815 Shares 8795 views

królowie Fortunetelling gypsy aza 4: jak wybrać małżonka

Już w dawnych czasach, wielu słowiańskich dziewczęta uciekają się do zgadywania na jej małżonka lub stosunku do jego młodych mężczyzn, próbując podnieść tajemniczą zasłonę przyszłości. Często takie wróżenie odbyła się w przeddzień święta Nowego Roku, z lustrem i grzebienia, z prigovarivaniem cenionych słowami: „zwężenie-przebraniu …”. Ale to nie tylko miłe dla zimowych młodych dam możliwość poznania pielęgnowane. W lecie, Ivan Kupały, dziewczyna niech wianki na wodzie w nadziei na spotkanie swego narzeczonego, który, według legendy, miał znaleźć dziewczynę wieniec. Ale najbardziej ciekawi mogą szukać pomocy map i czy cygańskich-wróżbitów, prosząc ich, aby rozłożyć w czterech królów. W naszych czasach, to metoda wróżenia nie jest zapomniany, i łatwo można zadać nastawienie karty młodego mężczyzny do młodej dziewczyny.

Wróżbiarstwo i wartość kart

Cygańskie wróżby ABC 4 króle – sposób znany układ mapy nowoczesne Magus, który dokonał prawdziwej rewolucji w dziedzinie działalności. Metoda ta nie jest oczywiście niczym nowym, ale dzięki tej kobiecie rozległ się z nową energią.

Powszechnie wiadomo, że królowie symbolizują wizerunki mężczyzn, w którym opowiada losy. Każdy ma swoje cechy symboliczne w zależności od wieku i wyglądu, zawodu i charakterystyczne zachowania. Wartości są następujące:

 • Król kier kolorze – zazwyczaj mężczyzna, młody. Blond lub jasnobrązowe włosy, który jest w miłości z dziewczyną. Główne cechy jego charakteru jest pasja, miękkość.
 • Kluby – młody chłopak z ciemnymi włosami sukces w życiu, zrealizować swój potencjał, często w działaniach wojennych.
 • Nosić tamburynie mężczyźni dojrzały, inteligentny, który odbył się w kategoriach społecznych i finansowych.
 • Król pik – mężczyzna w wieku, o ciemnych włosach, silny charakter, trochę brutalne w swoim zachowaniu.

Zgadywania sprawie ograniczenia do 4 Królów

Istnieje wiele technik i metod wróżenia. Dla każdego celu można realizować z prośbą, należy wybrać jego metody. Można nauczyć się kilku rodzajów wróżbiarstwa, a następnie łatwo można zorganizować w „Domu gypsy wróżby ABC 4 King” siebie i swoją rodzinę, jeśli chcesz w dowolnym momencie. Wtedy będziesz w stanie lekko otworzyć zasłonę przyszłości i stosunków ludzkich, w dogodnym czasie.

Najczęstszym wróżby gypsy ABC 4 Królowie

Dla tej metody trzeba talię trzydziestu sześciu kart. Następnie spojrzeć na wartości królów, określić, co król będzie odgadnąć. Dokładnie wymieszać karty w talii kart i położyć się na siedmiu stosach 4 kart każdy. Przy tworzeniu każdego stosu spróbować mówiąc te słowa: „imię króla! (Nazwa – nazwa wybrana) Powiedz mi, moja droga, mój zaręczona! Czy mnie kochasz? Ale kocham cię! Wielkie serce. Jego dusza. Ale są lepsze niż ty! "

Następnie narysować okrąg i jeden po drugim, począwszy od pierwszego pokładu siedmiu kart, rzucać talię. Jeżeli koło uderza pokład bez króla, zawsze trzymaj kolejny pokład. W zależności od tego, gdzie na pokładzie spadł król i czy spadł, obserwując wynik wróżby.

Jeśli wysunięte króla było w pierwszym pokładem jest interpretowany, że właśnie rozpoczął się związek.

Drugi lub trzeci stos wybranego króla mówi o niepewnej relacji w stosunku do gadów.

Czwarty siódma stosu: w nich pytanie – odpowiedź jest taka sama, tylko twierdząca znak.

Ale jeśli to się stało, że król nie odpadła, a następnie nie mówimy, związek nie może się rozpocząć.

Według tej metody wróżenia wykonywane Cygan ABC 4 królów.

Jak wybrać odpowiednie kilku mężczyzn?

Dla tego też, istnieje Wróżenie gypsy ABC 4 króle. I to jest stworzony dla tych, którzy wątpią w wyborze pomiędzy kilkoma mężczyznami na raz. Aby to zrobić, należy dokonać króla dla każdego człowieka i umieścić królów powierzchni pokładu w dół. Ze zdobyciem pokładzie umieścić mapę i zadać każde pytanie wartości karty. Więc trzeba powtórzyć trzy razy. Jeśli jakimś króla spada dwie karty o tej samej wartości, umieść je na króla. Te pary kart i opowie o relacji.

 • Sześć – zdrada.
 • Siedem – marzy o spotkaniu.
 • Osiem – pragnienia waszego społeczeństwa.
 • Dziewięć – miłość.
 • Dziesiątki – zainteresowanych.
 • Jacks – Sen o ciebie.
 • Panie – przyjaźń.
 • Aces – tęskni.