384 Shares 9262 views

Korzystanie z Laser frakcyjny Więcej Xel W najnowszej techniki korekcji skóry

Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku są martwi się o stan swojej skóry. Skutki trądziku młodzieńczego, brak snu i stres wyraźnie pokazują przez skórę, ale wraz z pojawieniem się pierwszych zmian związanych z wiekiem kobieta odczuwa dyskomfort psychiczny. Nie wszystkie wady podatne na konwencjonalnej korekcji kosmetycznej skóry. Blizny po trądziku, głębokie zmarszczki na twarzy, szyi i dekoltu obszarze wymagają bardziej poważne środki.

Pojawienie się na podstawie metod skanowania odmładzania laserem frakcyjny CO2 Więcej Xel był rewolucyjny w dziedzinie sprzętu kosmetologii. Urządzenie do analizy poziomu nawilżenia skóry określa się żądane obszary reguluje wiązkę laserową z wszystkich wskazań klinicznych, kilkakrotnie zwiększa skuteczność korekty. Przy użyciu tej technologii jest on pokazany na relaks ekspresji zmarszczek, usuwanie brodawek i moli, znaki i blizny potrądzikowe. Ponadto procedura ta znacznie zwiększa odcień skóry.

Ta procedura nie wymaga długiej fazy przygotowawczej. Okres rehabilitacji dla pacjenta nie ma żadnych ograniczeń. Wysoko wykwalifikowany chirurg plastyczny zaangażowany w przeprowadzenie korekty przez laser frakcyjny CO2 skanowanie Więcej Xel. On nie tylko poprawnie zidentyfikować obszary, które wymagają korekty, ale także za pomocą technik, które są optymalne w tym przypadku.

Urządzenie bardziej Xel jest jednym z przełomów przeciwstarzeniowych kosmetyków. Ułamkowy skanowanie laserowe CO2 pozwala na wykonanie analizy skóry przez określenie zawartości wilgoci w skórze, a także w świetle wskazań klinicznych automatycznie dopasuje laser za najbardziej skuteczną korektę wszelkich zmianach skórnych. Zastosowanie urządzenia nie tylko wyeliminować wiek i zmarszczki, ale również dokonać korekty blizn i zmian pigmentowych moli i brodawki.

procedura korekcji przeprowadza się w trzech etapach: ustawienie lasera na obszarze skóry, przetwarzania i analizy danych, korekcji wady. Analiza skóry pozwalają sobie prawo do określenia obszarów skóry, które wymagają korekty. Sposobem w jednym obszarze skóry, w czasie krótszym niż 3 minuty. Efekt korekcji widoczne natychmiast po zabiegu. Niekwestionowanym Zaletą tej metody jest stosunkowo krótki okres rehabilitacji. Pacjenci wracają do normalnych zajęć zaraz po zabiegu.

Pierwsza sesja pomoże Ci pozbyć się zmarszczek mimicznych i wieku w czoło, oczy i usta, plamy starcze, blizny, skutki trądziku. Aram Akopov, wysoko wykwalifikowany chirurg plastyczny poinformuje o możliwościach technik laserowych, a także szybko i bezpiecznie trzymać korekcji defektów skóry!

Ostatnio jednostka Więcej Xel – frakcyjny CO2 laserowy skaner, który może nie tylko skutecznie radzić sobie z defektów skóry (zarówno wrodzonych i nabytych), ale również znacząco odmłodzić starzenia się skóry, nadając mu drugą młodość. Już po pierwszym zabiegu, u pacjentów odnotowano znaczącą poprawę w wyglądzie skóry i zaniku defektów estetycznych (blizny po trądziku, ciemne plamki). Technika ta jest skuteczna i bezpieczna, o czym świadczą liczne badania.

Jednakże, skóra powinna być skorygowana, doświadczonego specjalistę, który będzie w stanie poprawnie zidentyfikować odpowiednie techniki w celu wyeliminowania wszelkich zmian w skórze. Chirurg plastyczny Aram Akopov pomagają utrzymać prawidłową diagnozę, aby zapewnić niezbędne obszary, a także szybko i bezpiecznie trzymać ułamkową Laserowa korekcja wad. Laser frakcyjny CO2 korekta skóry skanowanie laserowe nie ma przeciwwskazań i ograniczeń wieku i szybki okres rehabilitacji pozwoli Ci szybko wrócić do normalnego trybu życia.