131 Shares 2987 views

BMW rowery: opinie. Specyfikacje, ceny

Dla wielu ludzi, fakt, że firma „BMW” produkuje rowery, jest objawieniem. Jednak pierwszy model został wydany jakiś czas temu. Jeśli mówimy o cechach rowerze „BMW”, to ważne jest, aby pamiętać, że ich jakość jest doskonała. Jest to jednocześnie są one na rynku są dość drogie, a wiele z nich nie nadają się do ceny. Jednak fani z pewnością docenią model i cieszyć się komfortową jazdą.

Obecnie najpopularniejsza jest uważany Rowery serii X1. Więcej „Superbike” modele z serii są szeroko stosowane w niektórych kręgach. Jeśli mówimy o zmianach w warunkach ekstremalnych, to zdecydowanie powinieneś wolą rowery „Kraus start”. Trzeba także powiedzieć, że można również odebrać model zabezpieczeń dla dziecka.

Opinie konsumentów o modelach „BMW X1”

Wielu kupujących rower BMW X1 wybrać go do rekreacji. Rama stosowane w tym przypadku zgrzewane i jest wytwarzany w fabryce w całości z aluminium. Producenci wykorzystać unikalny „Gidrogeorm”, przy czym szwy na rowerze jest praktycznie niewidoczny.

Ponadto, sportowcy z pozytywnej strony, aby powiedzieć o kształcie kierownicy. Regulować go po prostu. Wtyczki w tym przypadku, pokryte 100 mm i jest idealnym rozwiązaniem dla małych skoków. Ponadto, należy zauważyć dość wysokie jakości felg. Hamulce stosowany typ płyty. W związku z tym, można zatrzymać się bardzo szybko, nawet na nierównych powierzchniach. W rezultacie, możemy powiedzieć, że rower BMW X1 jest całkowicie stabilny i nadaje się dla osób na świeżym powietrzu lub po prostu wycieczek miejskich. Stoi na rynku około 31 tys. RUB.

Dane techniczne Model "BMW Cruz 1"

Te rowery BMW mają dobre opinie. Model ten jest w dużej mierze przeznaczony dla poszukiwaczy przygód. Mając to na uwadze, sportowcy, jest duże zapotrzebowanie. Koła w tym przypadku są zainstalowane litu. Ramki, podczas gdy nie jest standardem, na dwóch podstawach. Podłącz rowerów ustawić cykl „wieku”, zużytych opon ze wstawkami z kevlaru. Gwiazdki w tej modyfikacji są raczej kupie, więc zmiana biegów zdarza się bardzo szybko. Ponadto, należy zauważyć, dobrą stabilizację modelu.

Jest to doskonale nadaje się do podróży górskich. Wśród wad, wiele konsumenci skarżą się na wąskim siedzeniu, ale w tym przypadku wiele zależy od ludzkiego ciała. Transmisja na rower zaprojektowany dla 30 asyst, a przełącznik znajduje się w dogodnej lokalizacji, oraz wykorzystanie go całkiem wygodnie. Jak Grips producent zastosował pokręteł. Stoi on na dziś dzień rower BMW Cruise na obszarze 28 tys. RUB.

Model "BMW Cruz 2"

Te rowery BMW pozytywne opinie są najczęściej na stabilnej ramie. Wykonany jest w całości z aluminium, a jej szerokość jest różna w różnych miejscach. Zaprojektować w dobra ogólnego, a wiele z nich podoba. Pedały są stosowane w rowerze ze specjalnymi nakładkami i noga na nich przymocowany. producent widelcem ustawić cykl „wieku”, a skoki ona jest w stanie wytrzymać dość duża. Jednak należy zauważyć, że model ten jest przeznaczony bardziej dla podróży miejskim.

Opony używane standardowe, z wkładkami Kevlar pod osłoną. Gwiazdka w tym przypadku, zainstalowany stali, a konstrukcja przekładni 25 jest wyłącznie. Producent przekładni montowane serię „Schiemann”. Model koloru koloru może odebrać każdy. Chwyta rowerów ustawić typ rundy. Siedzenie jest regulowany u podstawy jest bardzo proste i jest wykonana ze skóry. Wkłady węglowe nie są dostępne. Jest to rower BMW (cena jest rynek) wynosi około 31 tys. RUB.

Recenzje rowerze „Kidsbayk”

Firma rower BMW Kidsbike jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci. Rama w tym przypadku są lite. W tym przypadku, obciążenie może wytrzymać dość duże. Obręcze mają rower dostępny typ litową. producent hamulca pokryte serii „Shimano”. Widelec w podwójnej rowerowej system amortyzujący obciążenie wytrzymuje wysokie. Wkłady z włókna węglowego na kierownicy są dostępne. Jako stosowanych pokręteł rękojeść i sztyca średnicy dokładnie 30 mm. Powinno być rower dziecięcy BMW Kidsbike na obszarze 22 tys. RUB.

Model Review "BMW Junior"

Model przedstawiony przez specjalnie zaprojektowane dla młodzieży i ma wysoki poziom bezpieczeństwa. Projekt ma dość ciekawe i wiele osób lubi to. Rama w tym przypadku jest dostarczana przez producenta składanego typu. Tak więc, jeśli to konieczne, może być bardzo łatwa w transporcie. Do trekkingu rower jak to jest doskonały. Siodło użył serię „Vader”, i uczynił go całkowicie ze skóry.

Poziomo i pionowo, może być regulowana za pomocą specjalnego regulatora. Suma prędkości w tej modyfikacji jest dostarczany przez producenta 21 tylnej przerzutki jest zaprojektowany z 7 prędkościami. Transmisja w tej konfiguracji posiada szereg „Shimano”. Przerzutka przednia w rowerze „BMW Junior” jest przeznaczony dla 3-prędkości. Hamulce modelu zainstalowany typu płyty. Wirniki w tym przypadku mają szerokość 180 mm. Manetki w prezentowanym modelu zainstalowany typ młota. Powinien on być określony w sklepie rowerowym BMW Junior około 29 tys. RUB.

Recenzje "BMW Superbike X2"

Model ten jest najlepiej nadaje się na wycieczki w góry. Jednocześnie miejskiego chodzenia może być również używany. Funkcje w pierwszej kolejności należy przeznaczyć dość wysokie jakości ramki. Jest on wykonany w całości z aluminium jest zgrzewane. Ponadto, ważne jest, aby mówić o wygodnych foteli. Kolorem, aby znaleźć odpowiednią opcję dla kupującego trudne.

Obchodzenie fotela może być zarówno w pionie jak i poziomie. Tylna przerzutka w tym przypadku jest przeznaczony dla 8 prędkości. Hamulce roweru BMW Superbike „X2” standardowego zestawu typu dysku. Z kolei zamontowane są wirniki 160 mm. Manetki, model przedstawiony typ młota i producent wspornika są pionowe. W rezultacie, duże obciążenie na widelcu nie jest przewidziane. Karetka w tym przypadku, seria „Shimano” kasetonowe. Jeździ na rowerze „BMW Superbike X2” są odlewane i są wykonane ze specjalnego stopu magnezu. Pedał w takim przypadku należy ustawić serię „Turbo”.

W rezultacie, można powiedzieć, że obecny model jest bardzo wygodne i jest całkowicie ustabilizowane. Standardowy pakiet zawiera zestaw narzędzi firmy rower dla cynowania, small caps, jak również uchwyt do butelki. Będzie zarządzać rower z zakupem w sklepie około 32 tysięcy złotych. Rub.

Funkcje "Superbike BMW X5"

Te opinie rowery BMW są w większości pozytywne. Wspomniany model jest uważany za uniwersalny i może być stosowany do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. Rama jest w tym przypadku ustawić składany typ. Mając to na uwadze, człowiek ma możliwość demontażu i umieścić nawet w bagażniku samochodu. Siodło model „Superbike BMW X5” służy serię „Vader” i wykonany w całości ze skóry. Gwiazdki w tym przypadku wykonana ze specjalnego stopu i nosić ich jest bardzo mała. Ponadto, należy zauważyć dość wysoką jakość transmisji. Ten rower jest przeznaczony dla 25 prędkościami.

Wśród wad, wiele narzekać na małą shlifter. W niektórych przypadkach, to jest obracany z wielkim trudem. Tuleja ochronna typu „CDU” jest w niniejszym modelu. Mass rower "BMW X5 Superbike" zmontowane dokładnie równa 15 kg. Również szczególną uwagę zasługuje unikalny system amortyzujący oleju sprężyna typu. Skonfigurować wtyczkę w tym przypadku może być. Powinno być zapewnione przez konfigurację rynku około 33 tysięcy złotych. Rub.

Recenzje model „BMW Moc 1”

Te rowery BMW zasługuje tylko dobre opinie od kupujących. Wielu właścicieli wybrać ten model ze względu na przyjazny dla użytkownika design. Rama w tym przypadku jest niewielka, a dla osób z niskim wzrostem dobrze pasują. Dodatkowo, użytkownik może płynnie dostosować do swoich potrzeb wysokość kierownicy. Długopisy stosowane w tym przypadku z gumowymi uszczelkami. Tuleja ochronna serii „CDU” na rowerze „BMW Moc 1” jest dostępna. Producent opon umieszczone na asfalcie, jak i na ziemi.

Przerzutka przednia w rowerze zaprojektowanym przez 5-biegową. Transmisja w prezentowanym modelu ma typ „Shimano”. Jest możliwe, aby skonfigurować transmisję 21. Manetki użył typu pionowego. Karetka w tym przypadku nie jest to typ kasety. Standardowy zestaw „BMW Moc 1” zawiera narzędzia niezbędne dla osoby, dla modelu usługowym. Tam też można znaleźć zamek, nogi i skrzydła. należy składać do roweru BMW (ceną rynkową) około 29 tys. RUB.

Funkcje "BMW Ryer 2"

Said BMW rower na dyskach odlewanych, między innymi ma dość szerokie koło. W tym przypadku jest to doskonale nadaje się do podróży górskich. Dodatkowo, koło „BMW Ryer 2” może być używany do wyjazdów turystycznych. Jednak należy zauważyć, że rama ma podwójne typu. wszystkie prędkości w tym modelu 21. Jak gwiazdy znajdują się sterty, proces zmiany biegów jest dość szybki.

Pedał w tym przypadku są gumowane, a noga odbywa się na nich bardzo dobrze. Dostosować kierownicę i siedzenie może być całkiem proste. Tuleja ochronna stosowana w przedstawionym konstrukcji. W rezultacie, możemy powiedzieć, że rower z kołami BMW stopowych jest uniwersalna. To będzie kosztować kupujący średnio 26 tys. RUB.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, należy stwierdzić, że „BMW” spółki (wraz z nazwami „Mercedes” i „Lamborghini”) zaskoczyła klientom unikalne modele rowerów. Do tej pory, są one dość drogie, ale jakość ich części jest dość wysoki. W rezultacie, możemy powiedzieć, że rowery „BMW” jest raczej luksusowy pojazd niż zrobić modeli sportowych.