179 Shares 990 views

Jakie są wymagania systemowe w Rust?

W dzisiejszym świecie istnieje wiele różnych firm, które są poważnie zaangażowane w rozwój interaktywnej rozrywki dla publiczności gier. Niemal codziennie przychodzą komunikaty, festiwale są organizowane co roku całość gier komputerowych, a wraz z każdym nowym projekcie, możemy zauważyć, jak wiele zmian koncepcja i harmonogram jak wymagający są zabawne, a niektóre wolność, jesteśmy gotowi zaoferować twórców wirtualnych światów. Ale jest druga strona: deweloperzy, którzy mają zapał, ale brak funduszy. Te deweloperzy szukają pomocy od samych graczy, a czasami stworzyć najbardziej prawdziwe arcydzieła, z których jeden jest Rust gry wieloosobowej, zdobył ogromną popularność wśród graczy. Jest to projekt stworzony przez kilku ludzi, którzy byli w stanie osiągnąć oszałamiający sukces. Gra istnieje na rynku od dłuższego czasu i znacznie zmieniła, co oznacza, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie są wymagania systemowe w Rust po meczu udał się do nowego silnika i dysponuje doskonałą grafiką. Czy to dobrze, czy źle, że deweloperzy posiadają jakości sprzętu – to dla ciebie osobiście. Ale patrzeć na ładne zdjęcie i podziwiać postęp technologiczny jest nadal przyjemny.


Co to za gra?

Ale zanim będziemy rozmawiać o tym, co wymagań systemowych rdza, konieczne jest, aby zrozumieć, co stanowi tę grę. Rust – to uniwersalny projekt gry, która zainicjowała stworzenie gry o modzie z atmosferą przetrwania. W nim będzie pełnić rolę zwykłego człowieka, którzy będą zaangażowani w różne działania. Ona szuka pożywienia, budowy domów, myśliwych, ochronę przed innymi graczami, i więcej. Rzeczywiście, takie ustawienie zadowala. Początkowo gra była prosta i niezbyt duży symulator przetrwania, teraz na otwartych przestrzeniach wirtualnym świecie istnieje bardzo wiele funkcji, które mogą być realizowane w zależności od smaku i pożądania. Wraz z tym przyszło nowe możliwości techniczne, które znacząco podnosi poprzeczkę wymagań, ale zamiast dać kolorowy i uroczy obraz. Nie jest zaskoczeniem, że w wymaganiach systemowych Rust doświadczalnych znacząco wzrosła (eksperymentalne – wersji gry, czyli „odrodzenie” projektu). Mają one stać się wysokie? W niektórych momentach, tak, ale również okazja do gry na maszynach pozostał również słaby.

Minimalne wymagania techniczne

Więc jakie są wymagania systemowe w Rust? Minimalne wskaźniki wyposażenia technicznego nie powodują strach i niech absolutnie wszyscy korzystać z tej gry. Aby uruchomić na „minimalne wynagrodzenie” wystarczy mieć prosty procesor jednordzeniowy o częstotliwości 3,5 GHz oraz kartę graficzną z poprzedniej generacji (GT-120 lub Radeon HD 2600 XT). RAM nie będzie potrzebował dużo, wystarczająco dużo do pojemności 2GB. Jeśli chodzi o połączenia internetowego, wartość minimalna może być większa niż 128 kb / s. Rust wymagania systemowe tego rodzaju pozwoli bez przeszkód grać i bawić, choć obraz gry nie jest tak, jak można zaobserwować w różnych opiniach i poradnik wideo. Ale będzie w stanie konkurować i walczyć z innymi graczami, udowadniając doskonałości i osiągnięcia sukcesu. A teraz nadszedł czas, aby udać się do najbardziej interesujących kwestii na jakie składniki mogą być „wyciska” z gry maksymalnej jakości.

Wymagania techniczne

Rust wymagania systemowe Experimental już zaczynają zadziwić użytkowników. Na przykład, aby uruchomić na nowoczesnej wersji systemu operacyjnego Windows 7. wymagają najwyższego ustawienia jak dla procesora, trzeba będzie dwurdzeniowy Intel z częstotliwością nie mniejszą niż 3 GHz. Wymaga to nowoczesna karta graficzna GeForce rodziny (najlepiej) nie wcześniej serię modelu 600 i pojemność pamięci 2 GB. RAM może przekroczyć poprzeczkę w 8 GB i prędkość internetu powinna być powyżej 1 MB / sek. Być może w wymaganiach systemowych Rust będzie jeszcze wyższa w ciągu 2-3 lat, ale teraz, na wygodnej gry będą wymagać od tych części, które mamy wymienione.