604 Shares 9385 views

Centrum rekreacji „Borovoye” (Tiumeń) czeka na gości

Tiumeń – małym rosyjskim miasteczku na Syberii. Jej gospodarka koncentruje się na produkcji produktów naftowych. Mieszkańcy, zmęczony zgiełku i kurzu, są wybierane na relaks w przyrodzie. Wśród wielu opcji godny Rekreacji „Borovoye”. Tiumeń znajduje się zaledwie 10 minut jazdy od podstawy, ale czeka na turystów lesie bajki, spokojne, świeże powietrze i mnóstwo rozrywki.

Opis skomplikowanej infrastruktury

Centrum rekreacji „Borovoye” (Tiumeń) położony jest w sosnowym lesie (stąd nazwa), w pobliżu jezior naturalnych lasów czystą wodą. Kompleks oferuje swoim gościom szereg dobrze wyposażonych domków różnej wielkości, przytulnej altanie, placów zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, wyposażone w miejsca do gry w paintball, parking i rosyjskiej łaźni z wielkim facetem. Na terenie znajduje się kawiarnia, z menu w tym pyszne domowe posiłki. Istnieje również kilka sal bankietowych, w których można zorganizować prawną lub każdą wakacje do domu. W razie potrzeby goście mogą wypożyczyć katamaran lub quada. Wszystkie pytania natychmiast decyduje budynek administracyjny, który znajduje się w odległości spaceru w pobliżu domków.

Centrum rekreacji „Borovoye” (Tiumeń) zakochał się w gości do dobrze wyposażonej, dobrze rozwinięta infrastruktura, bezpieczeństwo (terytorium jest strzeżony przez całą dobę) i rozsądnych cenach.

Letnie i zimowe

Dywersyfikację klientów próbujących wielu ośrodków rekreacyjnych. Tiumeń, „Borovo” – nie jest wyjątkiem. Tutaj wszystko zostało zrobione, aby upewnić się, że goście mieli dobry czas. I latem i zimą goście nie znudzi. Przy dobrej pogodzie, wielu chętnie zrobić spokojny spacer w lesie, w ciepłych miesiącach – kąpiel w jeziorach, wędkarstwo (na podstawie zasad jest zwolniony wszystkich złowionych ryb w jeziorze), organizuje pikniki z wyjściem na grilla, wziąć udział w zawodach sportowych i tematycznych.

W zimie wszyscy – dorośli i dzieci – lubię grać śnieżkami, rzeźbić bałwana, zbudować twierdzę. Tak wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu, nie wszystkie oferują rekreacyjnym. Tiumeń, „Borovo” jest liderem w tej sprawie. Goście mogą wybrać się na przejażdżkę na sanki w dół wzgórza, na nartach na specjalnie wyposażonej torze, jazda na łyżwach na lodzie. Miłośnicy hokeja ścigać krążek na lodowisku, wiele praktykowane łyżwiarstwie figurowym. Dla bezpieczeństwa płyt lodowisko oddzielonych siatki ochronnej. Nawiasem mówiąc, nie trzeba się martwić, skąd wziąć sprzęt sportowy. Centrum rekreacji „Borovoye” (Tiumeń) oferuje wynajem zróżnicowane seryjnych Fischer i Salomon firm.

Bardzo lubi interesantów prawdziwe rosyjskiej łaźni z drewna. I na chrzcie można zanurzyć się w czcionce.

mieszkanie

Na terenie kampusu znajduje się kilka domki na pobyt. Są one przeznaczone zarówno dla par i duże firmy z 10, 20, 30 lub nawet 40 osób!

Każdy domek posiada wszystkie udogodnienia, kuchnia, łazienka, położony w pobliżu obszaru Chargrill. Ciepły dom w zimie i chłodne w lecie, spełniają wszelkie normy sanitarne, zbudowane z materiałów przyjaznych środowisku.

Wokół jezior z wygodnymi ławkami z tabel, gdzie można usiąść i zjeść i podziwiać piękne widoki. Cieszę się, że tabele są dostępne całkowicie za darmo w kolejce.

ceny

Dla wielu stało się ulubionym miejscem na weekendowy centrum rekreacji „Borovoye” (Tiumeń). Ceny są dostępne:

  • Będąc na podstawie i wykorzystywać swoją infrastrukturę – 150 rubli za osobę za dzień. Dzieci do 7 lat, kombatantów, uczestników działań wojennych i rencistów odwiedzić „Borovo” wolny.
  • Wynajem domki – od 10 do 20 tysięcy rubli za cały domek za dobę. Cena zależy od liczby gości i dzień tygodnia (dni powszednie wynająć będą tańsze). Cena obejmuje podróż przez podstawy samochodu i korzystanie z parkingu.
  • Wynajem Wanny – 1,5 tysiąca rubli za 1 godzinę, z rozszerzeniem każdą kolejną godzinę wypłacana jest w wysokości 1000 rubli. Jednocześnie kąpiel może usunąć do 10 osób.
  • Duże stoły i altana – od 3 do 10 tysięcy rubli dziennie (od 10-00 do 23-00) w zależności od liczby miejsc.

Dodatki wypożyczalnia sprzętu sportowego, a także węgiel i drewno do grilla.

Jak się tam dostać

"Borovo" (Tiumeń) – znany z zasadami. Dlatego prawie każdy obywatel będzie wyjaśnić, jak do niej dotrzeć. Z Tiumeń trzeba iść na obwodnicy do Omska, aby przejść przez CHPP-2, 20-kilometr i jest podstawą. Jej drzwi gościnnie otwarte dla publiczności codziennie od 10-00 do 20-00.

Ważne! Zwierzęta są w „Borovo” zakazane picie napojów alkoholowych na terenie nie jest mile widziane, ponieważ podstawa jest przeznaczony dla rodzin.

opinie

Wszyscy klienci, którzy odwiedzili na podstawie jednomyślnej kompleksu stawiać najwyższe noty. Gdzie można niedrogo się świetnie bawić i rodziny z dziećmi i młodzieżą firm. Goście zatwierdzają rozwinięta infrastruktura, różnorodne rozrywki, czystości i porządku na terytorium, wrażliwości i życzliwości personelu.