546 Shares 9655 views

Stellar biografia Swietłana Lazareva

Biografia Swietłana Lazareva – historia życia piosenkarz, który pracował z młodzieżą na scenie i starał się być pierwsza we wszystkim. Azure światło towarzyszy życiu dziewczynki i pochodzi z nieba. Twórczy sposób jak piosenkarz obdarzony z góry, ale nie można nazwać to łatwe. Z biegiem lat w Svetlana rozbił się w dół dużo zamieszania na scenie, a jego życie osobiste.


Swietłana Lazareva Biografia: Początki kariery

Choć jeszcze bardzo młoda, pracowała w zespole "The Blue Bird" (1983 i 1989). Praca jako część popularnej grupy zmienił dziewczynę, uczynił ją niezależną i dorosłych. W czasach sowieckich, droga do sławy nie była tak prosta, jak wydaje się w tej chwili. Następnie każdy z muzyków niósł ciężką odpowiedzialność za ich muzyki i piosenek, był reprezentantem kraju na poziomie międzynarodowym. Na przykład, utalentowana piosenkarka w ciągu 20 lat otrzymał „Order Przyjaźni Narodów”, a następnie – „libańską Orderem Przyjaźni”. Jej nagradzana Svetlana dumny do dziś.

Jego kariera śpiew Lazarev został połączony z telewizorem. Biografia Swietłana Lazareva jak śpiewaków powstał w latach 90-tych, kiedy to na antenie muzyczny program telewizyjny «Dzień mail». Przywieźliśmy wielką radość estrów fanów gwiazd.

Biografia Swietłana Lazareva szybko staje się coraz bardziej interesująca. W późnych latach 80. wyszła z „Blue Bird” i założył własny projekt „rady damska”. Wraz z Lada Dance i Aliny Witebsku one wykonywane podczas koncertów i nagrywania nowych piosenek. Ogólnie rzecz biorąc, na jego drogi twórczej Lazarev spotkałem wielu wspaniałych i utalentowanych ludzi, wśród których były Irina Saltykov Wiaczesław Dobynin Sergey Drozdov i innych.

Singer Swietłana Lazarev biografia, która charakteryzuje go jako wszechstronny osoby, nie zapomnij o samokształcenia. Więc ona łączyć karierę ze studiów w GITIS, otrzymał dyplom „dyrektora masowych przedstawień”.

Swietłana Lazareva. Biografia: Życie osobiste

Piosenkarka stara się nie mówić zbyt wiele o tym, co dzieje się w jej życiu osobistym. Społeczeństwo ma świadomość, że Swietłana ma męża Valery, który jest zaangażowany w biznesie. Para podnieść córkę Natalię, która jest teraz 17 lat. Biznesmen Valery – nie pierwszy mąż piosenkarki, wcześniej była żoną Simona Osiashvili, który napisał dla swoich lirycznych kompozycji. Unia z Simon był krótkotrwały, a we wczesnych latach '90, rozeszli.

Nie wszystkie jej piosenki i albumy muzyczne okazał popularne i skuteczne, ale mimo to nigdy Lazarev zatrzymał się w rozwoju twórczym, starała się w nowej roli. Niektóre z utworów zawartych na płycie, pisała na własną rękę.

Po udanym starcie do kariery wzlotów i zleceń otrzymanych w wieku 18 lat, spróbować swoich sił w pracy solowej iw grupach, Swietłana sobie sprawę, że ważną rzeczą dla niej w życiu – rodzina. Ona tymczasowo opuścił scenę po narodzinach córki, ale zawsze starał się kontynuować pracę. Do tej pory piosenkarka nie traci jego popularność nadal daje recitale, jedzie na wycieczkę po kraju. Za całokształt pracy artystycznej, wydała 6 albumów. Piosenki o miłości i kobiet dzielić własnej duszy jako starszego pokolenia pań i ich mężczyzn.