444 Shares 6004 views

Czym jest iTunes i jak z niego korzystać

Przy aktywnym rozpowszechniania produktów Apple coraz więcej konsumentów są zaznajomieni z dodatkowym oprogramowaniem tej firmy. Z tego powodu może powstać pytanie, które jest iTunes. Wystarczy pamiętać, że jest to darmowy program od firmy Apple Group, która jest pełnomocnikiem do udostępniania plików. Aplikacja ta została wprowadzona nie przypadkowe. Więc deweloperzy chronić swoich użytkowników od produktów pirackich. Jednak większość zawartości podlega opłacie. Ale jeśli nie wiesz, co z iTunes Store, należy zapoznać się z tej usługi. Tutaj znajdziesz darmowe aplikacje, które mogą być pobrane, a ich wybór jest bardzo wysoka. Oczywiście, dla użytkowników płatnych programów – istotne wady. Ale z drugiej strony, deweloperzy mają motywację do produkcji nowych aplikacji, co oznacza, że produkowane w wyższej jakości gier i aplikacji.


Dlaczego iTunes jest wymagana?

Więc spojrzał na to, co iTunes, a teraz następująco określić cel swojej pracy. Program najpierw trzeba zorganizować plików multimedialnych, oglądanie filmów i słuchanie plików audio. Podczas korzystania z aplikacji, użytkownik może synchronizować zawartość z dowolnego urządzenia, ale jest to konieczne, jeśli urządzenie nie jest dostępne w Internecie. Jak wiecie, w każdej iPad lub iPhone ma możliwość połączenia Wi-Fi w standardzie pakietu jest początkowo obecne iTunes. Jeżeli program jest już zainstalowany na tablecie lub telefonie zawartość procesu pobierania, a instalacja jest znacznie uproszczona. Wystarczy tylko otworzyć program, idź do sklepu i znajdź sekcję interesujące. Wtedy zaczynają się pobrać, a następnie automatycznie instaluje aplikację.

Jeśli iTunes jest zainstalowany na komputerze, trzeba najpierw pobrać grę lub program będący przedmiotem zainteresowania, a następnie zsynchronizować swój tablet z programem. Reszta odbywa się automatycznie. Oczywiście, aby móc pracować z iTunes, nie tylko trzeba zainstalować program, ale także aby się zarejestrować.

Jak zacząć?

Wiesz już, co jest iTunes, ale to nie wystarczy, aby odnieść sukces. Po zainstalowaniu program tworzy pustą bibliotekę, ale dla wygody, można określić inny miejsce do przechowywania plików. Aby przenieść zawartość do biblioteki iTunes po uruchomieniu trzymając wciśnięty klawisz Shift. Po tym komunikacie pojawia się z możliwością oferowania bibliotekę. Pamiętaj, że program nie obsługuje wszystkich formatów, które po prostu nie pojawia się na liście. I w końcu wszystkie pliki posortowane według kategorii :. „Filmy”, „Muzyka”, „Książki”, „zdjęcia” Rozważaliśmy co biblioteka multimediów iTunes, jest już konieczne, aby określić dodatkowe usługi, z których wiele spółki Apple.

Jakie są podcasty?

Mówiąc najprościej, podcast – pojedynczy przelew lub szereg narzędzi, które są regularnie publikowane w sieci. W tym przypadku, format wideo jest rozplanowany w formacie Flash i audio – MP3. Jest to konieczne, aby zapewnić, że proces pobierania odbyło się tak szybko, jak to możliwe. Aby rozpocząć, należy zauważyć, że jest podcasting. Ta metoda dystrybucji różnych transmisji wideo i audio. Usługa ta została zorganizowana w celu umożliwienia użytkownikowi zautomatyzować proces pobierania nowych wersji. Pliki są pobierane do komputera, a następnie można je zobaczyć lub posłuchać w odtwarzaczu.

Większość operacji w programie iTunes może być wykonane tylko po podłączeniu do sieci Wi-Fi. W przeciwnym razie trzeba będzie zainstalować aplikację na komputerze, pobrać pliki, a następnie synchronizować je z urządzeniem. W każdym razie, można uzyskać dostęp do usług, ale w przypadku braku połączenia z Internetem bezpośrednio na urządzeniu cała akcja nieco bardziej skomplikowana.

Powiedziano nam w szczegółach, co jest w iTunes „iPhone” i innych urządzeń firmy Apple. Teraz jest to konieczne do określenia szczegółowego opisu niektórych odcinkach.

muzyka

W tej sekcji można zarządzać wszystkimi urządzeniami utworów muzycznych, przenieść je na standardowym odtwarzaczu, synchronizować listy odtwarzania i tak dalej. Jeśli zakupiono dowolnej aplikacji innych firm, aby odtworzyć pliki audio, muzyka w większości przypadków będzie w nowym odtwarzaczu.

Jeśli chodzi o film, to musi jibe w określonym zestawem wcześniej aplikacji. Trzeba to zrobić samemu, jak automatyczny import brakujących rekordów.

informacja

Tutaj masz możliwość synchronizacji kontaktów z książki adresowej systemu Windows.

kino

Sekcja ta synchronizuje również i pobiera filmy z biblioteki iTunes wideo na urządzeniu iPad.

Pozostałe zakładki – „Książki”, „Zdjęcia”, „TV Shows”, „Podcasty” pełnić te same funkcje. Dzięki nim można łatwo przenieść pliki niektórych formatów są sortując je przenieść do standardowej aplikacji do przeglądania i tak dalej.

Jak przenieść muzykę na iPadzie?

Wielu użytkowników pytało o „aytyuns” słowa – co to jest? iTunes tłumaczenie można interpretować w następujący sposób: dosłownie, bez przedrostka „i”, melodie oznacza „melodii”. Więc początkowo Program został stworzony do wykonywania różnych operacji na plikach multimedialnych. Jednym z głównych można nazwać przenieść muzykę z komputera do tabletu. W tym celu na pasku narzędzi, który znajduje się po prawej stronie, utworzyć jedną lub więcej list odtwarzania. Kliknij na mały znak plus na pasku narzędzi i wprowadź nazwę. Po tym, przejdź do nowo utworzonej listy i otwórz folder na komputerze, gdzie kompozycji. Przenieść je do okna listy odtwarzania. Ale wszystko to szkolenie, a teraz wszystko musi być pobierane bezpośrednio do urządzenia. W tym celu przejdź do sekcji iPada, a następnie wybrać zakładkę „Muzyka” i kliknij Stwórz.

Oczywiście muzyka może być umieszczone we wspólnej biblioteki, ale jeśli dużo piosenek, to nie jest błąd.

Mecz iTunes

Jabłko oferuje szeroką gamę usług dla użytkowników. Wiele dodatkowych aplikacji są dystrybuowane na zasadach płatnego. Więc, co jest iTunes Match, iw jakim celu jest stosowany? Ten program otwiera się, aby uzyskać dostęp do biblioteki muzycznej na słuchanie plików audio w dowolnej części świata. Oczywiście, trzeba połączyć się z siecią Internet. Szczególna wartość podana dla tych melomanów, którzy nie są ograniczone przez tysiące piosenek. Jeśli nie wiesz , jaki dźwięk iTunes, należy słuchać co najmniej kilka piosenek. Program odtwarza jakość dźwięku bez zniekształcania go i bez utraty jakości.

Ta funkcja jest podobna do aplikacji iCloud, tylko kompozycje nie są wysyłane do urządzenia i pobrać z repozytorium. Wszystkie pliki muzyczne z komputera, tabletu lub telefonu będą przechowywane w jednym miejscu, zamiast na różnych źródeł.

Jak włączyć «» Mecz iTunes app?

  • Otwórz program iTunes na komputerze.
  • Kliknij na zakładkę iTunes Store.
  • Kliknij na zakładce „Włącz iTunes meczów».

Jak działa program

Zapisując się do usługi i uruchomić go, program skanuje bibliotekę muzyczną, porównując zawartość Store bazy muzycznej. Przy ustalaniu usługę koincydencji pomija je i dodaje do swojej chmurze. Żadne dodatkowe utwory można pobrać bezpośrednio z komputera. Tworzenie biblioteki, dostaniesz do niego dostęp w dowolnym czasie, a nie zajmowania miejsca na dysku.

Więc, co wykazały iTunes Match, a teraz powiedzieć, co jest wymagane to aplikacja:

  • Aby zwolnić miejsce na dysku twardym, urządzeniu mobilnym lub tablecie. W dowolnym czasie, użytkownicy mają dostęp do setek gigabajtów muzyki, która po prostu nie mogła zmieścić się w wyżej wymienionych urządzeniach.
  • To nie wymaga stałej synchronizacji tabletki lub telefon do komputera, aby pobrać nowe utwory. Jedna subskrypcja do programu, a wszystkie utwory dodane do biblioteki, raz dodany do współużytkowanej pamięci masowej. Ponadto utwory można pobrać z obłoku słuchać bez dostępu do sieci.
  • Na koncie lub karcie kredytowej w okresie płatności powinny być zawsze odpowiednią ilość (około 800 rubli).

W jakich warunkach należy wykupić subskrypcję programu iTunes meczu?

  • Trzeba mieć dużą bibliotekę mediów, lub abonament nie ma sensu. 400-500 pliki można pobrać bezpośrednio do urządzenia. przechowywania chmura jest przydatna podczas ładowania co najmniej 25 tysięcy plików.
  • Kompozycje są ładowane w formatach obsługiwanych przez iTunes AAC, MP3, WAV.
  • Dostępność nieograniczonym dostępem do Internetu z prędkością co najmniej 1 Mbit / s.

Reasumując

W tym artykule przyjrzeliśmy się temu, co iTunes, a także, jakie usługi ono oferuje i jakie korzyści użytkownikowi dostaje od płatnych aplikacji. Podsumowując, należy stwierdzić, że pomimo dużej liczby płatnych usług, użytkownicy programu nie staje się mniejszy. Kwota płatności w większości przypadków jest mały i trudny do przecenienia korzyści z zastosowania. Ponadto, artykuł nie obejmuje wszystkich dostępnych usług na podstawie tego, że ich bardzo dużo. Proponujemy zapoznanie się z programem, biorąc pod uwagę wszystkie jego zalety.