128 Shares 6384 views

Jak wyciąć kawałek filmu? Proste!

Miłośnicy filmów i popularnych fanów serialu często spotykają się z problemem, jak wyciąć kawałek filmu, lub po prostu nie powiodło się dodatkowy punkt, komponować klipu, czy nie stworzyć film pełnometrażowy poszczególnych części filmu.


Dość często, te pytania są zadawane w różnych forach i witrynach związanych z przedmiotów informatycznych. Szczególnie interesuje się zagadnieniem użytkowników o tym, jak przycinanie wideo bez utraty jakości, co jest ważne. Po tym wszystkim, którzy chcą oglądać filmy o niskiej jakości i rozmyte z dużą ilością różnego rodzaju zakłócenia, a nawet fragmenty wypukłości? To prawda, nikt.

Tak, jak wyciąć kawałek filmu? To nie jest wielka sprawa. Operacje takie jak przycinanie wideo, komponować części, zmiany formatu lub rozszerzenie pliku jest łatwo zrobić za pomocą konwerterów programowych. Są one dość proste w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. Korzystanie z nich może nie tylko profesjonalny, ale także zwykły użytkownik komputera.

Należy zauważyć, że taki program może być zainstalowany zarówno na komputerze i korzystać z dostępnych w Internecie. Strony internetowe zapewniające brak takich usług.

Jeśli planujesz zrobić takie filmy stale, to najlepiej, oczywiście, należy pobrać i zainstalować takie oprogramowanie na komputerze. To będzie o wiele lepiej i łatwiej niż za każdym razem, aby przejść do witryny, wybierz Ustawienia, przesyłać filmy i wykonywać inne czynności. Jeśli chcesz, aby jeden lub dwa z tych filmów, tutaj, oczywiście, jest użycie konwertera online.

Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że wybór konwertera, to najlepiej zwrócić uwagę na prosty darmowy program. Korzystanie z nich, nigdy nie będziesz musiał się pytanie, jak wykroić kawałek filmu, ponieważ wszystko będzie dość proste i jasne. Dla większości z tych programów nie wymaga nawet ręczne lub instrukcję. Co do płatnego rozwoju zawodowego, to jest dość łatwo się zagubić, bez zrozumienia cel danej funkcji.

Tak, rozmawialiśmy o wyborze programu. Teraz trzeba przejść do kolejnego ważnym punktem. Innym problemem, który może pojawić się w początkującego brzmi: „W jakich formatach można przyciąć film?”. Avi, mp4, mkv, i wielu innych popularnych formatów są obsługiwane przez prawie wszystkich programów.
Nawiasem mówiąc, za pomocą konwertera, można nie tylko przyciąć film, ale także, aby zmienić jego rozszerzenie, a tym samym zmniejszyć jego rozmiar. Funkcja ta jest idealnym miejscem dla tych, którzy robią filmy specjalnie dla telefonu. Wszakże, jak wiesz, czytanie telefonu, nie wszystkie pliki wideo.

Jakie programy mogę używać? VirtualDubMod, VideoMaster, Free Video Dub, Freemake Video Converter. Całkiem proste w użyciu, są one znacznie łatwiejsze do pracy z plikami wideo.

Cóż, teraz wiesz jak wyciąć fragment filmu, który należy brać pod uwagę przy wyborze programu do obróbki wideo, jak również niektóre proste, ale w tym samym dobry czas i programów wysokiej jakości mogą być używane do cięcia i materiału wklejania. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci!