotowy, ale smak i widok jest po prostu niesamowite. Kolacja serwowana jest, panowie!

Jeśli gotowanie mięsa Roladki z wołowiny, ośmielam się polecić napełnianie marchwi i szpinaku. Aby przygotować nadzienie, trzeba mieć pół szklanki zielonego groszku, marchwi, szpinaku, boczek i jajko na twardo, jedna filiżanka bułki tartej, kilka łyżek mleka, przypraw do smaku. Boczek pokroić w kawałki i smażone na patelni bez oleju na złoty kolor. Wymieszać w misce z smażonym boczkiem, groszkiem, bułka tarta, trochę mleka, przyprawy. Wszystko dokładnie wymieszać. Nałożony na garmażeryjnych plastrach na cienkie paski, szpinaku, od góry do równomiernego rozprowadzenia na gotową mieszankę, i pokrojone paski marchwi. Na krawędzi warstwy mięsa umieścić w jednej linii obrane połowę jaja. W pobliżu rolki i szczelnie zamknięto szczelnie w folii. Umieść na patelni, wlać gorącą wodę i umieścić w piecu. Piec przez dwie godziny, aż rolka jest miękka. Przygotowano posiadać rolki w postaci kilku minut, a następnie usunięcie folii i pocięty na małe kawałki. Wygląd gotowanych potraw są nie tylko miłe dla oka, ale powoduje estetyczną przyjemność. Karmienie może być gorąco lub na zimno.