219 Shares 4710 views

Łatwość użycia i nosidełka dla noworodków

Po matce narodzin jakiegoś czasu zmniejszenie liczby wyjść z domu w interesach. Albo nie rób tego wcale, kampanie na ładowanie sklepów i instytucji rządowych do swoich bliskich. Kiedy dziecko jest trochę silniejszy, rodzice będą mogli zabrać go na długie spacery, podróżować, odwiedzać. Na to, aby dziecko nie zostało oddzielone od matki przez chwilę, że zostały zaprojektowane nosidełka dla noworodków. Pomagają okruchy poczuć ciepło ciała matki, utrzymywać kontakt wzrokowy. Ze względu na swoją konstrukcję, są równomiernie rozłożyć obciążenie na plecach osoby dorosłej, co pozwala uniknąć bólu pleców i szybkiego zmęczenia. Mama może korzystać z „kangur”, a dom, w którym miała do czynienia z codziennych spraw. Umieszczenie dziecka w nim, że uwalnia swoje ręce do pracy.

Jak wybrać „Kangur” dla noworodków

Model plecak powinien być wybrany w zależności od wieku dziecka. Jeśli masz zamiar używać go od urodzenia, dostać „Kangur”, która będzie utrzymywać dziecko w pozycji poziomej. Podczas gdy okruchy nie umie siedzieć, musi być wykonywane w pozycji leżącej. Jeśli dziecko już pewnie trzyma głowę, można wybrać pionowej „kangur”. W tej pozycji, z widokiem na matkę, dziecko zaczęło nosić 2 miesiące, twarzą do przodu – po 5 miesiącach. Na sprzedaż jest uniwersalnym modelem, plecaki, które pozwalają nosić dziecko i leżącej i siedzącej. Przed zakupem sprawdź kilka wskazówek, jak wybrać nosidełka dla noworodków.

  1. Wolę plecak ze sztywnym tylnym, który utrzyma okruchy postawy. Jest to bardzo ważne, niezawodny wygodny zagłówek. On będzie wspierać głowę dziecka, jeśli zasypia w plecaku.
  2. Pamiętaj, aby zabrać swoje dziecko na okucia „Kangur” dla noworodków. Tylko w praktyce, można zrozumieć, jak łatwo do przenoszenia. Ponadto, z pewnością docenią ładunek pasków plecak i mocowań ciśnienia.
  3. Tkanina powinna być naturalna, gęsty i przyjemny w dotyku, ale nie ostatni. Dobrze, jeśli pasy do przenoszenia szerokie i komfortowe dzieci.
  4. Wysokiej jakości plecak powinien być noszony bez pomocy. Umieścić dziecko w nim będzie musiał na własną rękę w różnych okolicznościach. Rozważmy ten fakt i wybrać ergonomiczny model.
  5. Proszę ocenić dostępność różnych modeli i przykryć osłonę dla nóg deszczu. Poręczne i kieszeń mała butelka, chusteczka, zapasowe pieluszki. Żadna krzywda zostanie zbudowany frotte śliniaczek.

Kiedy dziecko jest dobrze opanowane w „Kangur” dla noworodków, może być noszony z tyłu. Jest to szczególnie ważne podczas gotowania w kuchni, który będzie na bieżąco ciekawy okruchy z ostrymi lub gorącymi przedmiotami.

środki ostrożności

Nie można użyć „kangur” więcej niż jedną godzinę w sposób ciągły. Fakt, że dziecko nie jest w stanie zmienić sytuację w plecaku, które mogą spowodować zastój krwi. Nogi dziecka powinny być rozłożone szeroko, gdy siada do przeprowadzenia. Usunąć okruchy co godzinę i dać mu swobodę ruchów.

Niech wspólne wycieczki z pomocą „Kangur” tylko przyniesie radość!