118 Shares 2718 views

Jak pozbyć się reklam pop-up za pomocą programu?

Bardzo często podczas korzystania z Internetu, musimy patrzeć na siebie strona otwiera nam kilka niepotrzebnych reklam. Czasami te reklamy mogą być nawet głupi lub wulgarnych. Ale, jak radzić sobie z tym, jeśli taka reklama może zobaczyć swoje dzieci, a nie chcesz go obejrzeć? Ludzie zawsze zadać pytanie: „Jak się pozbyć reklam pop-up?” To może być łatwe, jeśli wiesz jak to zrobić.


Jak pozbyć się irytujących reklam?

Aby wiedzieć, jak pozbyć się reklam pop-up, trzeba zrozumieć, skąd pochodzą. Bardzo często jest obecny na miejscu, nieszkodliwy reklamowania jakiegokolwiek produktu lub usługi. To przeszkadza w kilka osób i praktycznie niewidoczne. Ale co zrobić, jeśli staot reklama bardziej, a ponieważ jej przeglądarce prostu przestaje działać? Warto wiedzieć, że reklamy w wyszukiwarce często pojawiają się przed wirusami. Być może pobrać z Internetu dowolny plik, że komputer jest zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie. I to jest to rozszerza wyskakujące banery i reklamy. Jak pozbyć się reklam pop-up, nie każdy wie, ale którzy rozumieją, jak to zrobić, już dawno o tym zapomniał. Przede wszystkim, trzeba przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów. Należy zainstalować na komputerze program antywirusowy i wysokiej jakości skanowanie całego systemu. Nie tylko, że będzie usunąć złośliwe oprogramowanie na komputerze, ale także dostarczy Ci ochronę w przyszłości. Po przeprowadzeniu skanowania całego systemu i usunąć wirusa, trzeba zrobić system czyszczenia. CCleaner dla tego programu pasują idealnie. Skanowanie całego systemu w poszukiwaniu błędów i je naprawić, a także czysty system z niepotrzebnych informacji. Nawiasem mówiąc, program ten może również zwiększyć wydajność komputera. Raz, gdy system staje się zupełnie jasne, trzeba zainstalować program, który blokuje wszystkie niepotrzebne i szkodliwe w przeglądarce, a wkrótce będzie można zapomnieć o reklam pop-up w „Google Chrome” lub innej przeglądarki. Istnieje kilka programów, które zajmują się blokowanie reklam, ale w tym artykule dowiesz się tylko o jednym z nich.

Czy istnieje program do blokowania reklam pop-up?

Jeden z najbardziej znanych programów do blokowania reklam – jest Adblock Plus. Od dawna wiadomo, że ludzi i dokładnie wykonywać swoją pracę przez długi czas. Przeszukaj ten program, a instalacja nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy tylko wpisać nazwę programu w wyszukiwarce i przejdź do strony internetowej programu. Oto strona internetowa, gdzie można zapoznać się z informacjami na niej z wielkim „Install” przycisk. Kliknięcie na niej, zgadzasz się z naszymi zasadami programu, a to jest automatycznie instalowany w przeglądarce w ciągu kilku sekund. Po instalacji, trzeba pojawić się skrót przeglądarki. Czerwona ikona z literami APB. W przeglądarce „Google Chrome”, znajduje się w prawym górnym rogu.

Adblock i jego możliwości

Raz udało nam się stworzyć program, aby pomóc z problemem „jak się pozbyć reklam pop-up”, powinniśmy zrozumieć, że się podoba, a co jego możliwości. Klikając na ikonę programu ujrzymy menu. Można tam zobaczyć, czy ta strona program jest aktywny, i jak wiele reklam pop-up jest już zablokowana. Jeśli trzeba wyłączyć program, można po prostu usunąć swoją aktywność na stronie. Można zobaczyć, ile reklama usługa jest zablokowana podczas całej swojej pracy, a także w jednym miejscu. Numery te można pochwalić sieciach społecznych.

Ustawienia Adblock Plus

Przechodzenie do ustawień, można przeglądać istniejące filtry, a dodatkowo dostosować ustawienia blokujące. Można zaznaczyć do blokowania nieinwazyjne reklamy. Następnie program będzie całkowicie zabronić dostępu do komputera wszystkie niepotrzebne informacje. Nie dodawać wiele filtrów, ponieważ może to spowolnić przeglądarkę. Jeśli jesteś niezadowolony z Adblock Plus, można łatwo odinstalować program, klikając na ikonę prawym przyciskiem myszy i wybierz „delete”. Program zostanie całkowicie usunięty z komputera, a ty znowu zobaczyć irytujących reklam. Kiedy wiesz wszystko o tym, jak pozbyć się reklam pop-up, trzeba znać braki programu do zamka.

Wady Adblock Plus

Program, jak wszystko inne, ma swoje wady. Można powiedzieć, te rzeczy. Czasami program blokuje dostęp do witryny. Ta witryna może być wypełnione reklamami lub złośliwymi wirusami. To zwiększa bezpieczeństwo, ale czasami iść do takich stron jest konieczne. W tej sytuacji można wyłączyć Adblock Plus i przeładowanie strony do korzystania z witryny. Również problem tego programu jest to, że może on znacząco spowolnić przeglądarkę. Po tym wszystkim, przed otwarciem strony internetowej, konieczne jest, aby zablokować wszystkie niepotrzebne informacje. Widać to na starszych komputerach. Jeśli masz mocny komputer, problem ten nie dotyczy ciebie. Mam nadzieję, że artykuł jasno, w jaki sposób pozbyć się reklam pop-up w przeglądarce, i pomógł rozwiązać ten problem raz na zawsze.