616 Shares 9163 views

Zróżnicowanie modeli i spódnice

Modele spódnice dzisiaj stylistów wystarczająco rozwinięte. Każda z nich posiada unikalne cechy stworzone specjalnie dla danego typu figury. Aby nie zgubić się w świecie mody, trzeba znać różnicę między modelami. Pozwoli to dokładniej podnieść ten kawałek ubrania, biorąc pod uwagę cechy figury tak, że spódnica najlepiej jest siedzieć i tylko podkreślić godność wad ukrywa.

Istnieje kilka klasycznych typów spódnice.

Balon o nazwie szeroką spódnicę, zebrane na taśmie lub warkocz na dole. Od lat 60. jest ona traktowana jako część koktajlu mody. Obecnie w zbiorach retro.

Spódnica vikel – wersja spódnicy z zapachem. Owinięty wokół korpusu, przy czym osłona rozciąga się od dolnego zwoju do górnej krawędzi, a taśma jest zamocowana od góry.

Spódnica Cast charakteryzuje prostego cięcia, z pasa na stronach wypukłe szwy, które często są w celach dekoracyjnych otstrachivayutsya kontrastowe nici.

Zhyup-kyulot jest oryginalny wzór osłony, połączone ze spodniami.

Yubka- kopuła jest wycięty w linii prostej, średniej długości. Dzięki strzałkami na biodrach osłony jest przymocowany do określonej postaci kopuły.

Kilt jest znana wszystkim jej fałdy i szkockich klatce. Obowiązkowe kawałek – zapach. W przedniej części osłony jest gładka, gnieceniu – po bokach i z tyłu. Side laczy z agrafką lub pasków. Historycznie rzecz biorąc, przedmiotem męskiego stroju narodowego Szkocji.

Paczka baletowa poza spódnicy jest podobny do klasycznej wersji spódnice dla tancerzy tiulu z plisami i plisami. Ona ma bardzo krótki odcinek i, w przeciwieństwie do tego, jest imponująca szerokość.

Crinoline – sztywny dolny spódnica przyszyta obręcz, która jest noszona na podstawie ubranie, aby nadać mu kontur w kształcie kopuły. Modele te spódnice są obecnie wykorzystywane tylko na scenie czy suknie suknie ślubne.

Skort to połączenie krótkich spódniczkach z spodenki, z przodu wygląda jak typowy krótkiej spódnicy z zapachem.

Chusta jest rzeczywiście chusteczka zaorany wokół bioder przez analogię z ubrania indonezyjskich.

Hip dostosowane w taki sposób, że opiera się prawie w biodrach, talii mocno zaniżone, często wyrusza w gumie do ud.

„Lame Spódnica” wymyślony przez Paula Poiret. Jej długość dochodzi do kostki, w atmosferze lub pod kolana spódnica złowionych futrzanego pasa.

Spódnica trapez jest tzw względu na rozszerzoną ku dołowi kształt. Podobnie jak trapezu, dla młodzieży opracowany dzwonek spódnicę w stylu, który podkreśla korzyści smukłe nogi i ma bardzo miękką linię sylwetki.

Spódnica bud bardzo romantycznie i pięknie podkreśla kobiecość.

Ołówek spódnica – uniwersalny model w biurze, w nocy w świetle i każdego poważnego wypadku.

Różne modele spódnice zupełnie inne spojrzenie na różnych kobiet. Oczywiście, przede wszystkim, lądując sukcesu i rentowności wygląd zależy od figury. Każdy typ postaci kobiecej najlepiej nadaje się do niektórych rodzajów spódnice. Jest to znane do wszystkich pań, które chcą wyglądać w oczach innych w jak najlepszym świetle.

Model spódnice otyłych to najbardziej korzystne odmiany, które wizualnie mogą się ukryć dodatkowy pełni jako przepony ołówka oraz innych modelach proste cięcie.

modelować wąskie spódnice dla bardziej zróżnicowana. Szczupłe kobiety są dobrze przystosowane długość spódnicy do kolan, minivan, rozszerzającą, chudy modelu. Lepiej jest unikać maxi punktu ubrania wiszące torby.

spódnice Model przeznaczony dla kobiet z cienkich nogach i udach najlepiej nadają modelu wolnego cięcie, które obejmują kolana. Będzie dobrze wyglądać żadnych zmarszczek lub spalony.

Model spódnica dla właścicieli szerokie boki powinny być dobrane tak, że materiał nie jest zbyt pasuje do kształtu. Lepiej zatrzymać wybór na trapezie.