770 Shares 8525 views

Co można zrobić z pudełkiem meczu? Pomysły dla domu kreatywności

Matchboxes, jak się wydaje, są najbardziej codzienny przedmiot, który jest odrzucany natychmiast, jak tylko koniec jego przydatnych treści. Ale w rzeczywistości, takie pojemniki mogą być wykonane wiele oryginalnych i niezwykłych veshchichek, dając im drugie życie. Poniżej będziemy rozmawiać o tym , co można zrobić z pudełka z grą.


walizka

Aby stworzyć taki niezwykły walizkę w stylu retro będzie musiał gęsty brązowy papier dwa odcienie, różne oryginalne obrazy i pustego pudełka zapałek. On wklejony nad papierem, pióro przymocowane do niej i pasków, powierzchnia ozdobiona jest zdjęciami, ikony, i, voila, walizka jest gotowy!

Photo Album mini-wspomnienia

Niezwykły i zaskakujący prezent dla przyjaciół i krewnych – miniaturowy album fotograficzny. Do jego produkcji potrzeba kleju, farby, pudełka do zapałek, makulaturę lub pocztówek, pędzle, nożyczki, małe zdjęcia. Pojemność urządzone do gustu, to osadza mały ekran do zdjęć. Taki album, można zawsze mieć przy sobie, na przykład w kieszeni na piersi.

okładka książki

Podobnie, można utworzyć książkę-baby. Jego krótkie opowieści drukowane na małych karteczkach, stworzył ilustracje do niej. Skrzynka jest umieszczony ekran. Oryginalna i niezwykła forma książki może budzić w interesie małego dziecka w czytaniu.

żyrafa

Chcesz stworzyć słodki i ładny żyrafa? Trzeba będzie 7 puste pudełka zapałek. Stworzenie takich małych stworzeń trzeba zrobić ramkę, wklej na swoją gazetę i udekorować. Idealny to zrobić razem z dzieckiem, aby rozwijać umiejętności współtworzenia.

Mini-Zoo

Co można zrobić z pudełkiem meczu? Firma już produkowane żyrafę – prawdziwy mini-zoo. Zrobione cztery kartonowe, z których jeden jest pomalowany w kolorze szarym, drugi – w kolorze pomarańczowym, trzecia – jasny brąz, czwarty – ciemnobrązowe. Tak nieskomplikowany sposób uzyskuje hipopotama, lwa, niedźwiedzia i osła. Pozostaje tylko wkleić odpowiednie kagańce i zorganizować wycieczki do zoo dla najmłodszych. Dzieci będą zachwyceni.

Valentine

Dla deklaracji miłości nie ma tylko jeden dzień w roku, a wszystkie 365. Aby to zrobić jest bardzo prosta: wziąć zapałki, aby ozdobić swoją piękną papieru i serca – i Valentine z rękami gotowymi. Wewnątrz można umieścić coś pysznego – dostaniesz słodkiego deklarację uczuć przetargowych.

Garland Niespodzianka

Niezależnie od okazji, można zrobić jasne i niezwykłe girlandę z zaskoczenia. Błyszczący papier wyciąć gwiazdy, które są przyklejone matchboxes. Wewnątrz pojemników znajdują się słodycze, orzechy i inne smaczne rzeczy.

Boże Narodzenie kalendarz

Przed święta Nowego Roku w wielu krajach są tak zwane kalendarze świąteczne. Są karty składający się z 24 kieszeniami na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Wewnątrz biura te są przechowywane słodycze, drobne upominki, drobne notatki z przyjemnych słów, życzeń i cytatów z Biblii. Każdego dnia, jedna otwarta kieszeń, utrzymując w ten sposób miły przedświąteczny nastrój. Zrób kalendarz własnymi rękami może być. Najprostszym sposobem – mozaika matchboxes.

Zabawki dla choinki

Ozdoby choinkowe – co można zrobić z pudełka z grą na Nowy Rok. Najprostsze zabawki – figurki Mikołaja i reniferów, wklejony papierowe, śmieszne miny i rogi wykonane z filcu. Jeśli umieścisz trochę wyobraźni, można zrobić Snowman, Snow Maiden, Santa Claus i zabawki dom dla nich.

pakowania prezentów

To oryginalne pudełko zapewnia świetny pakiet dla biżuterii i innych małych rzeczy. Taki prezent jest cenne samo w sobie. Po tym wszystkim, najlepiej Prezent jest ten, który jest wykonany własnymi rękami. Skręć pudełko zapałek w oryginalnym opakowaniu, można użyć papieru złomu, przedmioty dekoracyjne i ozdobne.

samolot

Dla młodych ludzi, najlepszym rozwiązaniem, które mogą być wykonane z pudełek meczu z własnych rąk, będzie samolot. Aby to zrobić, należy zaopatrzyć się niezbędne zdolności i kolorowych kartonów. Ostatnio przychodzi tworzenie wykrojów: dwa małe wąskie, dwa szerokie i jeden długi wąski. Są konieczne do utworzenia skrzydła i ogona. Cała reszta – trick wyobraźni, i dziecko.

robot

Kolejna zabawka dla mężczyzn w każdym wieku – robot od pudełka zapałek. Tara odgrywa rolę elementów designerskich. Aby stworzyć prawdziwy transformator do prawidłowego montażu i malowania szczegółów.

Meble dla lalek

Małe dziewczynki mogą pomóc w tworzeniu domu marionetek. Przy odrobinie wyobraźni – i można zrobić dom zabawki z pudełka zapałek. Wśród nich są również wykonane meble. Dla przykładu, pierś z pudełka.

Stół lalek komputer

Nie nowoczesna kobieta nie może się obejść bez komputera. Dlatego dla córki lalek trzeba również podobną technikę. Klej może być od pudełka zapałek. Aby to zrobić, idą tak, aby otrzymać stolik z szufladami, która następnie jest urządzone ze smakiem dziecka. Nawiasem mówiąc, komputer może być również zmontowane z tych pól.

lalki

Matchboxes mogą być przydatne przy tworzeniu nie tylko meble, ale również lalek. z rysowane lub stworzone w technice scrapbooking dziewczyna to zrobić, na powierzchni. Jednocześnie obsługuje on-nogi mogą być wykonane z meczów wystających z pudełka.

konfetti

Zorganizować oryginalne i niezapomniane wakacje jest bardzo prosta. Jednym z najbardziej popularnych i niezwykłych receptur – tworzenie pojemników z konfetti od pudełka zapałek. Takie przedmioty ozdobione są jasne i urządzone. Umieszczony wewnątrz konfetti. Więc są nie tylko łatwe do przechowywania, ale także do użycia.

płyta

Od matchbooks można zrobić oryginalne i piękne panele, sklejone ich ruchomych części poprzez ich malowanie lub zdobione do smaku i koloru fotografii, kwiatów, zdjęć i różnych innych elementów. Kropla inspiracji – i niezwykły prezent wykonany własnymi rękami, jest gotowy.

puzzle

Matchboxes są ze sobą połączone. Wklejony na nich piękny obraz, który jest następnie ostrożnie wyciąć po obrysie każdym polu. W ten sposób można stworzyć dowolną zagadkę, nawet ze zdjęciami bliskich, które będą miłym prezentem.

cegły

Matchboxes może służyć jako materiał nie tylko rozrywki, ale także gry edukacyjne i przedmioty. Na przykład etykiety na nich można wymienić, tworząc wizerunki różnych zwierząt i roślin z nazwiskami szkolenia dla małych sześcianów.

gry edukacyjne dla dzieci

Jednym z przydatnych i edukacyjnych gier dla Twojego dziecka jest zabawa pod tytułem „Kto mieszka gdzie?”. Może być wykonana z pudełka zapałek. W tym celu, etykieta każdym pojemniku jest zamontowana siedliska obrazów lub zwierzęcego. Wewnątrz pudełka znajduje się samego zwierzęcia. Taka gra pozwoli dziecku szybko zapamiętać gdzie kto mieszka. Podobne do zabawy można zrobić z zawodów, przedmiotów gospodarstwa domowego i innych rzeczy.

Alfabet i koszty

Aby dziecko szybko nauczył się liter i cyfr, można spróbować zrobić mu taką liczydła i alfabet. Na matchboxes są napisane formy sekwencyjnie. Osadzony wewnątrz odpowiedniej liczby meczów. Podobnie stworzony ABC. Przypadki są pisane litery, i zainwestował w obrazie obiektów, które rozpoczynają się od tych liter.

Boksy dla inspiracji

Aby rozweselić osobę, tylko jeden uśmiech lub dobre słowo. Jeśli nie ma nikogo, kto może powiedzieć coś pozytywnego, można zrobić pole inspiracji. Jest to wspólne pakowanie mecz, który może znajdować się wewnątrz lub inspirujące zachęcanie notatka rzecz lub obraz. Noszenie go może być z wami, a w trudnych chwilach, aby treść i poprawę nastroju.

karty przedszkola

Piękny papier i matchboxes – wszystko, czego potrzeba do tworzenia oryginalnych kart sadzonka dla gości na ślubie. Aby to zrobić, trzeba wydrukować nazwiska wszystkich gości i przyklej je na wierzchu zdobione pojemniki. Goście mogą wziąć te pamiątki z nich, zwłaszcza gdy umieścić wewnątrz małą niespodziankę. On długo przypomnieć o obchodach.

bonbonnieres

Bombonierka – małe piękne pudełko, które przechowuje niespodzianek i pamiątek, prezentowane w różnych imprez i uroczystości: wesela, rocznice, urodziny. Początkowo, jak obecny w pojemnik do cukierków. Dziś jednak, w środku można umieścić wszystkie swoje pragnienia serca z aromatycznych olejów i kończących wdzięki. Bombonierka zrobić, po prostu urządzić normalnego zapałki.

Skrzynie do przechowywania drobnych rzeczy

Eleganckie pudełko do przechowywania drobnych przedmiotów mogą być tworzone z konwencjonalnymi matchboxes. Z jednej strony, są one bardzo prosto wykonane, z innej – proces wymaga uważność, wytrwałości, cierpliwości i dobrą wyobraźnię. Szkatułka ze matchboxes – obiekty funkcjonalne i piękne. Mogą przechowywać biżuterię, spinacze i inne małe przedmioty.

piórnik

Dla małych dzieci, można zrobić piórnik z pudełka zapałek, skleić je razem. W pierwszej klasie są przechowywane trójkąty, kwadraty, koła i inne figury geometryczne, które są stosowane w rachunku ustnej.