179 Shares 7631 views

rozmiar buta 37 w USA. Jak nie zrobić złego wyboru?

We współczesnym świecie, bez wychodzenia z domu, korzystając z Internetu, można kupić wszystko. Buty nie są wyjątkiem. Ale jest jedno „ale”: wielkość różni się od tej przyjętej w państwach postsowieckich siatka. Zatem najbardziej powszechne wśród kobiet rozmiar buta 37, w Stanach Zjednoczonych jest oznaczony w bardzo różny sposób, a wszystko dlatego, że różne kraje mają różne podejścia do zestawiania sieci size. Czasami pozwalają także stóp kompletności.


Różne kraje – różne rozmiary

rozmiar buta w Rosji zależy od długości stopy, od pięty, który mierzy się w maksymalnej wystający palec. System przyjęty w Rosji, jest zgodny z międzynarodowymi standardami, w których występuje zmiana w kształcie klocka.

Zgodnie z systemem przyjętym w Europie, muszą być mierzone w centymetrach długości wkładki, która jest oczywiście dłuższa niż stopy. Powodem – obecność funkcjonalnych wzrostu 10-15 mm. W europejskim siatki wymiarowej przyjął specjalną jednostkę nazwie Stich (równoważne 6,7 mm lub 3,2 cm).

W Stanach Zjednoczonych, jak i angielskim, system jest mierzone wielkości wkładki w calach. Etap 1/3 cala, ale w każdym układzie jego początkowego punktu wyjściowego. rozmiar buta w USA 37 może być kobietą lub młodzieży. Oddzielnie izolowane męska, damska i rozmiary obuwia dla dzieci.

ważne cechy

buty sportowe mogą różnić się wielkością do wielkości buty lub sandały. Warto spojrzeć na stronę internetową danego producenta, tak aby nie popełnić błąd. Jeśli w Rosji różnica między sąsiednim rozmiar buta wynosi 6,7 mm w Ameryce – 8,5 mm, konieczne jest, aby uwzględnić ten fakt przy zakupie butów.

rozmiar buta 37 w USA. Jak wybrać?

Szukać nowych ubrań i butów masz rozmiar 37? W Stanach Zjednoczonych, który odpowiada na to? Musisz zrozumieć, że najważniejszym parametrem, który powinien być przewodnikiem, – długość stopy. Że wpływa na końcowy rezultat zakupu. Rozmiar 37 buty dla kobiet w modelach amerykańskich – 7,5 (długość stopy 24,5 cm), dla nastolatek – 6 (stopa długość 23 cm). W przypadku wielkości kobiet, gdy stopa trochę mniejsze niż w standardowym rozmiarze 37 i ma długość 24 cm, wielkość USA powinny numer 7, większe (25 cm) – liczba 8. modele nastolatków długość stopy 22,5 cm odnosi się do wielkości 5,5 do 23,5 cm – 6,5.

Różnica kilku milimetrów może odegrać okrutny żart, buty będą niemożliwe chodzić. Dlatego lepiej nie dzielić tabele, dane, które mogą się różnić, a przed zakupem buta zmierzyć długość samej stopy oraz na stronie internetowej amerykańskiego producenta, aby zobaczyć co jest rozmiar.

Najlepszym rozwiązaniem, które jednak nie zawsze jest to możliwe – przymierzyć buty przed zakupem, to ryzyko, aby kupić kilka nieudanych minimalne.