162 Shares 9547 views

Juliani Airport – najstarsza brama powietrza Ukrainy

Ten artykuł będzie bardzo przydatna dla tych, którzy lubią podróżować. Czytelnicy nie tylko dowiedzieć się o sobie Zhulyany lotniska, ale również otrzymywać informacje o swojej historii, trendów, służbie polowej i jak je zdobyć z różnych części Kijowa.


Rozdział 1. Znaczenie pytania

Ostatnio coraz więcej podróżnych udających się na wakacje, nadal preferują metodę podróży samolotem. I nie jest to zaskakujące. Nikt nie chce spędzać więcej czasu na drodze do miejsca przeznaczenia, zwłaszcza jeżeli różnica w cenie biletu nie jest zbyt znacząca. Na przykład, z Kijowa do Budapesztu, jak się okazuje nawet taniej latać niż autobusem, albo, powiedzmy, pociąg, a więc wybór jest oczywisty.

Jak wiadomo, popyt tworzy podaż, dlatego w stolicy Ukrainy, oprócz nowoczesnego Boryspol stało się konieczne, aby zwrócić uwagę na starszego kijowskiego lotniska Zhulyany. Odrestaurowany został częściowo zrekonstruowany, a teraz aktywnie służąc ogromny przepływ pasażerów.

Rozdział 2. Ogólny opis

Należy zauważyć, że znajduje się bardzo dobrze. Ten południowo-zachodniej części stolicy Ukrainy, w odległości zaledwie 8 km od centrum miasta. E. Można założyć, że aby dostać się do niego jest o wiele wygodniejsze, tańsze, bardziej wyraźnie niż przed główną bramą powietrza Ukrainy, którzy znajdują się poza granicami miasta.

… Kijów Zhulyany lotniska … … Wielu chciałoby wiedzieć, skąd pochodzi takie nietypowe imię. Zgadzam się, że jest mało prawdopodobne nazwisko założyciela, i to jest historia z kombinacji liter nie od razu przypominają.

Jak ustalono podczas oficjalnego otwarcia bramy powietrza tą nazwą zostało wydane na cześć nazwy dzielnicy mieszkalnej, w której, nawiasem mówiąc, jest położony.

Do tej pory obszar lotnisko jest 265 hektarów. Na jego terenie znajduje się również 410 naprawczego zakładu lotnictwa cywilnego i jednym z największych muzeów lotnictwa na otwartym powietrzu, które zostały przedstawione do oglądania modeli samolotów – zarówno wojskowych jak i cywilnych.

Jeśli weźmiemy pod uwagę strony technicznej, warto zauważyć, że lotnisko w Zhulyany jest wyposażony w jeden pas startowy o długości około 2310 m – a szerokość – około 45 m.

Część 3. Jak dostać się do miejsca docelowego

Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że lotnisko jest teraz w miejscu, gdzie transport jest prawie idealny, zarówno dla osób podróżujących do własnych pojazdów, czy publicznego.

Podróżni powinni pamiętać, że niemal do wejścia na lotnisko Juliani mogą dostarczyć trolejbusy numer 22, 80 i 78 oraz autobus numer 169, 482, 368, 213, 302, 496, 499.

Na dzień dzisiejszy, podróż do Kijowa promów kosztuje 3 USD, w autobusie – 1,50.

Nawiasem mówiąc, zamiejscowy Przydatne informacje, że w pobliżu jest również dobrze znana i doceniana zażądał stacji kolejowej Kijów-Wołyń.

Zgodnie z doświadczonymi podróżnikami, wieczorem lub w nocy jest bardziej wygodne do wezwać taksówkę. Kierunek „Kijów. Juliani (airport) „jest bardzo popularny, więc kierowcy będą mogli bezproblemowo cię jak najszybciej. W pobliżu terminalu parking jest przewidziane.

Rozdział 4. Historia

Te bramy powietrze Ukrainy powstały dawno temu, z powrotem w 1920th roku koło wsi Juliani. Ale na początku nazwa była inna. Aż do 1940 roku był znany jako Post-Wołynia. Następnie przemianowany na lotnisko dla Chokolivka lub Kijowie.

Początkowo jego wymiary są dość skromne: jeden pas startowy i małe lotnisko, które znajduje się na obrzeżach małe, nawet jak na standardy wsi. Serwisowany lotnisko Zhulyany tylko loty krajowe.

W 1949 roku, nowy terminal został zbudowany, które mogłyby przyjąć samoloty z całego byłego ZSRR. Sytuacja zmieniła się w 1960 roku, po tym jak został dołączony do podmiejskich miejscowości Kijów Boryspol i zbudowano nowy terminal na małym lotnisku w Kijowie odbyło się oficjalne nazwy – Żulianów.

Do tej pory, port lotniczy osiągnął status międzynarodowy.

Sekcja 5: Obecna sytuacja

Obecnie lotnisko obsługuje loty renomowanych linii lotniczych, takich jak AirOnix Wizz Air Ukraina, koń, "UTair-Ukraina", "Transaero", "Southern Airlines". Lotnisko posiada dwa terminale A, służąc międzynarodowej linii lotniczej i D, przeznaczony do lotów krajowych.

Terminal A – największy terminal na lotnisku, który ma pojemność 320 pasażerów na godzinę. Został otwarty stosunkowo niedawno – 17 maja 2012 roku.

Jej terytorium posiada wszystkie niezbędne udogodnienia dla odchodzących i nowo przybyłych pasażerów.

Budynek terminalu obszar rejestracyjny, odbioru bagażu, a także pomieszczenie relaksacyjne (normalne i VIP-sal), 3 otwarte bezcłowy sklep Duty Free, 5 barów i 4 restauracje, wyposażone pokoje dla matki i dziecka.

Na parterze Terminalu A, i to jest w prawym skrzydle, przechowalnia bagażu pracuje przez całą dobę.

Ponadto, terminal jest wyposażony w drabinę teleskopową, która może być zadokowany samolotów typu Airbus A320, Boeing 737 i MD82. Wcześniej pasażerowie zostali przewiezieni do samolotu lub autobusu.

strona lotnisko Juliani działa prawidłowo. To może nie tylko uzyskać wszystkie niezbędne informacje związane z niuansami pracy, ale również zarezerwować bilety na każdą, nawet dokującej lotu.

Sekcja 6: Wielka Brytania

Według pasażerów korzystających z usług lotniska, oczywiście, można powiedzieć wiele o jego komfort i jakość usług.

Nic więc dziwnego, że większość podróżnych, jak fakt, że na lotnisku bez zgiełku i tłumów.

Miły i pomocny personel jest zawsze gotowy do pomocy.

Z zadowoleniem przyjmuje fakt, że wewnątrz terminalu wszystkie nowe, w tym toalety. Tablice czytania „Zhulyany lotniska. Harmonogram „znajduje się w widocznym miejscu.

W ogóle, w pokoju robi dobre wrażenie. Wszystko czyste i przytulne. Jedyną wadą, być może, polega na tym, że przeznaczone są lokalizacje siedzących w poczekalni jest bardzo mała, ale najprawdopodobniej rozwiązanie tego problemu – tylko kwestią czasu.