847 Shares 3717 views

Władywostok, które morze? W co Władywostok Sea

Władywostok powstała jako wojskowy fort w 1860 roku. A imię otrzymał od imperialnych ambicji imperialnej Rosji. Po tym wszystkim, to znaczy „Posiadanie Wschodu”. Więc Rosja stara się wzmocnić swoją pozycję na wybrzeżu Pacyfiku. Ale Władywostok większy udział zostały przygotowane, niż tylko bazy wojskowej Fort. W ciągu dwudziestu lat staje się miastem. A w 1888 roku stało się centrum regionu Morskiej. Miasto straciło swoje znaczenie strategiczne i ZSRR. W 1938 stał się stolicą Kraju Nadmorskim. Stacja Terminal Kolei Transsyberyjskiej, czwarty największy port przeładunkowy, siedziba Floty Pacyfiku i największego centrum naukowego regionu, Władywostok nie traci swoje znaczenie dzisiaj. Na dwunastej październiku tego, w 2015 roku, miasto zaczęło cieszyć się specjalny system opodatkowania, zwyczajów i regulacji inwestycji. Ze względu na większą uwagę do tego ważnego portu, staje się bardzo istotne pytanie: „A co nad morzem we Władywostoku?” Nazwa wód i osobliwości jego zatokach i będzie przedmiotem naszego artykułu.

Gdzie jest Władywostok

Były wojskowy fort jest obecnie rozszerzony i wyciągnął do trzydziestu kilometrów z północy na południe i dziesięć – po wodach Zatoki Petra Velikogo. Nowoczesne Władywostoku trwa nie tylko półwysep Murawjew Amurem, który był niegdyś zbudowany. W wodach Petra Velikogo Bay i ma około pięćdziesięciu małych powierzchni ziemi. Spośród nich tylko sześć ma powierzchnię ponad kilometr kwadratowy. Ta wyspa Helena Shkot, Ricord, Reynard, Popov i rosyjskim. Skład miejskiej dzielnicy obejmuje nie tylko im. Władywostok ujęte również wioskę Peninsula piaszczysty brzeg i wsi Pracy. Teraz jest to duży aglomerat miejskich. Obejmuje on jako wybitny części gruntów na morze i wyspy. Załóżmy teraz przyjrzeć się mapie miasta Władywostoku. Co tu jest morze? Mapa pokazuje, że Zachód jest myte przez miasto Amur Bay, a od wschodu – Ussuriysk.

dwa wody

Półwysep Muraveva – największa w Primorsky Territory. Jest naturalnym przedłużeniem wyspy. Najbliżej plaży jest rosyjski. Ta wyspa jest połączona z lądem Velvet ulicy. drugi łańcuch oddziela Amur Bay na Ussuri. Oprócz nich we Władywostoku nadal istnieje wiele zatok. Na przykład, Golden Horn – Stambuł imiennik. Przez to teraz rozpięta piękny most. A jednak jest to zatoka Patroclus we Władywostoku. Co morze obmywa miasto? Oto jest pytanie. Nie będziemy dłużej utrzymać intrygi: japoński. Ale nazwa nie ma znaczenia wiele do nas. Jego wody są ogromne, aw różnych częściach własnej ustawionej temperatury. Zarówno Zatoka Amur i Ussuri, są częścią jednego większego – Petra Velikogo. Rozważmy je w kolejności.

Amur Bay

Wśród wód Primorsky terytorium tego większość cięć głęboko w ziemi. Skład Amur Bay należą osławionego zatokę Złoty Róg. Jej linia brzegowa jest bardzo wcięte i to było powodem, aby porównać go z góry w Stambule. Długość Amur Bay – około sześćdziesiąt pięć kilometrów o szerokości dziewięciu do dwudziestu kilometrów. Jeśli mówimy, morze we Władywostoku w zakresie rekreacji, to akwen najbardziej nadaje się do pływania. Amur Bay jest mniejszy i nagrzewa się szybko. Ale tutaj zasolenie jest mniejsze niż w sąsiednich Ussuri, wraz z wydaniem licznych rzek. To tylko dwadzieścia ppm. Na wschodnim brzegu wód przylegających do miasta Władywostok rozszerzony obszar miejski z sanatoria, obozy dla dzieci, pensjonatach i baz odpoczynku.

Ussuri Bay

oddziela go od Amur dużego półwyspu, na którym znajduje się centralną część Władywostoku i Archipelagu Eugenia. Ussuri Bay jest dość głęboki i przedłużony. Jego długość – pięćdziesiąt jeden km. Maksymalna głębokość – 67 m od wód przed Władywostoku (na morze obmywa miasto, widzieliśmy) jest oddzielona Capes Latarnia na temat .. Shkot i Shkotovsky Sysoev w obszar na kontynencie. Jest to zatoka i zatoki: mrówkowy, Suhodol, Andreeva. Zasolenie wód wzrasta w miarę zbliżania się do morza. We wnękach Kutovojs jest trzydzieści ppm, chociaż ta Ant równa 34%. Ponieważ głębokość tej części zatoki Petra Velikogo zamarza tylko częściowo, na północnym wybrzeżu. Istnieje również obszar resort – na zachodnim wybrzeżu. Pomimo faktu, że woda jest zimniejsza niż w Amur Bay, to jest tutaj, w Zatoce Azure (Shamora) jest najbardziej popularna plaża miasto. Więc jeśli zapytać mieszkańców, co morze Władywostok, na pewno słyszysz w odpowiedzi – Ussuriysk.

Petra Velikogo Bay

To jest – wysokie wody stojące. W nim, oprócz Amur i Ussuri, obejmuje inne zatoczki Nakhodka Wschodzie, Shooter, Pos'eta. Poza archipelagu Eugenia, znajduje się w Piotra wyspy Great Bay jak dwóch braci Mojżesza Askold, Furugelm, grupowych Putiatina z Rimskiego-Korsakowa. Zaczyna się ten ogromny obszar dziewięciu tysięcy kilometrów kwadratowych powierzchni wody z linii Cape skrętnej i ujścia rzeki Tumen, a kończy we Władywostoku. Co jest głównym morze do Zatoki Petra Velikogo? Już o tym rozmawialiśmy – Japończyków. Nad brzegiem Zatoki Petra Velikogo są Nakhodka, Vostochny, Bolshoi Kamen, Fokino. W okresie zimowym, otwarta część wód objęta dryfującego lodu. Szybko lód wytworzony w płytkich wnękach. Zasolenie Zatoki – 33 ppm.

Które morze obmywa Władywostok

Teraz nadszedł czas, aby mówić o dominacji na wodach całego regionu. To – Sea of Japan. Jest częścią Oceanu Spokojnego. W różnych krajach, morze ma różne nazwy w Japonii – Nihonkai, w Korei – Donghae. Ten obszar wodny pochodzenia jest głęboka depresja vnutrishelfovuyu. Z Oceanu Spokojnego Morza Japońskiego wiążą cztery Cieśninę – Tsushima, Tsugaru, Negresco i Niewielsk. Tak więc, jest to wody wewnętrzne. Jest oddzielona od innych morzach Pacyfiku Sachalin, Kuriles i japońskich wysp. Od południa dochodzi do ogrzania Kuro Siwo. Ale północna część wód całkowicie lub częściowo zamrożone. Występuje głównie w Władywostoku. Co morze jest słone? Liczba ta jest trzydzieści cztery na tysiąc, który jest nieco niższy niż w oceanach.