404 Shares 4353 views

autobusy rzeka w Moskwie: harmonogram i trasy

Wielu mieszkańców stolicy Rosji miłości znowu i znowu do odkrywania różnych miejscach miasta, w pobliżu znanych miejsc do odwiedzenia i po prostu podziwiać piękne widoki na Moskwę. Co możemy powiedzieć o gości stolicy, który po raz pierwszy pojawiły się w mieście? Oczywiście, jest to również bardzo interesujące, aby poznać miasto i jego popularnych miejsc.


Podróż do Moskwy na różne sposoby. Można jeździć w metrze, pozostawiając na niektórych stacjach na ulicy. Można jeździć samochodem, autobusem lub innych środków transportu publicznego. Niektórzy wolą spacery zarówno w centrum jak i na obrzeżach miasta. Część gości do stolicy i jej mieszkańców lubią chodzić wzdłuż rzeki Moskwa łodzią, z pokładu, gdzie można podziwiać wspaniały widok na miasto z bardzo ciekawym kątem.

Krótka historia transportu wodnego Moskwie

W stolicy rosyjskich okrętów pojawiła się w 1923 roku i od razu zaczął być używany jako jeden z głównych środków transportu, za pomocą którego można wygodnie dotrzeć do celu.

Z biegiem czasu, miasto zwiększyło liczbę samochodów i ziemi transportu publicznego, pojawił się i zaczął aktywnie korzystać z metra. I jako opcje, aby przenieść się do Moskwy było bardzo dużo, stopniowo, Znaczenie łódź jako główny transportu zaczęła spadać.

Autobusy rzeka w Moskwie kontynuowano jednak do stosowania jako środków transportu publicznego do 2006 r. Na dzień dzisiejszy, transport woda miejska jest wyłącznie do celów rekreacyjnych i krajoznawczych.

Gdzie autobusy warstwa rzeka

Jak wiadomo, Moskwa Rzeka biegnie przez niemal całego kapitału rosyjskiego. Jest to dla niej i iść autobusy rzeka różnych modeli, pozwalając pierwotnych mieszkańców miasta i jego gości patrzeć zabytków Moskwy z bardzo interesującej części.

Rzeka autobusy do ich miejsca przeznaczenia są również używane i Canal Moskwa, przez które można zobaczyć i niektóre przedmieścia stolicy.

Podczas spaceru nawigacja odbywa się w Moskwie

Cieszyć się chodzenia po transportu wodnego w Moskwie jest możliwe przez prawie sześć miesięcy. Każdy tramwaj rzeki wzdłuż rzeki Moskwa zaczyna chodzić po połowie kwietnia, a zamyka się w około połowie października. Można jeździć na każdy dzień tygodnia, a nawet zorganizować wspaniałą wycieczkę w którymkolwiek z wakacji.

W ostatnich latach, dzięki pojawieniu się nowoczesnych i dobrze wyposażonych statków mają okazję cieszyć się spacer rzeka, nawet w miesiącach zimowych. Takie statki mają specjalny pas lodu, dzięki czemu są w stanie podbić przestrzenie wodne w najzimniejszej porze roku.

Główne drogi ruchu waterbus

Jeśli potrzebujesz wycieczkę łodzią w Moskwie lub po prostu postanowił jeździć na teplohodike wiedzieć, że w każdym przypadku jest to niezbędne do korzystania z usług jednego z kilku firm przewozowych oferujących rejsy. Najbardziej popularny jest „Capital Shipping Company”, który oferuje największą liczbę tras. Istnieją organizacje, takie jak „Flotylli Radisson Royal”, „spółki grupy PKK” i „Rechflot”.

Niezależnie od towarzystwa żeglugowego, mieszkańcy Moskwy i jego goście mogą wybrać najbardziej odpowiednie dla nich trasę niewielu istniejących opcji. Chodzi o to, że w innych częściach łodzi rekreacyjnych rzeki Moskwa po prostu nie idź.

Regularnie pracuje z wszystkimi trasie nawigacyjnej czas jest trasa, która zaczyna się na dworcu w Kijowie, a kończąc na Novospassky mostu. autobusy rzeka w Moskwie, działające na niego pozwoli pasażerom, aby zobaczyć wiele z głównych atrakcji miasta. Statek przejdzie następujące koi: stacja Kijów Worobiowe, Gorky Park. Gorky krymski most, Teatrze Rozmaitości (Metro "Borovitskaya" lub "Kropotkinskaya") Ustyinsky Bridge (stacja metra "Kitaj-gorod"), Novospassky Bridge (stacja metra "proletariacki").

Na tej trasie można jeździć w obu kierunkach, a tramwaj zatrzyma się przy każdej koi.

Firma „Radisson Royal” w 2009 roku, zaprasza wszystkich mieszkańców i gości stolicy na cały rok rejsy. rzeka w Moskwie autobusy należące do tej floty, Twój plan od początku do filarów „Hotel Ukraina” i „Park Gorkiego. Gorzkie. " Zarówno śledzić Tinkers nasyp, a następnie rozwijać.

Inne trasy tramwaju wodnego w Moskwie

Rzeka tramwaj (Moskwa) może przynieść turystów i mieszkańców wciąż na kilku trasach.

Z molo „Sparrow Hills”, „stacji kolejowej Kijów” lub „Gorky Park. Gorzki „może jeździć obok Kremla do Tinkers nabrzeża i powrócić do witryny.

Z molo zatytułowanym „uszami obszar”, w pobliżu stacji metra „Tret'iakov„może jeździć na obwodnicy wody kanału, a następnie uwalniania do nurtu rzeki. Trasa ta jest okrągła, a także kończy się na Plac Błotny.

Z molo „Kolomenskoje”, który jest w tym samym parku, można dopłynąć do przystani „Marino”, znajduje się w pobliżu jej stacji metra. Tutaj tramwaj rzeki (Moskwa) zachodzi i powinny być z powrotem do punktu wyjścia.

trasy podmiejskie

Siedząc na jednostce pływającej, można zobaczyć nie tylko w centrum miasta, ale również jego otoczenie. autobusy rzeka w Moskwie mógł wziąć pasażerów i poza stolicą. W lecie jest to świetna okazja nie tylko do zaczerpnąć świeżego powietrza, rzeki, ale także dostęp do pięknych obszarach wiejskich rekreacyjnych.

Jest to trasa z Trinity Lykovo do Strogino i wokół wspaniałego Srebro boru. Statki motorowe przejść przez Kanał Moskwa, a wszyscy pasażerowie mają możliwość porozmawiania z wodą pięknymi malowniczymi mostkami. Dla tych, którzy chcą dłuższą jazdę w terenie, istnieje specjalny szlak okrężny zwany „Dookoła Świata”, który również rozpoczyna się w Trinity-Lykov przechodzi Shchukino, Khoroshevsky mostu Karamyshevskaya zapory i 9 bramy, Scenic mostu i Krylatskoye i wówczas okazuje się ponownie w Trinity Lykovo.

Są też trasy od Dworca Północnego rzeki w strefie rekreacyjnej pod nazwą „Bay radości” i iść na tramwaj w Khimki zbiornik z molo „Northern Tuszyno”.

Plan wodnego wzdłuż rzeki Moskwy

Każdy, kto planuje chodzić po wodzie, to jest bardzo ważne, aby wiedzieć, że czas może być wysłany z autobusów pirsy rzecznych w Moskwie. Zaplanować ich ruchy można znaleźć zarówno na stronach firm przewozowych, jak również bezpośrednio na samych nabrzeży, gdzie można kupić bilety.

Główne trasy tramwajów na rzece Moskwie, która prowadzi „Capital Shipping Company”, mają z następującym harmonogramem:

  1. Z dworca kolejowego Kijów Novospassky tramwajów mostowych prowadzonej od 12:00 do 20:00, odjeżdża co 25 minut.
  2. Od mostu do Novospassky Kievsky wyjazd stacja kolejowa występuje również co 25 minut, od 11 rano do 18 wieczorem.
  3. Okrągła trasa od dworca kolejowego w Kijowie rozpoczyna pracę o godzinie 12:00, a kończy o godzinie 19:20, wyjazd – co 25 minut.
  4. Od cumowania „Tretyakov” i „Kolomenskoje” może ciągnąć w każdej godzinie 21:00. Trasy weekendowe działać od 11 rano, od poniedziałku do piątku – 12.

Spacer statkiem po Moskwie będzie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu i zobaczyć zabytki miasta. Takie rozrywki na pewno cieszyć zarówno dorosłych jak i dzieci w każdym wieku.