403 Shares 1428 views

Anna rozrodcze: życie i praca aktorki

Anna Germ lubiący nartach i ogrodzeń. Ona – wielki śpiewak, to można zauważyć, patrząc z serii „Black Raven”, w którym zagrała jedną z głównych bohaterów – Tatiana Pribludovu-Larin. Ponadto, we współpracy z Migunova pisała scenariusze do filmów.


Anna rozrodcze: biografia

Anna urodziła się 14 marca 1972 roku w Leningradzie. Dzieciństwo przyszłego aktorki był dość spokojny do momentu, gdy w wieku 12 lat podczas jazdy na nartach Anna Germ nie otrzymał urazu rdzenia kręgowego. Jest całkiem możliwe, że jest dodatkowo wpłynęło na charakter przyszłego artysty. Leczenie było długotrwałe, a problemy zdrowotne, które towarzyszyły Anna Germ kilka lat, sprawiają, że dziewczyna bardziej poważne. O tym, jak związać swoje życie z wszystkich świata kina, myślała tylko o opuszczeniu szkoły. Decyzja ta została podjęta mocno – weszła do aktorstwa i Wydziału Reżyserii GITIS. Po dwóch latach nauki w liceum zaczęła uczyć technik mowy w prywatnych pracowniach, a także brać udział w przedstawieniach w teatrze. Anna życie nabiera tempa i staje się nasycony i jasny.

Kreatywność Anna Germ

Film „Harvest Moon” stał się debiut w filmie, gdzie zagrała Anna zarodkowych. Aktorka natychmiast wziął główną rolę, ale to było zaledwie cztery lata po ukończeniu studiów w GITIS. Wcześniej Anna pracowała w sztuce teatralnej. Choć teatralnej scenie, ona i po pojawieniu kinie pozostał wierny w świecie. Po filmie „Harvest Moon” zaczął strzelać w serii.

Naprawdę dobrze znane Anna Germ stał po serii mistycznych „Black Crow”. Bohaterka filmu Tatyana Larina słusznie kości, w przeciwieństwie do rudowłosej hotties Zakharzhevskaya. Jest to możliwe w jakikolwiek inny aktorka obraz tej dziewczyny dostać kilka nudny i mdły, nie przypadkiem te „niebieskie znaki,” nikt nie chce grać. Jednak Anna udało się zrobić Herm Tatyana Larina w interesującej osoby serii i naprawdę podoba jej imiennika z „Eugeniusza Oniegina”. Ale popularność serii „Black Crow” główny bohater ma negatywne strony – po zakończeniu malowania aktorki oferowanych głównie z ról diabelski …

Aktorka Anna rozrodcze: miłość życia

Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem aktorki. Żył 8 lat, aktorka Anna Germ. Życie osobiste kontynuował jej drugie małżeństwo. Poślubiła w 1998 Chosen Anna stała Vlad, jej producenta. Początkowo między nimi ewoluowały czysto roboczy i twórczy związek, ale w pewnym momencie weszli prywatne. Wreszcie, wraz z Vlad, zdali sobie sprawę, że oni chcieli związać długi czas jego los. Prawie rok później mieli córkę, która została nazwana Angelica.

Pojawienie się dziecka było punktem zwrotnym w karierze aktorki. Po urodzeniu Angelica rozumieniu życia Anna zaczęła domu i rodziny. Zostawiła ostatni film, jak również swoje twórcze plany. Do starego życia nie kolidować z rodzinnego majątku, a jej mąż zmienił miejsce zamieszkania (w lewo w jednym z przedmieściach St. Petersburg), i zmienił numer telefonu. Niedawno aktorka pisał i mówił wszystko: – „Pribludovu-Larin – natychmiast stał się gwiazdą” „Anna Germ który genialnie grał w serialu” Black Crow Krytycy jednogłośnie przewidzieć jej wielką przyszłość, a publiczność naprawdę kochał. Ale Anya zniknęła z pola widzenia: zatrzymała filmowanie i wywiady. Kilka lat nim słychać. Później okazało się, że aktorka wybrała spokojną szczęście rodzinne karierę.

wierzenia

Nie tylko Anna Germ wspomnieć, że lubiła mówiąc, że charakter człowieka odzwierciedla jego przeznaczenie, że ludzie rodzą się z pewnym temperamentem, ale zawsze można zmienić wszystko na lepsze. Ciężkie urazy otrzymała aktorka w dzieciństwie (złamanie kompresyjne), doprowadziły do jego niekończących się wizyt profesorów i foldery zdjęć rentgenowskich. Pomimo faktu, że lekarze zrobili wszystko co mogli, odzyskiwanie trwało wiele lat, aw tym czasie Anna realizowane silny ból. Niemniej jednak, że nie poddał się. Wierzyła, że szczęście jest w nas, to nie zależy od niczego i nikogo, najważniejsze – do wyboru: być szczęśliwy , czy nie.

Anna Germ powiedział, że nawet w przypadku pozornie beznadziejne, osoba ta będzie nadal mieć możliwość wyboru do rezygnacji lub patrzeć na innych ludzi, którzy również należą do trudnych sytuacjach, ale znaleźć siłę, aby dostać się i żyli długo i szczęśliwie. Uważała sama natura człowieka, który wie, jak cieszyć się życiem. Szczęście odwiedza ją całkowicie nieprzewidywalne. Mogła mieć gdzieś za późno, stojąc w dzikim ruchu i usłyszał w radiu do swojej ulubionej piosenki, czuć się naprawdę szczęśliwy. Chociaż zniknęła z ekranów telewizyjnych, ale wiele z nich jest nadal zainteresowany w filmach, w których zagrała, wywiadów i zdjęć. Anna Germ ma piękny głos.

Filmografia Anna Germ

Pierwszy film z aktorką była "Harvest Moon" (1998) i "The katalog of Death" (1999). W okresie od 2000 do 2005 roku, Anna zagrała w serialu „Black Crow”, w obrazach „Czyste poniedziałku” (krótka), „Showcase”, „Kamenský”.

„Black Raven” to historia, która obejmowała czas od 1950 do dnia dzisiejszego. Fabuła gry jest historia życia dwóch kobiet, urodzony tego samego ojca i nosząca tę samą nazwę – Tatiana. Tatiana Larina-Pribludovu w serialu grał Anna zarodkowych.

W 2001 roku w serialu „The Mole” aktorka genialnie grał Masha kochanka Kuzmichev. W 2003 r. Wydał serię filmów z aktorką: "Ondine", "Taksówkarz", "1 Evlampiya Romanova: Manicure za zmarłych", "Return of Mukhtar". W 2004 roku Anna zagrała w komedii muzycznej Nowego Roku „nowego człowieka” oraz w serialu „nadzieja opuszcza ostatni.” W 2006 roku opuścił seryjnego filmu „Dead, żywy, niebezpieczny” z Anną zarodkowych.