276 Shares 7106 views

W hotelu „Long Beach Resort” (Turcja / Alanya) – miejsce dla prawdziwych smakoszy

Oczekiwać od reszty komfort i egzotycznych, mind-blowing zakupy i wycieczki? A potem po prostu udać się do kompleksu turystycznego „Long Beach Resort” (Turcja). Podróż da fajerwerki uczucia, żywe wspomnienia i morze pozytywny. Od pierwszej chwili czujesz uprzywilejowany specjalnego, które wydarzyło się w magicznej krainie. Tutaj znajdziesz rzetelną, ciekawy wypoczynek i, oczywiście, delikatne słońce z niebieskim morzu.


Luksusowy hotel „Long Beach Resort” (Turcja) słusznie stylem klejnot wybrzeża Morza Śródziemnego. Jest on położony w miejscowości Alanya Area, 90 km od lotniska w Antalyi. Pośród tropikalnej zieleni, wbudowany 7-piętrowy budynek z urządzonych pokoi oraz 12 w pełni wyposażonych willi z basenem i odkrytymi tarasami do opalania.

Turyści, aby w pełni korzystać ze wszystkich zalet tego niebiańskiego miejsce. Bogata infrastruktura hotelu zwycięży Cię swoją wszechstronność. Nie ma chaosu, hałaśliwe drogi i zakurzone. Harmonijny we wszystkich aspektach pokład wygrać czystość, przyjazny personel i orientalne gościnność.

pokoje

Po przyjeździe goście znajdą miły i niespodzianka w postaci bukiet kwiatów i owoców. Do woli, turyści będą mogli wybrać akceptowalny numer kategorii – od standardowych do apartamentów. Około 60% pokoi posiada widok na lazurowe morze, reszta – na terenie hotelu. Osoby niepełnosprawne są specjalne pokoje z łazienkami.

Wszystkie pokoje posiadają układ pojedynczy działa na zimno / ciepło. Swobodny dostęp – bezpieczne. W pokojach znajduje się telewizor z dostępem do kanałów rosyjskich. Ponadto zorganizowaliśmy telefonu. Dopłata może być wypełniona kreskowe mocnych napojów lub naturalne soki. Nie trzeba się martwić o czystość swojego pokoju, bo dla ciebie to zrobi wykształconych pokojówki Professional (Service pokojówka codziennie).

żywność

Zgodnie z koncepcją „all inclusive” Oferty pracy „Long Beach Resort” (Turcja). Opinie turystów o jedynym pozytywnym zasilania, a bardziej poprawnie – entuzjastyczne. Każdego dnia dla gości nakryć do stołu w przestronnej restauracji. Menu bogate w świeże warzywa, owoce, mięso i przysmaki z ryb. Można również zamówić żywność dietetyczną.

Na terenie rozległego ona pomieścić 11 bary i 4 restauracje. Jeżeli instytucja oferuje ekskluzywne dania smak różnych kuchni: Ottomańskiego, chiński, włoski i turecki. Miłośnicy morza mogą korzystać z kulinarnych, które można gotować dla wykwalifikowanych doświadczonych kucharzy hotelu „Long Beach Resort” (Turcja).

Na pyszny posiłek w dobrym towarzystwie, poczujesz wielką przyjemność. Specjalnie dla łakomczuchów cafe domu, służąc pyszne ciasta kremowe, musy czekoladowe ciasteczko i kruchy. W godzinach wieczornych, instytucje są zabawne quizy i zabawne konkursy.

Plaża (własna)

W kilka mil od hotelu rozciąga się szerokie kamieniste i piaszczyste wybrzeże z najczystszej wody i molo. Nie będą mogli zrelaksować się na plaży i uzyskać ładny tan czekolady, ale także narty wodne, banan łodzi, katamaran albo latać na spadochronie tylko.

Pełny serwis przygotował pensjonatem swoich cennych klientów: Udogodnienia rekreacyjne plaża, ekscytujące i darmowe bar usytuowany jest tuż przy plaży.

informacje dodatkowe

Gościnność i ciepło postawa Turcji jest znana. W hotelu „Long Beach Resort” jest tego dowodem. Dla każdego gościa są ciekawe zajęcia. Na pięknym miejscu w pobliżu i zbudowany trzy odkryte baseny ze zjeżdżalniami i sztuczną wodospadu.

Jest duży pokój do masażu. Od liczby dodatkowych usług i oczu rozrywkowych uciekaj! Oto tylko niewielka część z solarium, spa, centrum fitness, kino, salon kosmetyczny, łaźnia turecka, dyskoteka z muzyką na żywo, automatów. Aktywni turyści będą mogli zagrać na wielkim polu w piłkę nożną, siatkówkę lub koszykówkę.

Nie zapomnij o dzieci: oni przygotowany oddzielny program rozrywkowy z jasnymi konkursach. Rodzice mogą swobodnie opuszczać swoje dziecko w klubie dla dzieci i udać się na spoczynek. Miej oko na dzieci przyjaznych doświadczonych nauczycieli.

skrót

Pomyślenia turystów czerpać przyjemność z podróży do kompleksu „Long Beach Resort” (Turcja)! Dosłownie podbić cały doskonałą obsługę, przyjazny personel, doskonałą kuchnię i specjalną świąteczną atmosferę. Będąc tu raz, będziesz chciał wrócić i pokazać ją swoim ojczystym miejscu.

Różnorodność rozrywki, naturalne piękno, białych plaż i nienaganną obsługę podbije na pierwszy rzut oka i zrobić kąpiel w pogodnej świata snów i cudów. Ty, nie ma wątpliwości, uzyskać ładunek żywością i dobrego zdrowia w nadchodzących latach.