708 Shares 3352 views

Zbadane niż leczenia kaszlu u dzieci

Wszystkie dzieci, niestety, od czasu do czasu są chorzy. I każda matka powinna wiedzieć, jak leczyć najczęstszych chorób, tak szybko jak to możliwe, aby być w stanie zapewnić niezbędną pomoc dla dziecka.

o kaszlu

Przed rozdaniem, niż leczenia kaszlu u dzieci, należy zdefiniować pojęcie „kaszel”, a kiedy należy ją leczyć. Tak, jest to choroba dróg oddechowych różnego rodzaju. Zanim jednak dać dzieciakowi jakiegoś leku lub lek, jest ustalenie, dlaczego dziecko kaszle. Niezbyt że pipsqueak więc może po prostu przyciągnąć uwagę zapracowanych rodziców zawsze.

blokowanie odruchu

Więc, co uczta kaszel u dzieci? Lekarz może przepisać niż środki odurzające, które blokują tylko odruch ciała ludzkiego, jak kaszel. To jest po prostu objawem konkretnej choroby, rodzaj latarni dla pacjenta, że w drogach oddechowych, które nie jest w porządku. Są to leki, takie jak "butamirata", "glaucine", "oxeladin". Leki te nie są uzależniające i wolny od okruchów z wyczerpującym suchy kaszel, który nie reaguje na leczenie innymi lekami. Należy pamiętać, że podczas stosowania tych środków terapeutycznych jest zabronione przyjmować inne leki przeciwkaszlowe.

środki odurzające

Nawet niż leczyć kaszel u dzieci? Jeśli dziecko ma suchy kaszel, który nie traktuje, lekarz może w skrajnych przypadkach do przepisywania takich leków jak „kodeina”, „Dimemorfan”. Są one przeznaczone do blokowania tego odruchu, co wpływa na mózg dziecka z rodzicem. Często mogą być zwyczaj formowania ciała, więc oni powoływani są niezwykle rzadkie, aw najcięższych przypadkach. Leki te są stosowane w leczeniu krztuśca lub zapalenie opłucnej. Równolegle podjąć inne leki przeciwkaszlowe jest surowo zabronione. Należy również zauważyć, że leki te są powoływani wyłącznie przez lekarza i kupić je po prostu niemożliwe bez recepty.

leki mukolityczne

Badaliśmy dalej niż treat kaszlu u dzieci. No z takim odruchem wziąć leki mukolityczne. Są one podzielone na kilka podgrup. Po pierwsze, leki mukolityczne, zwany flegma – "ACC", "Ambroxol", "bromheksyna". Leki te nie blokują odruch kaszlowy, ale zapewniają znaczną ulgę. Są one wykorzystywane głównie na zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc. Szersze grupę stanowią leki wykrztuśnych – „Mukaltin”, „Solutan”, „Bronholitin”, itd. Te leki. – Odpowiedź na pytanie „niż leczyć dziecko mokry kaszel?”. Zasadniczo, leki te zawierają różne zioła, które pomagają zawarcia śluzu z oskrzeli. Należy jednak zauważyć, że w celu zabrania się ze przeciwkaszlowy i wykrztuśny leków, t. I. Podobne działanie jest obarczona niedrożnością oskrzeli lepkiego plwociny.

ARI

Jeśli dziecko ma kaszel – w wyniku przeziębienia, zaleca się stosowanie kombinacji leków, która ma przeciwkaszlowe, wykrztuśne i efekt rozcieńczania. To taki lek jako „Dr mama” i „Codelac Phyto”.

miękisz

Niż w leczeniu kaszlu-letniego dziecka? Tu na pierwszym miejscu najlepiej jest próbować radzić sobie z problemem tradycyjnych metod. Dziecko powinno mieć dużo do picia – gorącą herbatę, wodę z miodem i cytryną. Można dokonać specjalnego leku do domu: trzy części przegotowanej wody (ciepłą), wymieszać z porcją miodu i oliwy z oliwek (aby podać leki tak często, jak to możliwe); Artykuł gotować w szklance mleka. łyżka szałwii i gotować przez 10 minut infuzji, dają okruchy przed snem. Te self-made leki wielka walka z kaszlem bez nadmiernego obciążania organizmu dziecka.