107 Shares 4674 views

Kolej dzieci, Novomoskovsk. Atrakcje w regionie Tula

Miasto Nowomoskowsk w regionie Tula jest około 220 km od Moskwy. To stosunkowo niewielkie miasto oferuje wiele atrakcji, ale jednym z najbardziej interesujące spośród nich – kolej dla dzieci. Ten wyjątkowy obiekt odnosi się zarówno turystycznej i rekreacyjnej infrastruktury miasta, a także stowarzyszenia RJ. Kompozycje te są w ruchu, swoją ścieżkę i harmonogram – Railway wszystkich dzieci. Novomoskovsk jest bardzo proste do odwiedzenia w weekendy mieszkańców stolicy i innych miastach w regionie centralnej Rosji. Udać się na wycieczkę z całą rodziną, emocje są gwarantowane!

Historia powstania

W połowie ubiegłego wieku, miasto było nazywane Novomoskovsk Stalinogorsk i należał do regionu moskiewskiego. Idea budowy kolejowego dzieci został mianowany dyrektor fabryki „Moskvaugol”, jednego z największych zakładów produkcyjnych w tym czasie. Natychmiast stał się aktualny problem, który będzie zlokalizowany kolejowy dzieci? Novomoskovsk – małe miasto, a nie ma lepszego miejsca niż w parku, otoczony budynków mieszkalnych został znaleziony. Torów utworzone zamknięty pierścień, porządek, aby rozpocząć budowę została podpisana w dniu 15 czerwca 1953 r. To niewiarygodne, ale cała praca została przeprowadzona w najkrótszym możliwym czasie. Oraz w dniu 21 grudnia tego samego roku, uroczyste otwarcie linii kolejowej dziecięcego w Nowomoskowsk. W tym samym dniu na szynach poza pierwszym taboru oraz do rejsu.

Kolej dzieci w składzie Kolei

W pierwszym roku swojego istnienia, kolej dziecięcy funkcjonuje prawidłowo, ale był resortowych, które można przypisać do przedsiębiorstwa „Moskvaugol”. Jednak na początku zimy w 1954 roku zainteresował Ministerstwo Kolei ZSRR. W grudniu kolejowy został oficjalnie przekazany do Ministerstwa Kolei złożenia. Pierwszy sezon pracy z nowym kierownictwem został otwarty w maju 1955 roku, bardzo często to właśnie od tej daty zaczyna liczyć historię obiektu. W tym samym czasie, nie jest oficjalna nazwa „Mała Moskwa Kursk-Donbasu Kolei”, zgodne z nazwą głównych federalnych linii kolejowych przechodzących przez miasto. Jednak w 1961 roku linia pierścień w parku miejskim wspomniano we wszystkich oficjalnych dokumentach jako Kolei NOVOMOSKOVSK Dziecka. Novomoskovsk ślady historii pod nową nazwą z tym samym czasie, co więcej, miasto zostało przeniesione z Moskwy do regionu Tula.

Przebudowa i remont

Jednym z najciekawszych wydarzeń w historii modernizacji zakładu miała miejsce w 1970 roku. To było wtedy, że lokomotywy zostały zastąpione przez lokomotywy spalinowe, lokomotywy TU2-126 doprowadzono do funkcjonowania w naszych dni w 1971 roku. Przebudowa i drobne naprawy torów kolejowych i taboru zostały wykonane w następnych latach. Z biegiem czasu liczba samochodów wzrosła z 4 do 9 wyposażonym w nowoczesne udogodnienia i platform, wraz ze wszystkimi znajdującymi się na nich budynków. Momentem przełomowym w historii droga rozpoczęła się w 2006 roku, wtedy właśnie zostały wprowadzone do nowych samochodów, a jeden z nich był nawet ślub. Dzięki tej konwersji stał się atrakcją cieszyć się niesamowitą popularnością wśród młodych par miasta. Teraz na liście miejsc do odwiedzenia w dniu ślubu, wiele par małżonków muszą przedstawić kolejowego dzieci. Novomoskovsk zyskał również szczególną popularnością wśród turystów z całej Rosji ze względu na tę atrakcję.

Dzieci Kolej dzisiaj

Jeśli uważasz, że rating w 2008 roku, kolej dziecięcy w Nowomoskowsk najlepszych w kraju wśród obiektów tej kategorii. Dorosły odpowiednik, ona jest inna pod względem wielkości, wszystkie pociągi, wagony i budynki stacji są wyposażone maksymalny komfort dla dzieci. Z technicznego punktu widzenia, wszystkie uprawiane-up, pociągi poruszać się jak prawdziwa, linia kolejowa jest wyposażona sygnałów i strzały, które są włączane ręcznie. Z kolei praca uczniów klas 5-11 instytucji edukacyjnych. Wszystkie z nich są wstępnie przeszkolony, składający się z kursu teoretycznego i praktycznego. Kolej dzieci w pracy Nowomoskowsk jest dość wygodne dla turystów. przenieść na wzmocnionej harmonogramem i mają czas do zamiatania wszystkich chętnych w weekendy i święta w pociągu.

Kolej zabaw (Novomoskovsk): cena biletu i harmonogramem

Novomoskovsk, Tula Region – to małe miasto i główny park miejski, można znaleźć żadnych problemów. Że to jest główną atrakcją – kolej dla dzieci. Dokładny adres: ulica Berezhnoy 1a. Dokładny harmonogram pociągów określić przy głównym dworcu lub telefonicznie w dzienniku usługi katalogowej. Uwaga: oprócz zaplanowanych lotów jest tzw Express, omijając jedną stację. Taryfy symboliczny około 100 $, zniżki dla dzieci, studentów i emerytów. Nowożeńcy często oferują bezpłatną przejażdżkę do pociągu tematyce.

Co jeszcze warto zobaczyć w Nowomoskowsk?

City Park, w którym mieści kolejowego dzieci – jest to ciekawe miejsce do spacerów i pędów rodziny. Drugą najważniejszą atrakcją turystyczną jest w nim – źródło Donem. Potok płynie w odległości spaceru od torów kolejowych. Zbadać to miejsce to jest łatwe na temat rzeźbiarskiej kompozycji, które można zobaczyć z daleka. Ponadto na terenie parku znajdują się postacie bajkowe postacie z kreskówek, tutaj działać przejażdżki, prowadzonych świąt państwowych i masowe uroczystości. Novomoskovsk, Tula Region jest znany oprócz kolejowych zabytków architektonicznych dla dzieci i muzeami. Miasto ma wiele starych domów i dobrze zachowane kościoły. Dobrze rozwinięta nowoczesną infrastrukturę turystyczną: Wystarczająco kawiarnie, restauracje, rozrywki i centrów handlowych. Nie mniej interesujące dla inspekcji i regionalnego centrum – bohater-miasta Tula, znajduje się około 70 km od Nowomoskowsk. Region Tula – jest to świetne miejsce do wycieczek turystycznych i weekendowy wypad.