787 Shares 4492 views

Genre "omegavers". Co to jest? Cechy i historii występowania

W różnych źródeł literackich coraz wspólnych dla wielu nieznanych omegavers rodzajowych. Fanfiction to kierunek tylko mylić niewtajemniczonych osoby, co powoduje, że o wiele więcej pytań niż odpowiedzi. Więc co to za zwierzę?


Omegavers – co to jest?

Po pierwsze, jak już wspomniano, jest to gatunek literacki, który powstał w sieci Internet. To może być opisana jako fikcyjnego uniwersum, gdzie społeczeństwo jest podzielone na trzy klasy. Nie jest nam znane w podziale między mężczyznami i kobietami. Każda klasa jest oddzielna struktura, gdzie cechy płciowe nie odgrywają kluczową rolę. Podstawą powstania gatunku został ustanowiony urządzenie zwykłe wilki, gdzie istnieje hierarchia, która oddziela lidera od innych zwierząt, a tzw gruszka do bicia. Ten sam wzorzec można zaobserwować w gatunku pracach omegavers.

alfa

Co do zasady, członkowie tej klasy omegaverse autorzy przedstawiają mężczyzn, rzadziej kobiety, jednak wszystko zależy od rodzaju dotkniętego w stosunkach pracy. Ten przystojny, wysoki mężczyzna z dobrą sylwetkę, solidnego i potężnego charakteru, posiadające zdolność do życia, aby znaleźć jeden, jego tylko omega. Jest to jedna z cech omegavers gatunku. Co to jest „omega”? O to w innej części artykułu.

Alpha ma niezwykłe cechy strukturalne zwykłych ludzi penisa, również zapożyczone z wilkami, czyli węzła. Podczas aktu, zaczyna rosnąć i na niektórych par punktowych partnerów. Proces ten trwa tak samo fantasy mówi autor pracy (może pół godziny, lub czasami dłużej). W tym czasie obaj partnerzy orgazmy wielokrotne, a alfa wytwarza ogromne ilości nasienia.

Nie tylko ona jest w stanie zaskoczyć omegavers rodzajowe. Fanfiction rozwijać tylko cechy dla tego wszechświata.

beta

Najłatwiej zrozumieć klasę. Beta nie różni się od zwykłych ludzi. często Wchodzą do małżeństwa ze sobą, więc nie jest oddzielenie mężczyzn i kobiet odgrywa większą rolę niż w alfa i omega. Mają prawo do podjęcia dobrze płatnych stanowisk, ścieżki kariery mają praktycznie żadnych granic. Wiążący charakter do jednej z trzech klas definiuje swoją pozycję w społeczeństwie, w gatunku pracach omegavers.

Jaki jest rozkład, uważany za relikt przeszłości w prawdziwym życiu, zapomniane w tym wszechświecie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy zwrócić się ponownie do źródła gatunku.

Pakiet wilk tylko najsilniejszy człowiek jest godzien zająć miejsce lidera. Ci, którzy są słabsze, polowania i prowadzić normalne życie, dobrze, najbardziej chore zwierzę zwolennicy sprzeciwiają się próbować wykupić resztę agresji. Według niektórych źródeł, w beta omegaverse stanie reagować na zapach omega, w przypadku gdy wchodzi ciepła, z drugiej strony, są bardziej przyciągane do alfa. W rzeczywistości, wszystko znowu spoczywa wyłącznie na chęci autora prac.

omega

Dokładnie naprzeciwko alfa. Jeśli jest to dziewczyna, która odróżnia go od innych, jest niezwykle trudne, ponieważ są one w większości przypadków wszystkie kruche, wyrafinowanym. W przypadku objawów Man są oczywiste: jest on niski i chudy.

stosunki homoseksualne między dwoma mężczyznami nie jest rzadkością w omegavers rodzajowych (co to jest, wiesz), a to potwierdza system OMEGAS sex urządzenia. Ich odbyt jest umieszczony na tej samej zasadzie, jak w kobiecej pochwy, macicy jest również dostępna. Mówiąc inny język, człowiek może pojąć. Oprócz tych funkcji, Omega, i chłopców i dziewcząt są poddawane rui w regularnych odstępach czasu. Podczas tego procesu, emitują one specyficzny zapach, szalony wszystkich złowionych alfa pobliżu. Jeśli Omega nie jest stałym partnerem, on zamienia się w prawdziwy cel dla innych.

Zazwyczaj mężczyzna lub kobieta stara się zamknąć w domu, albo wziąć dzień wolny w pracy, aby nie wpaść w kłopoty, albo używać perfum zapach gigantów. Analogowe są specjalne tabletki. Zgodnie z prawem gatunku, omega nie lubi rozdawać ich przynależności do tej klasy, i stara się w każdy możliwy sposób, aby ją ukryć. W związku z partnerem jest regułą, zgodnie z którą główny alfa w rodzinie. Omega życia słucha ojca, starszego brata, późniejszy szef.

manga

Fani tego rodzaju sztuki nie został oszczędzony i omegavers. Manga w tym gatunku zyskała nie mniej popularne w porównaniu do fanfiction. Zasadniczo jest to rysunki gotowego produktu fanów. Jeden z nich nazywa się „Mój sąsiad Levi” i dokonano na podstawie yaoynogo Parowanie dwóch głównych bohaterów słynnej pracy „Atak Tytanów”, niedawno podbić coraz więcej fanów na całym świecie.

Nie tylko jest produktem ulubieńcem fanów relacji niestandardowych. Takie popularne komiksy serii anime takie jak „Naruto”, a niektóre również zostali zaatakowani niepohamowany fanów fantasy.