125 Shares 4413 views

Płaszcz z norek ( „Poperechka”): opis, wybór modelu, opinie

Do tej pory, elegancki wygląd dla płci pięknej nie jest trudne. Na rynku bardzo szeroki wybór odzieży zarówno górnej i dolnej, z różnych kosmetyków i akcesoriów do absolutnie każda kobieta może sobie pozwolić, aby być zawsze wyjątkowy.

Wskaźnik panie elegancja i status w dzisiejszym świecie są takie futro, w tym futrze zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Nie jest tajemnicą, że ma długie norek produkty wymienione w „liście życzeń” kobiecym. Dziś najmodniejsze model jest uważany za futro z norek ( „Poperechka”). To samo w sobie elegancki, ponadto podkreśla piękno jego właściciela odsetek.

historia

Pojawienie się na rynku norek odzieży zimowej – specjalna strona w części świata mody. Od czasów starożytnych, skór norek były wysoko cenione ze względu na walory urody, zdolność do zatrzymywania ciepła, długa żywotność.

Z biegiem czasu, odzież przeszedł znaczące zmiany w trybie cięcia i szycia. Modele również płaszcze norek zmianie, w zależności od kaprysów mody i potrzeb społeczeństwa. Tak więc, w odpowiednich warstw przestrzennych są na podłodze, a Stubby „razletayki” i odmiany, o średniej długości.

Teraz szczególnie popularne futro „Poperechka” norki. Nazwę otrzymała ze względu na specyficzną technologię produkcji. Po pojawieniu się na rynku światowym, ten model od razu przyszedł do gustu mody. W szczególności, taki dobry płaszcz siedzi na smukłych i wysokich dziewczyn. Jednak współczesnych projektantów poszły na trudnym etapie: oni opracowali wiele modeli dla różnych typów ciała.

Co wyróżnia „Poperechka” od klasyki

Klasyczne modele są szyte przez płytki obliczenia futerkowych pionie. Poprzeczna płaszcz jest wytwarzany na nową zasadą – wszystkie części (na tej samej płytce futro) są umieszczone w poziomie, dzięki czemu produkt składa się z „poprzeczny” szerokości pasków.

Krawcy w taki niezwykły sposób jest droższe niż standardowe procedury, a zatem cena „Poperechka” istotnie wyższa w salonach i sklepach, pracowniach. Tutaj klient oferuje szeroki asortyment wyrobów futrzarskich, takich jak płaszcze norek, wśród których jest łatwo wybrać odpowiednią opcję. Jedyną rzeczą, którą należy zwrócić uwagę jest jakość sierści, ponieważ w naszych czasach tam zaniedbania sprzedawców, którzy próbują wdrożyć produkt drugorzędny po wyższej cenie.

funkcje odzieży wierzchniej

Dla projektantów i stylistów futra norek ( „Poperechka” między nimi) – jest prawdziwym odkryciem dla eksperymentów. W produkcji taka praktyka r strój otwarty nie tylko na poziomych pasków futra, ale także uszyć je według zasady symetrii lustrzanej. Ponadto, wielu producentów specjalnie wybrany taśmy z innego kierunku stosu, spojrzał interesujące z uwagi na wygląd wyrobu.

W zależności od pomysłów projektantów może zająć do płaszcza ścinana futra, kolorowe, długie, i na tych samych modeli będzie radykalnie różnią się od siebie. Według ekspertów mody, futra norek ( „Poperechka”), które są pełne recenzji na łamach pism kobiecych, świetnie wygląda na każdej figurze. Co więcej, taki wieszak nie potrzebuje żadnych dodatkowych dekoracji i wykończenia, ponieważ specjalny układ stosu już nadaje produktowi ładny widok.

lineup

Dziś Opcje norek Coats ogromną kwotę. Różnią się one w ich cięcia, długości, kolorów i innych cech. Jednak wśród całkowita masa można wydzielić następujące style „poperechek”:

  • "Butterfly". Ta forma dopasowana wersja są obszerne rękawy.
  • Płaszcz. Nazwa mówi sama za siebie – jest to skrócona wersja, która jest niezbędna do gustu kobietom za kierownicą.
  • Rok – futro (norek) „Poperechka” z kapturem, a raskloshennaya dopasowanego dna.
  • Płaszcz – długi płaszcz na podłogę, które preferują bardziej pań w wieku dorosłym.
  • „Kleopatra”. Ten płaszcz jest bardzo różni się od jej brzegi: w formie przypomina regularny trapez na brzeg i rękawy są wkłady.

Każda z tych opcji będzie wyglądać świetnie w klasyczne spodnie i buty z niewielkim obcasem.

reguły wyboru

Nie mylić z wyboru w futrze sklepu, należy przestrzegać pewnych wskazówek ekspertów dotyczących wyboru wysokiej jakości odzieży zimowej. Niepożądane jest zakup futro w sklepach internetowych, ponieważ z tej metody nie jest możliwe, aby natychmiast sprawdzić futro i określenia jej jakości. Nawiasem mówiąc, do tego trzeba dotknąć tylko dziurę i znaleźliśmy żadnych wad.

Na przykład, warstwa „Poperechka” norki mogą rzuca, jak to jest dziwne. Aby to umożliwić, bieganie rękę całej powierzchni produktu. Jeśli kosmki są palmy, oznacza to, że po jej zużycia powłok aktywnych prezentacja zepsute dosłownie w ciągu pierwszych trzech do czterech tygodni.

Również warto sprawdzić, czy na produkcie miejsc norek z łysą lub wyblakłym futra, który również nie przemawia na korzyść produktu. Na warstwie powierzchniowej należy uważnie w celu określenia, czy jest wystarczająco płaski i gładki. Warto również spojrzeć na miejsca styku płyt futerkowych: nie jest związana być małym grzebieniem. Jeśli on odstaje wiele, jest to dowód używania futra niskiej jakości.

Jak rozpoznać fałszywe?

W dzisiejszych półkach są często podróbki powłok norek. Teraz jest rozkwit ze względu na fakt, że model płaszcze norek są bardzo zróżnicowane, a wśród tak wielu opcji w ogóle trudne do zweryfikowania zgodności.

Jednak nie trzeba być profesjonalistą, aby ustalić, co masz do czynienia z fałszywymi futra norek. Istnieje kilka sztuczek. Najprostszy z nich – aby przetestować jedwabistą sierść i trochę zgniotu go w dłoni. Naturalne szybko powraca do swojej pierwotnej postaci.

Często chemiczną barwnikiem barwiącym ulega warstwy (norki „Poperechka”). Czarna farba, na przykład, od razu pozostaje biały szalik, jeśli technologia nie zostały spełnione. Warto zauważyć, że większość nieuczciwych producentów dać futro królika i Świstaka dla norek. Ale dotykowy jest łatwy do określenia oszustwa: futro z norek jest trochę ciężej i dłużej niż dwóch pierwszych opcji.

Sprawdź odwrocie

Przed zakupem futra mają być monitorowane jej seamy stronie. Jeśli nie jest jeszcze na pierwszy rzut oka są rozwody tak okładzina jest przymocowana do podstawy za pomocą kleju. Taki przekrój czystej powłoki przez długi czas nie będzie wyświetlana. Lepiej jest, jeśli widzą silny wątek i płaskie szwy, co wskazuje na jakość krawiectwa.

Co neprostrochenny hem podszewka? Wydaje się, aby producent nie ma nic do ukrycia, a to jest wyznacznikiem wysokiej jakości towarów. Po wykryciu jakiegokolwiek małżeństwa na płaszcz powinien pokazać je sprzedającemu-konsultanta i wymagają zniżki. Po tym wszystkim, kupić płaszcze norek niedrogo w naszych czasach nie jest to możliwe, w takim przypadku nie można wahać i zestrzelić cenę. Każdy szanujący się sklep lub salon głowa koniecznie iść do kupującego do ustępstw, a wszystkie one są dobrze zdaje sobie sprawę z rzeczywistej wartości swojego produktu.

Jakie rzeczy łączyć?

Doświadczenie wykazało, że nie wszystkie kobiety i dziewczęta wiedzą, jak nosić płaszcz z norek. Szczególnie dotkliwy jest pytanie, należy połączyć futro i jakie akcesoria wybrać. Styliści oferować porady na temat trybu obrazu:

  1. Jeśli wybierzesz krótkie lub średniej długości futro, to doskonale nadaje się wysokie buty. Wskazane jest, aby wybrać buty nie są obcasy i niskie obcasy dla bezpiecznego przemieszczania się zimą.
  2. Powłoki są doskonale połączone ze ścisłymi dżinsów lub przeponę ołówka.
  3. Dla norek płaszcz jest idealny kapelusz z tego samego futra. Projekt i kolor kapelusza, które zostaną wybrane po przejęciu głównych rzeczy.
  4. Rękawice należy zwrócić uwagę są także: muszą pasować do ogólnego schematu kolorów. Wskazane jest, aby kupić parę prawdziwej skóry.
  5. Co do torby, nie jest konieczne do podjęcia ogromny wersji „ekonomicznej” z dużymi uchwytami. Jeśli nosisz ramię, wtedy futro ulegnie pogorszeniu w żadnym momencie.

Najważniejsze, że w końcu będzie pełny, elegancki i wyrafinowany sposób, i kupił futro odzwierciedlał gustu i potrzeb właściciela.