309 Shares 2709 views

Tatuaż „kwiat”: wartość. Co kwiat tatuaż jest odpowiednia dla dziewcząt?

Jeśli zastanawiasz się, co oznacza tatuaż „Flower”, to ten artykuł jest dla Ciebie. Dzisiaj patrzymy na wartościach noszenia tych rysunków.


funkcje

Wszelkie tatuaż na ciele człowieka niesie żadnego znaczenia. Jest to swego rodzaju manifestacją osobowości i doświadczenia zmysłów. Ale przede wszystkim, głębokie znaczenie tatuaż nosi „Flower”.

Nawet w życiu codziennym zakładu mają na nas wpływ, nie dają powodu, bez ukrytego znaczenia. Wszelkie kwiatów stanowi charakter. W różnych kulturach, rośliny mają wiele różnych znaczeń. W większości przypadków, kwiaty reprezentują życie, piękno, czułość, a niekiedy śmierć.

Farbowanie ma również duże znaczenie. Na przykład, symbol czystości jest biała, a symbol pasji – czerwone i straty pustek – może być czarna.

Tatuaże na „kwiat” dziewcząt – to dość popularny rodzaj bielizny projektu. To jest sprawiedliwe seks stosując je wyrazić swoją indywidualność. Tatuaż „kwiat” pomaga dziewczyny czują się bardziej interesująca, aby w ten sposób wyrazić swoją seksualność. Ale to nie przeliczyć się z wyboru, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, co oznacza, że jeden lub drugi rysunek.

Jakie jest znaczenie tatuażu zawiera „kwiat”? Wartość tego wzoru zależy od tego, czy roślina jest przedstawiony na ciele. Teraz przyjrzymy się najpopularniejszym tatuaż podobnego.

róża

Jest to jeden z najbardziej popularnych kwiatów, które można zobaczyć na ciele dziewczynki. Po tym wszystkim, róża symbolizuje pierwszą miłość, prawdziwe i bezgraniczne poczucie, która nie jest przedmiotem do czasu. Wzrosły również związany z urodą. Jeśli to ma kolce, piękno jest nieosiągalne. Zbliża go można zranić. Chrześcijanie związane różę z ofiarą Chrystusa, ale Rzymianie rozumie przez ten kwiat tajemnicy.

Kolor zdjęcia niesie również pewne informacje. Na przykład, Belaya Roza – symbol czystości i niewinności, a czarno – smutek i nieodwzajemnionej miłości, poważne problemy emocjonalne.

mniszek lekarski

Obraz z mniszka lekarskiego można powiedzieć o charakterze człowieka. Romantyczny charakter, zanurzone w świecie własnych fantazji, odsłaniając tatuaż puch kwiatu zdmuchnięte przez wiatr. Dla optymistycznego, światła i zmotywowanych dziewcząt nadające postać w żółtym mniszka lekarskiego. Ale deflorate kwiat mówi o rozpaczy i smutku. Dziewczyna, która spowodowała taki tatuaż, pilnie potrzebuje wsparcia i zrozumienia.

lotos

Posiada zestaw wartości, takich jak nieśmiertelności, piękna, spokoju i życia i śmierci. Buddyjska wiara lotosu – najważniejsza kwiat. On jest przedstawiony na praktycznie każdej powierzchni. Jest to symbol materii i ducha, twórcza moc i nieśmiertelność ludzkiego umysłu. Ten kwiat rośnie na terenach bagnistych, mimo błocie, to ma tendencję do słońca. Dlatego, lotosu jest dążenie do wyższej, filozoficznego rozumienia wartości życiowych.

sakura

Kolejny kwiatek z filozoficznym rozumieniu – wiśnia. Niezależnie od tego, kwiat lub całej wartości oddział pozostaje, czy jeden jest pokazany: czystość i będąc czas przemijania.

irysy

Irysy – symbol odwagi, odwagi, zaufania i mądrości. Japończycy mają ten kwiat niesie ducha walki i jest bardziej odpowiedni dla mężczyzn.

storczyk

Jest to piękny kwiat, symbolizujące miłość, rodzaj elegancji i piękna, wdzięku i kobiecej płodności. Konfucjańskie nauki storczyk symbolizuje luksus i splendor. Poza tym, ten obraz kwiat dołączone do zmysłowej dziewczyny, a jeśli tatuaż odbywa się w białych i różowych kolorach, potem drugi i seksualności.

lilia

Lily jest jednym z niejednoznacznych bohaterów. Ale duże zapotrzebowanie w dzisiejszych dziewcząt. Wieloznaczność jest określana przez kilka kryteriów. Po pierwsze, w średniowieczu, dziewczyny lekkich obyczajów położył piętno jak lilia, az drugiej strony – jest to symbol niewinności i delikatności. Po drugie, kiedy kobieta robi podobny tatuaż, zdecydowanie powinni wziąć pod uwagę kolor przyszłego zakładu. Na przykład, biały wiąże się z bezgrzeszne duszy, czerwony – z pasją, jest miękki różowy, żółty – niedostępność i arogancja, a pomarańczowy – niezależność.

Ponadto, zgodnie z mitologii greckiej, lilia – ulubiony kwiat bogini Hera, która sama w sobie oznacza chwałę i doskonałości.

rumianek

Jednym z symboli słońca, życzliwości, młodzież jest stokrotka. Tatuaż „kwiat” z wizerunkiem rumianku dopasować wesoły i otwarty charakter, i powiedział, że podobna figura przynieść szczęście.

tulipan

Powszechnie wiadomo, że tulipan symbolizuje miłość. Tutaj też wszystko zależy od wybranego koloru. Czerwony tulipan mówić o prawdziwej miłości, która przechodzi dziewczyny i żółte kwiaty, jak mówi piosenka, „posłańcami separacji„oznacza rozstanie z bliskimi, a nawet zdrady.

Jaka część ciała, aby ozdobić zdjęcie?

Kiedy już zdecydujesz się na kwiat, jesteś gotowy do podobru miejsce, w którym będzie znajdować się obraz. Aby zdecydować, można zobaczyć zdjęcia prezentowane w artykule. Tatuaż „kwiat” będzie wyglądać dobrze na każdej części ciała kobiety, ale mimo wszystko jest to konieczne, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse.

Po pierwsze, jeśli chcesz dowiedzieć on dostępny publicznego. Po drugie, ludzka skóra ma zdolność do rozciągania. Dlatego konieczne jest, aby wybrać miejsce, gdzie obraz nie zostaną naruszone przez zniekształceń. I po trzecie, ból. Jeśli próg bólu jest niska, a następnie wybrać te części ciała, które są mniej wrażliwe na ból.

Miejsce na tatuaż, wybrać dziewczynę, też można powiedzieć wiele o jej charakterze. Jeśli to pokazuje lilia, róża czy tulipan kwiat na jego klatce piersiowej, mówi o jej zmysłowości i pewnej powściągliwości w świecie zewnętrznym. Głębsze znaczenie w tatuażach, który odbywa się na kameralnym miejscu w strefie bikini.

Tatuaż „kwiatek” na dłoni symbolizuje odwagę i niezależność. Pragnienie, aby wyróżniać się z tłumu i wyrażać siebie powie wizerunki roślin na szyi, pleców, bioder i nóg. Tatuaż „kwiat”, wykonany w otwartym obszarze ciała, symbolizujące jasny i kobiecą naturę.

wniosek

Tak więc, przed nałożeniem tatuaż analizować swoje uczucia i emocje, cechy charakteru. Następnie należy ustalić, która najbardziej Ci odpowiada kwiat, a na co punkt chciałbyś go przedstawiać.